rany

(2 wyniki)
  • Za radą naszej logopedy posłałam synka do przedszkola. Chodzi już drugi tydzień. A może dopiero drugi tydzień? Chodzi o to, że mały płacze, nie chce zostawać w przedszkolu. A mi serce pęka jak zostawiam go płaczącego a on woła "mama". I teraz nie wiem co robic? Czy zrezygnować z tego przedszkola? On ma dopiero 2 lata i 8 miesięcy. Panie w przedszkolu mówią, że on się przyzwyczai, że potrzeba trochę czasu, że wszystkie dzieci tak na początku reagują. Logopeda twierdzi, że przedszkole bard...
  • Muszę zrobić Kubie EEG. dostalam się po cichu i nijako z przemytu dzieki zaprzyjaźnionej pielęgniarce już na jutro. Ale...no gapa jestem, i nie świadoma bylam, że podczas tego badania trzeba leżeć spokojnie. Nie sądzę, żeby udalo mi się naklonić Kubusia do spokojnego leżenia w czymś na główce w obcym, intrygującm miejscu. Co wtedy? Badanie nie wyjdzie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.