rany

(119 wyników)
  • czy to ma jakieś znaczenia pozdrawiam aga
  • mam nadzieje, ze nic strasznego nie zrobilam:(. jak myslicie? teraz prl mam w normie.
  • Mam pytanko do dziewczyn które stosowały Clo, kiedy powinno się je brać lepiej rano czy wieczorem? Rano biorę Castangus, Folik no i 3 x 2 Wiesiołka. Poradźcie proszę. Pozdrawiam serdecznie
  • Czesc to znowu ja. Wlasnie zrobilam test wyszla kreska kontrolna odrazu a ta druga napierw pojawila sie bardzo slaba a za chwile juz byla!!!!!! nie wierze chyba kupie jescze 5 testow i wtedy uwierze?? bo na bete nie mam co liczyc to juz wiecie i boje sie zeby nie powturzyla sie chistoria z zeszlego roku, tak sie boje. ale kreski sa II po cichu sie ciesze ale tylko po cichu.
  • Miałam juz robione HSG ale niestety nie udalo sie jajowody sa niedrozne jeden całkowicie niedrozny drugi ledwo przepchany ale niestety musi byc jeszcze laparoskopia bede ja miala 21.09 powiedzcie mi prosze jak to wyglada i jak dlugo jest sie w szpitalu jakie wrazenia przed i po?? bo przyznaje bałam sie troszke na hsg a bylo koszmarnie wiec juz zaczynam miec pietra
  • dobra, nazbieralam odwagi, rano testuje. dopiero dwa dni dluzej po duphastonie niz zwykle nie ma @, ale i nic sie nie zapowiada na nia. a zawsze czuje. za ciaza sa dziwne piersi - wielkie i jakies obce - inne po prostu. mocno sie nakrecilam w tym miesiacu i po cichutku pierwszy raz tak mocno wierze ze moze rzeczywiscie... (po cichutku na forum, haha) te piersi to moze od upalu... ale robie test na pewno. kto w takiej sytuacji ze moze mi dotrzymac towarzystwa?
  • Od 7 dnia po transferze mam plamienia , pierwszego dnia były tylko kropelki na drugi dzień było więcej ale nie wyglądało to na miesiączke tylko mocniejsze plamienia i dziś też plamienie takie średnie. Zrobiłam dziś test ciążowy w obiad w 9 dpt i wyszedła negatywny. Dorodam że nic mnie nie boli brzuch tak tylko czasem delikatnie a mnie zawsze w miesiączke boli bardzo. Czy to możliewe ze progesteron wstrzymuje miesiączke którą powinna mieć dopiero 1 listopada, biore utrogesta...
  • No tak się stało po 6-tej rano przekręcałam się na bok i jak tu nie zap....stopą w kant sofy i palec gotowy.....Wyłam jak bóbr mój jak się nie zerwał na równe nogi bo niewiedział co się stało.Paluch odrazu spuchł i dziwnie gruchotał na boki, poszliśmy szybko do chirurga i diagnoza palec złamany...rendgena nie robili bo wysoka ciąża.W gips nie wkładają już teraz tylko mam leżeć,obkładać lodem jak co to apap łyknąć i paluch sam się zregeneruje.Dziewczyny koszmar,teraz jak zdjełam skarpetk...
  • Ostatnio tylko podczytywałam forum, choc na początku mojej "walki" troche sie udzielałam...Odpuscilam sobie, gdyż w ciągu ostatniego roku mąż podjął pracę za granicą i nasze starania musieliśmy odłożyć. Ale też podjęliśmy wspolnie decyzje, ze tez wyjezdzam, rzucilam prace, wyjazd planowany za tydzień, a tu.... II krechy!!! Staraliśmy się z mężem od ok. trzech lat, hormony moje wszystkie ok, lekko podwyzszona prl (wciąż biorę bromek), nasionka męża ok, hsg -jajowody drożne, 4 mięs...
  • Krótkie pytanie mam czy "sikany" test warto robić tylko rano ?? Czy mogę mieć wiarygodny wynik po południowym rzutem ?? Po ilu dniach od ewentualnego zapłodnienia/jaką ciążę test pokaze na 2 krechy ?? Czuję się jakoś inaczej i wariuję a nie chcę wyrzucać pieniędzy bez sensu na test... Może się udało ???
  • Dziewczyny wczoraj miałam transfer dwóch blastocytów (4AA, 3AA), od 6 dni przyjmuje dopochwowo 3 razy dziennie 4 tabletki luteiny. Z tego co słyszałam to progesteron (luteina) powinna podwyższać temperaturę. Dzisiaj rano zmierzyłam i miałam 36.5, czy to nie jest dziwnie mało? Nie wiem czy to kwestia organizmu i nie ma się czym martwić czy ewidentnie temperatura jest za niska i coś jest nie tak. Jeśli macie jakąś wiedzę albo doświadczenie w tym temacie to proszę o informację. Z góry dziękuję
  • Takie pojedyńcze bakterie mi wyszły po posiewie. Wizytę mam dopiero 12. Miałyście podobnie? Moge z tym podejść do HSG, czy najpierw wyleczyć? To sie leczy? Głupie troche te pytania, ale jak teraz nie zrobię HSG to się chyba wścieknę. Acha i cytologia w opisie "bez zmian", a grupa II. Czy to dobrze? Dzięki z góry za odpowiedzi.
  • Dziewczyny, jutro mam zaczac brac Clo (5-9 dc) i wlasnie sie zastanawiam - rano czy wieczorem??? Jak tor robicie? Tym bardziej, ze potem 9-12 dc. mam Premorin, to w 9 dc dwie naraz lyknac??? Wiem, ze moze mam idiotyczny problem ale jakos tak sie wczesniej nie zastanowilam i dopiero tera zaczelam sie zastanawiac... Dzieki z gory za info M
  • ale nie wiem czy się cieszyć,to nie pierwszy test z dwoma kreskami, jestem w drugim cyklu po ivf i 38dc,w pierwszym cyklu okres dostałam w 35 więc teraz też czekałam bo myślałam pewnie się spóźni, ale dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszła druga krecha i to bordowa jestem w szoku.Ale dwa razy była u mnie ciąża biochemiczna i bardzo się boję żeby się to nie powtórzyło, jutro rano zrobię betę z krwi i chyba będzie wiadomo czy ta ciąża ma szansę przetrwać co sądzicie o tym?
  • W tym miesiącu chcemy po raz pierwszy spróbować z clostibegytem. Lekarz zalecił mi by brać go od 2 do 5 dnia cyklu. Czy obojętne jest o jakiej porze dnia? Lekarz wraz z clo zalecił mi też branie tyroksyny w dawce 25 mikrogramów. Czy jak biorę clo mogę również brać tyroksynę, czy lepiej odstawić w tym czasie? Zapomniałam o to zapytać lekarza. Będę wdzięczna za radę. Pozdrawiam serdecznie
  • Witam Proszę o pomoc: czy zastrzyki do stymulacji Dipherine podajemy zawsze rano o tej samej porze?? Czy może być parę godzin poślizgu?? Jakie macie objawy po tych zastrzykach? Mnie strasznie bolą piersi.
  • Mama pytanko dzisiaj mój 14dc, pęcherzyk 20mm, jutro mam wziąc zastrzyk, mam pytanko czy zrobic go rano?Po jakim czasie działa zastrzyk i czy popołudniu stosunek to odpowiednia pora???
  • dziś mija 11 dzień od zastrzyku...kiedy mogę testować żeby się nie okazało że wynik jest pozytywny z powodu zastrzyku nie ciąży....jednocześnie chciałabym już zatestować...powiedzcie czy mam to jeszcze we krwi? proszę o szybką odpowiedz
  • witajcie pytanie jak w temacie wydaje mi sie ze tak ale jak np robie test rano i jest kreska średnio blada i chce sprawdzić jeszcze raz wieczorem to czy to ma sens dzięki aga
  • Dziewczyny, jestem na tym forum częstym gościem,ale do tej pory napisałam tylko raz: przywitałam się i króciutko opisałam,że od roku staramy się o dziecko i nic nie wychodzi.Teraz zaczynam robić wszystkie badania i...No właśnie.Od poczatku mały falstart. Dziś mam drugi dzień cyklu, pojechałam do laboratorium,żeby zrobić FSH, LH, testosteron i estradiol. Ale niestety nie załatwiłam się(masa ludzi i nie mogłam czekać bo praca) i teraz się zastanawiam, czy mogę iść dzisiaj o 17 (pono...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się