rany

(4 wyniki)
  • Moja 3,5 miesięczna cóka ma naczyniaka jamnistego na plecach o wymiarach 3,5 cm na 3 cm. Na naczyniaku zrobiła się rana (1,5 cm) z której sączy się krew. Nie mogę tego wygoić od prawie dwóch tygodni. PROSZĘ O RADĘ!!!!
  • witam, od kilku dobrych miesięcy walczę u mojego synka z łuszczącą się ranką w miejscu naczyniaczka z tyłu głowy i niczym nie jestem wstanie tego zniwelować. Dodam, że podczas kolejnych wielokrotnych wizyt u kilku różnych dermatologów dostawałam rozmaite maści i preparaty, które niestety nawet w minimalnym stopniu nie leczyły ranki. Ranka wygląda paskudnie, jest mocno zaczerwieniona, łuszcząca się(średnicy 2 cm, nie krwawi) i chyba okropnie swędzi. Dodam że mój synek ma już prawie...
  • Moja coreczka ma naczyniaka usytuowango na srodku czola. Boje sie,ze moze sie w niego uderzyc i go rokrwawic.Jak zahamowac krew w przypadku uderzenia i czy taki naczyniak moze sie pozniej sam wchlonac??Slyszalam opinie od lekarza ,ze w przypadku uderzenia trzeba natychmiast isc na zabieg laserowego zamkniecia naczyniek krwionosnych na naczyniaku.Dziekuje bardzo za odpowiedz.
  • czy mozna? czy lepiej nie? zapomnialam zapytac lekarza, a jutro mial byc basen na naczyniaku zrobila sie rana...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się