Forum Zdrowie Ortodoncja
ZMIEŃ
      rany

rany

(5 wyników)
    • Hej.Od 5 sierpnia na gornym podniebieniu mam luk mysle ze to hyrax jest ale pani orto powiedziala ze to luk podniebienny ktory ma rozszerzyc mi dziasla wypchnac je.Tak strasznie mnie boli przy polykaniu sliny i zauwazylam ze jezyk jest tak jakby go ktos przeciol nozem jets taka otwarta rana nie moge nic pic cieplego zadnyhc slodyczy cukru bezposrednio ostrych potraw bo zaza tak boli ze lzy cisna sie same do oczu.4 listopada przypuszczam ze mi to zdejma ale jeszcze nie wiadomo.Czy ...
    • Witam Jestem po wyrwaniu dwoch osemek i mam problem z jedzeniem. Po tygodniu zaczelem jesc normalnie ta strona gdzie mialem szybciej wyrwany i wyjmuje jedzenie po spozyciu...tydzien chyba wystarczy na zagojenie sie do takiego stopnia ze mozna cos przegryzc?/ I pytanie o Dentosept...czy mozna go stosowac na rany po wyrwaniu zeba? smarujac dziury ktore zostaly po wyrwaniu?? Z gory dzieki:)
    • Wczoraj miałam zakładane pierścienie na 6. Ranią mi one( mam nadzieję, że tylko na razie)wewnętrzne strony policzków. Czym mogę to smarować? co mam kupic w aptece? I jak to jest, przestaną mnie ranić?
    • witam wszystkich zadrutowanych, tych, którzy się wahają i tych, którzy mają to już za sobą... dokładnie rok temu ja wychodziłam z gabinetu i miałam wrażenie, że moja buzia jest zacementowana,usta rozciągnięte do wielgachnego rozmiaru i nikt mnie nie rozumie bo tak seplenię. Pierwszy dzień przeżyłam na papkach, zupełnie jak niemowlęta, nawet tak samo byłam umorusana po każdym jedzeniu... po 8 miesiącach dopadł mnie pierwszy i jedyny jak dotąd kryzys... wesele kuzynki a raczej mome...
    • Witam!

(11)
      Jestem nowa i chciałbym się przywitać :) chcę spytać o kilka ważnych dla mnie spraw. Jestem po usuwaniu zębów (wszystkie 5-tki), w poniedziałek czeka mnie separacja zębów a za 2 tygodnie zakładanie aparatów. martwię się o jedną ranę po zębie, która po 6 dniach od ekstrakcji nadal krwawi, mam wrażenie, że "coś w niej jest" - przedwczoraj z innej usunęłam właśnie fragment jedzenia czy może skrzepu- sama nie wiem co to było (oczywiście staram się tego nie dotykać, ale po prostu "pom...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.