rany

(12 wyniki)
  • witam,czytam to forum juz od jakiegos czasu i wreszcie zdecydowalam sie do was przystapic.dzisiaj dostalam paczke z dieta,dlugo szla bo az 10 dni,zamawialam przez internet u pana doktora ze szczecina.mieszkam w londynie wiec dlatego tak dlugo szla.a wiec od rana startuje.troche sie boje czy wytrzymam,mam czterech facetow w domu i trzeba im gotowac.meza,dwoch nastolatkow i malego portka dwulatka.wlasnie po tej ostaniej ciazy mam ciezko schudnac.mam jednak nadzieje ze z DC sie uda.m...
  • Cześć Dziewczyny! Dziś rano zaczęłam dietę Cambridge. Na razie mam zapas na pierwsze 2 tygodnie. Na pierwszy łyk poszła zupka o smaku kurczaka z grzybami, nawet dobra. Potem była zupka pomidorowa, już lepsza. Za chwilę napój o smaku kakaowym. Każdy kubek popijam 10 łykami wody mineralnej. Była też Nescafe zwykła, bo chyba trochę spadło mi ciśnienie. Jestem bardzo przejęta i trochę się martwię, czy nie odbije się to wszystko na wynikach w nauce ;-/ Ale jestem zdeterminowana ;-D Mam ...
  • dzien 1:)

(6)
    Czesc laski no i zaczełam od dzisiaj , rano zjadlam batona teraz pije zupe orientalna a na kolacje napoj czekoladowy ze słomka.W sumie robiłam dzisiaj na obiad nalesniki starsznie mi pachniały ale szybko je chowałam i jakos sie trzymam , nie poddam sie nie moge bo juz soe żle czuje w takiej tuszy. A ta zaupka orientalna jets całkiem całkiem:)napiszcie dla lepszej motywacji ile juz schudlyscie i w ktorym jestescie dniu:) buziaczki.
  • ja zaczynam: dzisiaj w dniu 3 diety Cambridge wrzucilam do koktailu waniliowego 2 lyzki musli, oraz zjadlam 1,5 kromki chlepa chrupkiego light (a tak szczerze to chyba zaczne jesc takie sniadania bo nie wytrzymuje...rano rece mi sie trzesa i mi slabo) w sumie to czy do diety dojdzie 50 czy 100 kalorii...i tak schudne a samopoczucie jst najwazniejsze przeciez...kurde ze mna cos jest nie tak?...myslicie ze dieta bedzie skuteczna?
  • witam , dzisiaj po raz pierwszy zaczynam diete. Mam pytanko jak najlepiej ustawiac posiłki. Jak na razie dostałam diete na tydzień (7 zup, 7 batonów, 7 coctaili). Co najlepiej jeść rano, co na obiad a co wieczorem. Bede wdzięczna za wszelkie możliwe rady. Pozdrawiam
  • Najpierw miałam wage starowinkę, która miała błąd +/- 5 kg, więc zakupiłam nową elektroniczną, żeby znać juz te swoje wagowe osiągnięcia. Tylko że znowu mam wagę wariatkę, przez ostatnich kilka dni wazyłam się codziennie, bo sprawdzałam poziom wody i tłuszczu, to się nie zmienia i jest w normie i jest OK. Ale waga...?- jedego dnia 66,5, kolejnego 64,8, następnego 65,7, potem znów 66,1, potem zaś 64,9..?????????? Waże się zawsze o tej samej porze, po koalcji i kąpieli, znowu chyba trafil...
  • dziś trzeci dzien mojej DC obudziłam sie mocno osłabiona, zmierzyłam ciśnienie, było bardzo niskie 90/60, tętno prawie niewyczuwalne, wzięłam specyfik podnoszący ciśnienie i nic, zero poprawy. Stwierdzilam, ze moze dieta nie jest dla mnie, moze musze przejsc na modyfikowana, zjadlam na sniadanie niskokaloryczny serek- 120 kalorii, ale tylko zjadlam i zaraz go zwrocilam i dopiero wtedy poczulam sie jak nowo narodzona, cisnienie poszlo w gore, samopoczucie sie poprawilo poza tym w...
  • Dziewczyny trzymam za Was kciuki, to forum rzeczywiście pomaga motywować, bo jak zaczynają się myśli typu : po co to wszystko , a może przerwać - to jak sobie tu człowiek wejdzie i poczyta to nabiera chęci do walki na dalsze godziny.... Mam takie pytanko do dziewczyn co przeszły już mieszaną - obawiam się ża jak zacznie się jeść obiadek z mięsa i warzyw to to pobudzi apetyt i ciężko będzie wytrzymać rano i wieczorem na saszetkach. jak się jest na ścisłej to się wie że nic nie mo...
  • Dziewczynki. Tak serio mowiąc - po roku pracy przy dC na sobie przestalam juz reagowac na cokolwiek na zaparcia. Macie moze jakies pomysly? nie dziala juz na mnie ani sok z kiszonej kapusty, ani regulavit ani figura ani sylwetka ani nowosc z herbapolu, ani regulax, ani red slim tee ani chudeus a o alaxie i boldaloinie nie wpomne. Moze ktoras z Was zna jakis inny srodek wspomagający? Bo sie zaczopuje jak tralala. Licze na Wasze wsparcie. Pozdroowki
  • Dzisiaj ostatni tydzien scisłej. Cieszę się bardzo , ale nie napiszę ,że mi się ona znudziła, bo tak nie jest. Potem przechodzę na 1 tydzien na mieszana z 2 posiłkami DC, a potem na tydzien z 1 posiłkiem DC. Pobędę na 1000 kal może z miesiąc, żeby przyzwyczaić żołądek do jedzonka i troche poćwiczyc i popływać a od października - listopada znowu przejdę 3 tygodnie scisłej.Zobaczę co waga będzie mi wskazywać. W niedzielę oficjalne ważenie i mierzenie. Ale o tym pochwalę sie dopiero...
  • Witam z samego rana ,chcę się podzielić moją radością .Przez ostatnie 2 dni miałam takiego doła że wątpiłam w sens odchudzania,było mi źle ,bolał mnie brzuch,byłam opryskliwa dla najbliższych i nie wiedzialam czy wytrzymam do końca a tu dzisiaj taka niespodzianka:12 dzień ścisłej-7 kg .Teraz wiem że wytrzymam .Zaczynałam 84 teraz 77 cel 65.Pozdrawiam i życze wytrwałości warto.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się