(56 wyników)
  • Witam. Czy jesli nie mam 18 lat /mam 17/ to moge zarejestrowac na siebie motocykl? Pozdrawiam
  • witam mam pytanie w druga strone niz normlanie chce wyjechac na dluzej do stalej pracy w anglii mam motor zarejestrowany na inna osobe w polsce z pelnym pakietem OC AC itd jestem z nim dosc silnie zwiazany i jak mam szukac tam czegos wole zabrac swoj i teraz pytanie jako ze zapowiada sie ze zabawie tam kilka lat to jak najlepiej zalezgalizowac tam moto tzn czy wziasc upowaznienie wlasciciela i miec go na polskich blachach i tu oplacac ubezpiueczenie itd ale jak wtedy w razie szkod...
  • powiedzcie, proszę, bo to ważne :)
  • Siemka wszystkim! Zastanawiam się nad tym jak ludzie rejestrują np.Rs125 na motorower...Wiecie jak to zrobić? Jest to legalne czy pieski mogą sie czepiać? Pozdr.
  • Czy ktoś ma informacje czy mozna, a jeżeli tak, to w jaki spoób zarejestrować starą wsk 175 wyciągnietą z garażu - bez jakichkolwiek papierów i tablic? dzieki za pomoc G.3
  • Orjetujecie sie jak to jest? Wiem ze musze zaplacic 65% akcyzy bo motocykl starszy niz 8 lat, tylko teraz interesuje mnie jak to wyglada z ksiazka pojazdu? ile to kosztuje w urzedzie? i jak to wyglada?
  • www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M451274 Koles mowil, ze kupil w niemczech jest niezarejkestrowany bo jakis kwitow mu nie przyslal i ze sprzedaje bez prawa rejestracji cbr rr600 za 12tys a najlepsze w tym, ze ma tablice rejestracyjna co wy na to??
  • Słyszałem że od 14 kwietnia rejestracja motocykla (chyba nie tylko) ma kosztować 320zł a nie ok 800zł jak do tej pory.Czy ktoś słyszał coś na ten temat z pewnych źródeł bo nie wiem czy czekać do tego czasu czy to ściema. Pozdrawiam
  • Cześć i czołem, piszę ten temat w imieniu Darka - jeśli macie jakiś pomysł, to dawajta :P "Witam ! Proszę o informację gdzie można uzyskać pomoc na temat rejestracji starego pojazdu. Mam wielki problem z motorowerem Komar z roku 1968, zakupiłem go niedawno i wszystko wyglądało fajnie do chwili rozpoczęcia procedury rejestracji pojazdu. Motorower - jeden z pierwszych z tego modelu udało się zakupić u mocno starszego człowieka, w stanie znakomitym, kompletnym ( trzymany był na str...
  • Witam! Wiem ze to pytanie było na tym forum kilkakrotnie ale chciał bym sie dowiedziec ile kosztuje rejestracja sprowadzonego motocykla i jakie musze otrzymac od sprzedajacego dokumenty. Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedzi.
  • Witam! Mam problem: Pod koniec sierpnia 2003 kupiłem TS 350. Zarejestrowaną, już na białej tablicy. Nie przerejestrowałem jej na siebie ani nie wykupiłem OC (no bo np. jeździłem tylko po podwórku :)). Zarejestrowałem jedynie umowe kupna- sprzedaży w urzędzie skarbowym. Jeżeli teraz chcę ją (Jawe, nie umowe) sprzedać, to co musze zrobić, żeby przyszły właściciel mógł ją bez problemu zarejestrować??? Pozdrawiam i z góry dziękuje :)
  • Zamierzam kupić pojazd, lecz w tym roku nie zamierzam go użytkować (do odrestaurowania - więc będzie dość długo stać w garażu). Czy mimo wszystko mam obowiązek wykupić OC? Czy jest możliwość zarejestrowania pojazdu bez konieczności wykupu OC? Jeśli nie to czy można pojazd wyrejestrować od razu po zakupie i tym samym zaoszczędzić na OC? I czy w takim przypadku nie będzie trudności z póżniejszym ponownym zarejestrowaniem ? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
  • Witam wszystkich, mam pytanko. Czy ktoś może wie ile wynosi podatek od sprzedaży motocykla przed upływem 6 miesięcy od jego zakupu??? Czy to rzeczywiście jest 19% od ceny sprzedaży???Z góry dzięki za jakieś info.
  • Dzisiaj bylem w wydziale komunikacji aby przerejestrowac MZetke. Poprzedni własciciel nie opłacał skladek przez ostatnia 2 lata. Myślałem, że kolej rzeczy jest następująca: najpierw przeglad - zrobiłem, potem rejestracja a potem ubezpieczenie. Jakże wielke było moje zdziwienie, kiedy biurwa zażądała ode mnie OC podczas rejestracji i to koniecznie z datą od spisania umowy kupna- sprzedaży ( straszyła jeszcze kara 3000 pln). O co chodzi w tej sprawie?? Bo jeśli ubezpiecze MZ na stary dowó...
  • Mam pytanie czy moze ktos sie orientuje czy to prawda ze nowe fotoradary robja zdjecia i z przodu i z tylu bo ostanio takie wiesci slyszalem!!!
  • Witam.Mam pytanie dotyczace rejestracji motocyjkla na tablice zabytkowe. Jaka jest procedura?? I czy wogole moge zarejestrowac taki motocykl jezeli nie mam umowy kupna sprzedazy motocykla tylko jakis bardzo stary dowod rejestracyjny z danymi kogos nieznanego mi. Motocykl wzialem pare lat temu od cciotki z dzialki a stal on tam pewnie pare ladnych lat wiec odnalezienie poprzedniego wlasciciela jest raczej niemozliwe.Jakie ewentualnie sa koszta rejestracji na zolte blachy??
1 2 3 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.