Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      rezonans

rezonans

(9 wyników)
    • Mojej cioci wykryli podczas tomografii torbiel na mozgu. Poszla z wynikiem do neurologa a ten jej powiedzial ze dopiero cokolwiek moze zrobic czy sie wypowiedziec jak zobaczy ciocia zrobi rezonans magnetyczny. Wszystko bylo by ok ale na to badanie czeka sie ponad dwa miesiace. Czy to normalne w takim przypadku. Za dwa miesiace to on moze jeszcze bardziej urosnac. czy ktos mial z tym do czynienie juz kiedys?
    • i ile kosztuje jamy brzusznej glownie nereki nadnerczy z kontrastem
    • www.tinyurl.pl?kNEfSHGq W skrócie: zawodnik odbywających się tam Mistrzostw Świata ulega kontuzji, potrzebny jest rezonans ręki i co? Okazuje się że w Goeteborgu nie można wykonać badania..... bo jest niedziela. Wyobrażacie sobie co by było gdyby taka sytuacja nastąpiła w trakcie Euro2012?
    • Gdzie mozna zrobic w Warszawie rezonans /MRI/. Oczywiście prywatnie, bo jeśli chodzi o badanie z NFZ, to mozna zapomnieć - terminy pół roczne. Jesli ktoś wie, prosze o odpowiedz. A może znacie ceny??
    • PILNE!!!Tomografia komuterowa i rezonans magnetyczny. Czy można gdzieś w Krakowie wykonać bezpłatnie?
    • i ile kosztuje bo lekarz nie chce zapisac
    • Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie w Warszawie mają nowe urządzenie i dobrze opisujących lekarzy? Wiem, że to badanie jest drogie ale ale dla mnie....być albo nie być!!!
    • Mam niepelnosprawne dziecko nie moge sie dopeosic badania Rezonansu mimo ze sa wskwzania
    • Prywatnie, bez skierowania...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.