roczny

(6 wyników)
  • Do oddania jest 1,5 roczna biszkoptowa suczka Abi.Sunia mieszkała w warsztacie samochodowym , więc zmieniła maść z biszkoptowej na brudny biszkopt.Wczesnijeszy własciciel chciał ją oddać wiec zabraliśmy ja i szukamy jej nowego kochającego domu. Podobno miała kontakt z dziećmi które bardzo lubi, toleruje inne psy i uwielbia sie z nimi bawić... Ponoć nie miała kłopotów zdrowotnych, ma wszystkie szczepienia, nie jest wysterylizowana (cieczkę miała w lecie?) jest karmiona s...
  • Witam, oddam w dobre ręce roczną goldenkę,bez rodowodu, zdrowa, ze wszystkimi szczepieniami, odrobaczana regularnie, wychowywana w domu z ogrodem. Muszę oddać, bo coraz mniej mamy dla niej czasu, a od września to już w ogóle nie będziemy mieli dla niej chwili. Miejsce odbioru; okolice Wieliczki.
  • powiem szczerze marzę o tej rasie lecz psy te są bardzo drogie i nie mam pieniążków aby go kupić. Spełnijcie moje marzenie pozdrawiam wszystkich mój meil::: marcinpietrucha@vp.pl
  • 20 maja Deedee konczy rok. wiem że jest coś takiego u psiaków jak i u dzieci, fazy szybkiego wzrostu- rozwoju, tzw. kryzys. czy to właśnie to?: - od paru dni zachowuje się jak trzymiesięczny szczeniak, wszystkich podgryza po czym spierdziela zaczepnie, biega i skacze po melblach. dzisiaj od rana dostała korby, nie było mnie w domu 20 min - otworzyła sobie drzwi od łazienki i zmłuciła na drobne kawałeczki całą pakę papieru toaletowego i zerwała ze ściany urządzenie do tegoś pap...
  • Z powodu trudnej sytuacji rodzinnej jestem zmuszona oddac moja suczkę. Nie jest to rodowity labrador, ale ma podobna budowe ciała i wszystkie cechy labradora (moge przysłać na meila zdjecia). Sunia jest WYSTERYLIZOWANA, ma wszystkie szczepienia, ma niespotykaną rudawą barwę. Kocha wszystkich dookoła, uwielbia szaleć na spacerach, nigdy nic nie zniszczyla w domu! Wymaga mnóstwo serducha!!! Mieszkamy w Lubinie (dolnoslaskie) w domku z małym ogródkiem. kontakt telefoniczny: 604-316...
  • pomóżcie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się