roczny

(18 wyników)
  • Witam, moja suka ma rok i dwa miesiące i jeszcze nigdy nie miała cieczki, przynajmniej nie miała żadnych objawów wskazujących na nią (rozpulchnienie sromu, czy krwisty wyciek, zainteresowanie ze strony psów). Jest to suka średniej rasy, rodowodowa, z dobrej hodowli, po zdrowych rodzicach (matka miała pierwszą cieczkę przed ukończeniem roku). Żywiona jest dobrą suchą karmą i gotowanym mięsem i warzywami, poza tym zdrowa, jest bardzo żywiołowa i mądra. Nasza pani doktor wet, radzi, żeby póki...
  • Proszę o poradę. Mam roczną beagielkę PUMĘ. Co mnie niepokoi to fakt, że sika w domu!!!Od początku mieliśmy problem aby ją nauczyć czystości mimo, iż wychodziliśmy z nią co godzinę (wydłużając co jakiś czas przerwy). Często dostaje nagrodę gdy tylko zrobi potrzebę na dworze. Układanie gazet na podłodze nic nie daje (Puma uwielbia wszystko co chwaszczy). Myślałam, że z czasem wyrośnie a jednak nie! Wyeliminowałam z jej diety: warzywa i mięsko gotowane w zupie, bo wyczytałam, że b...
  • CZy moj roczny husky moze byc juz reproduktorem czy jeszcze jest za mlody?
  • mam roczna kotke. wszyscy w domu mówimy na nia "nietykalska" bo kicia nie lubi sie przytulac, glaskac, nie wchodzi na kolanka itd. na rekach w zyciu nie da sie ponosic.. czy kiedys to sie zmieni? czy taki juz ma charakterek?
  • Zawsze miałam pieski a od roku mam kotke Zastanawiam sie czy kotki tez sa pieszczochami jak psy?bo moj kot nie chce zeby ja tulic brac na rece itp
  • Witam! Mam problem z prawie roczną kotką. Jest po pierwszej rui, niesterylizowana, nie wychodzi na dwór. Mam ją od trzech miesięcy (dostałam od poprzednich właścicieli). Od jakiegoś czasu, mimo że ma zawsze świeży żwirek, siusia gdzie popadnie- na łóżko, na dywan, na meble tapicerowane (dodam, że nie jest to regularne siku, które robi do kuwety tylko takie bardzo małe). Mam już dość całej sytuacji- w domu brzydko pachnie, nie nadążam już z praniem a kotkę zaczynam posądzać ...
  • Witam, mam pytanie dotyczące mojego rocznego psa rasy beagle. Pies chodzi normalnie, biega też ale czasami na spacerze zdarzy mu się lekko unieść lewą nóżkę w trakcie pokonywania jakiejś nierówności - tak jakby ją chronił. Nie jest to częste ale jednak mnie niepokoi. Dodatkowo gdy zdarzy mu się schodzić po schodkach to często na 3 łapach - tylna lewa lekko uniesiona (1-2 cm) tak by nie dotykała schodów. Byłem u weterynarza - zrobiliśmy prześwietlenie ale okazało się, że nie ma...
  • Witam, od okolo 2 -3 tygodni mojemu rocznemu kociakowi, zaczeła wychodzic siersc, nie tak zeby sam ja gubil, tylko podczas glaskania w rece zawsze zostaje siersc, niezaleznie czy go wczesniej wyczesze. To zwykly dachowiec. Tylko po swojej matce ma troszke dluzsza siersc. Kot zostal wykastrowany na wiosne. Jeszcze co zauwazylam, to troszke schudl. Boje sie, bo dowiedzialam siw ze jego brat odszed, z powodu niwydolnosci ukladu pokarmowego. Czy powinnam zabrac kota do weterynarza?? ...
  • Mam problem od 2 miesięcy mój 1.5 roczny kocur sika na fotele, koce, dywan! Nie strzyka tylko sika! Ponoć kastarcja w tego typu wypadkach nie pomaga! Chciałabym jej uniknąć, gdyż kocurek jest rasowy, ale te jego humory są bardzo uciążliwe, jak MU i SOBIE pomóc?
  • Proszę o pomoc. Mam uroczą kocią dziewczynkę CornichRex. Ma 2,5 lat i kolejną ruję. Zastaawiam się co dalej. Sterylizacja czy kocia ciąża. Czy kotki tej rasy zdrowo rodzą? Proszę o pomoc.
  • roczny kocurek kastrowany ok 3-4 miesiące temu miesiąc temu mial zapalenie pecherza, sikal po domu, dostal antybiotyk przez 2 tyg bylo ok, potem nie mogl sie wysikac chociaz probowal po calym domu. bylismy 10 dni temu u weta, kot byl cewnikowany bo mial piasek w moczu i to go 'zatkalo'. pol dnia byl w narkozie i doslownie sie z niego 'lało' ale dzien po bylo juz ok, tzn sikal czesciej ale wrocil do normy. a dzis to samo-nie pije, nie moze sie wysikac chociaz co 5 min wchodzi do kuwety....
  • 5 dni temu mój kochany psiak zachorował. Był osowiały, nie jadł nie pił i dostał śluzowatej biegunki z krwią. Dostał zastrzyk przeciwzapalny, nifuroksazyd, lakcid i elektrolity.Jest poprawa nie ma biegunki. Dostaje karmę Royal Intenstinal. Wszystko jest niby dobrze lecz niepokoją mnie odgłosy przelewania w jelitach i burczenia. Zaznaczam iż piesek jest odrobaczony.Martwi mnie to bardzo. Czy słusznie?
  • Mój synek za pare miesięcy skończy rok(w czerwcu) i z tej okazji chcialam mu kupić psa (On uwielbia psy w domu rodzinnym mial(mieliśmy( 3 psy),ale nie bardzo wiem jakigo mu kupić.Mam trzy typy: 1 coke(spanielka)czarno bielego 2 goldena, 3 labladora. Doradzcie coś bo czas ucieka,urodziny się zbliżają a ja jestem w kropce. A i gdyby ktoś mial jakieś namiary na pieski to też piszcie. Pozdrawiam i liczę na pomoc. -- Kalendarzyk Fabcia
  • wzieliśmy ze schroniska 2 psiaki (sunie) - jeden ma 4 m-ce i jeszcze zdarza jej się załatwiać w domu i tak około roku drugą (wzięta tydzień pózniej)mam problem własnie z ta starszą sunią. Mimo ze była w schronisku w przybliżeniu około 3 m-ce nie wykazuję takiego schroniskowego zachowania. Jest wesoła i bardzo energiczna ale musze z nią wychodzic na dwór co 1-2 albo 3 godziny bo jak nie to załatwia się w domu (chodzi o siusianie) Mimo ze wie że nie mozna. W nocy (przerwa 8-9 godz...
  • Czytałam często, że koty powyżej 1 roku życia nie trawią mleka. A moja kotka czasem lubi pochłeptać śmietankę. Mam jeszcze jedno pytanie - jedyne pożywienie, jakie kicia akceptuje to... ryby.Codziennie rano muszę jej ugotować kawałek, który wcina tak, że aż uszy jej się trzęsą. Nie chce jeść żadnego innego mięsa - na nic zdały się próby karmienia jej wołowinką (surową i gotowaną), czasem łaskawie zje trochę gotowanego kurczaka. Poza tym cały dzień ma w miseczce suchą karmę - zwykły kite...
  • Witam serdecznie. Mam problem, ponieważ mój roczny spaniel ma jak to spaniel dosyć długą szatę, która mu się ciągle plącze tworząc kołtuny.Najgorsze ma przy pachach,uszach i koło odbytu.Przy uszach przycinam mu włosy,bo nie obcinane stają się wielkim zbiornikiem kurzu i wszystkich innych zanieczyszczeń. Niestety skutek wycinania kołtunów jest taki: tydzień do dwóch spokoju, a potem gdy sierść zaczynają odrastać tworzą się jeszcze gorsze i trudniejsze do wycięcia (o rozczesaniu ni...
  • Moja (niespełna roczna) kotka ma łysinę nad okiem. Taką 1 centymetrową. Zero pasożytów, odrobaczona, odpchlona, szczepiona. Łysinka widoczna bo kotka czarna:) Niby nic, ale może ktoś ma pomysł co to może być? Może taka jej uroda? :)
  • Moja roczna kotka zaczyna mi znosić do domu zagryzione małe szczurki brrrrr.Chwała jej za to że jest taka łowna ale dla mnie jest horror jak rano na wycieraczce znajduje takie szczurze zwłoki.Pomijam fakt,że jest to dla mnie okrooopne przeżycie ale boje sie,że jak tak dalej pójdzie to sie zatruje albo zostanie pogryziona.Ratujcie co mam zrobić by moją Amiczke tego oduczyć!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się