rodzeństwo

rodzeństwo

(7 wyników)
  • Po jakim czasie rodzeństwo u Was zaraziło się ospą. U mnie syn dostał 1 kropki we wtorek w zeszłym tygodniu tb 22 stycznia. Minął tydzień oznaków ospy u starszej i malutkiej nie widać. Złapią ? Starsza miała kontakt wiele razy w przedszkolu, młoda ma 7 tygodni a ja karmię........
  • Drogie mamy, napiszcie jakie są wasze doświadczenia. Mam w domu przedszkolaka (debiutującego) i noworodka. Zastanawiam się, czy w przypadku chorób przedszkolaka (a już nas dopadła druga) jest sens izolować dzieci? Przecież ja i tak będę stykać się z obydwojgiem. Napiszcie o swoich doświadczeniach. A może macie jakieś inne skuteczne sposoby na ograniczenie rozprzestrzeniania choroby w domu? Pozdrawiam
  • witam. mam pytanko do mam dzieciaczków, które juz doswiadczyły ospy. chodzi mi konkretnie o czas, po jakim nastąpił ew. wysiew u drugiego dziecka ( liczac od poczatku choroby pierwszego z dzieci)? córka zachorowala w ubiegłym tygodniu, nie wiem, czy juz powoli sprawdzać u syna, czy jeszcze moge czekać ok 2-3 tyg??? jak to było u Was?
  • Własnie moja starsza córka (6 lat) wychodzi z mononukleozy. Przechodziła ja bardzo delikatnie. Mamy w domu jeszcze młodsza córcię (3,5 roku). Zastanawiamy się i obserwujemy - czy się zarazi. Jak było u Was? Pozdrawiam
  • Mam 2-miesięcznego syna, którego karmię piersią. Złapało mnie przeziębienie i paskudny katar. Wydaje mi się, ze to nie zaden wirus, ale nie moge mieć pewności, bo zaczynają się problemy z gardłem. Zakładając, ze to jakiś wirus mnie pokonał, co zrobić żeby nie zarazić dziecka? Mama radziła karmienie w masce ale mnie się wydaje, ze to i tak nic nie da - przecież cały dzień przebywam z dzieckiem. ------------ Aniołek Platek (21.11.2004) - pamiętamy Filipek (17.11.2006)
  • Mam duży problem. Za półtora tygodnia mój syn wyjeżdża na kolonię. Dwa dni temu jeden z jego kolegów został odesłany do domu z objawami szkarlatyny (kilka dni chodził z wysypką ale rodzice nie mieli czasu iść do lekarza:). Stąd moje pytanie: kiedy można będzie stwierdzić, że wysyłam zdrowego syna na kolonię. Nie ukrywam, że siedzę na szpilkach. Syn ma 13 lat (może to ma jakiś wpływ) i nie chorował na tą chorobę.
  • Właśnie dziś zaczęło wysypywać mojego synka (4,6l), trzyletnia córeczka pewnie się nie uchroni i lekarz mówił, że ok dwóch tyg i ona bedzie miała. Cóż ja też w dzieciństwie nie przechodziłam, więc zapowiada się zabawnie. Ale mam inne pytanie do Was eMamy. Właśnie za 3 dni spodziewamy się gości, mojego rodzeństwa, długi czas niewidzianych wujka i cioci. Problem w tym, że oni też nie chorowali w dzieciństwie na ospę. Mają 20 i 22 lata. Co myślicie, zarażą się? Powinni przyjechać (dzieci n...
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.