ropa

ropa

(14 wyniki)
  • Witam Pisze w imieniu swojej zony. Problemjest taki ze wiecznie jej wyskakuje ropa w ustach na dziasłach, wystarczy lekko uchylone okno w samochodzi i na drugi dzien ropa, jakiś przeciąg w pokoju na drugie dzień ropa, niekiedy samoistnie. Czy ktos moze cos doradzic czym to jest spowodowane, przyczyna, jak to wyleczyć ? Pomozcie kolezanki bo jest to tak uciążliwe ze zonie ręce opadają już. Nie wiem czy to jest typowo kobieca dolegliwosc. Pluka roznymi specyfikami, najczesciej dentose...
  • Może któraś z Was miała coś takiego - zrobiło mi się dzisiaj i się powiększa:( na wardze dolnej. Wygląda jak opryszczka ale ma w środku ropę i czarny punkcik w dwóch miejscach. Czy ktoś może coś podobnego po opisie miał? I czym ewentualnie to posmarować? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • j.w.
  • witam. moja mama juz bardzo dlugo ma w piersi torbiele.ostatnio powiekszyl sie i zrobil twardy. byla wczoraj na biopsji i z tego guza wyplynela krew a z innych mniejszych ropa. czy wynikiem biopsji moze byc nowotwur?
  • od ponad roku czasu z dziurawego zęba mądrości spływa mi niewielka ilość ropy, dodam, że nie boli mnie. Nie mam opuchniętej twarzy.
  • u- dzis zauważyłam zgrubeinie na bliźnie, lekko je nacisnęlam i zaczęła sączyć się krew z chyba z ropą - przeraziłam się, dziewczyny które miały cesarkę odezwijcie się!!! Też tak miałyście, co to jest????
  • kiedy zdejmę kolczyki na uszach mam pełno ropy.. jak jej sie pozbyć?? ;/
  • Witam. Od kilku mc mam problem z migdałkami. W zasadzie to nie ma ani bólu gardła, ani innych objawów poza lekkim gorączkowaniem. No i to jedno ognisko ropne. Brałam już antybiotyk na anginę, ale to chyba była chybiona decyzja. Czym można płukać gardło by to samo zeszło?
  • migdały

(6)
    Mam problem z migdalami . lekarz laryngolog powiedział że trzeba je usunąć, ja jednak nie jestem przekonana czy to jest słuszne. Moje migdałki sa jakieś podziurawione , na jednym z nich jest jakas biala narośl jakby ropa czy cos podobnego . jak dotknełam go palcem i później ten palec powąchalam to on śmierdział. Mam również problem z nieświeżym oddechem , powiedzcie proszę czy te migdały mogą byc przyczyną nieświerzego oddechu . Proszę o odpowiedź.
  • hej dziewczyny, wiem ze moje pytanie moze wydac sie blahe, ale nie bardzo wiem co zrobic. na wzgorku lonowym, zaraz pod wloskiem pojawila sie bolaca golka, troche spuchnieta. po dniu jakby podeszla ropa. troche sie zdziwilam, bo to niezbyt typowe miejsce na pryszcza. no ale, wycisnelam ta rope i nie wiem co teraz. czy posmarowac mascia na wypryski, czy byl to zwyczajny pryszcz w takim dziwnym miejscu, czy moze to cos innego, co robi sie w tych okolicach (chodilam w zeszlym ty...
  • Bardzo się martwię bo kilka dni temu, na dekolcie (tak mniej więcej 7 cm od obojczyka) zrobila mi się boląca krosta, gulka. Myslalam, że to taki duży, bolesny pryszcz, zwłaszcza że byłam przed miesiączką. Niestety zacząłam to wyciskać i wygląda to niezbyt dobrze, zrobila się z tego ranka i podeszlo ropą, dookoła jest całe zaczerwienione. Boli okropnie. Kupilam w aptece tribiotic ale jakos poki co nie widzę poprawy. Nie wiem co mam zrobic, do jakiego lekarza isc? Dermatolog? Chirurg? JEj...
  • Na dziasle (dobrze napisalam?) "pod" 2ka nachodzi mi ropa. Mam wrazenie jakby "wypychalo" mi zeba (boje sie, ze mi wypadnie:/). Ale przede wszystkim obawiam sie bolu. :( Sa jakies sposoby na to zeby pozbyc sie tej ropy?
  • Mam pytanie - jakiś czas temu, może ok. tygodnia, zauważyłam na sromie, po stronie zewnętrznej, mała guleczkę, wielkości niedużego ziarnka grochu. Nie widać jej na zewnątrz, ale mozna ją wyczuć dotykiem. Mam wrażenie, że troszkę się zmniejszyła, ale nie jestem pewna, czy mi się tylko nie wydaje. Czy ktoś może wie, co to jest, i czy powinnam się tym niepokoić?
  • Witam!Obecnie jestem w ciąży i leczę u siebie grzybicę,która nie wiadomo skąd się wzięła!Po 2 krotnym zastosowaniu Nystatyny było wszystko o.k!Na następny dzień zauważyłam na wargach niewielkie zgrubienie które wygląda jak guzek lub coś podobnego!?Skąd to się mogło wziąść i czy to ma jakiś związek z grzybicą! Dodam tylko,że jest to bezbolesne!Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim?
« poprzednie następne »
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.