rowery

rowery

(448 wyników)
  • w Rzeszowie :) Co ciekawe, miasto nie wydało na ten system nic poza stertą papierów biurokratycznych. Lepiej będzie zarabiać na tanio wydzierżawionym gruncie pod stacje. Prywaciarz się tym zajmuje. www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1034167&page=2
  • Wczoraj [18.10.2005] w godz 19.30-22.00 na pl. Nankiera 16 pod liceum sióstr Urszulanek skradziono mi żółty rower z napisem tigger escapade: rama damska, opona tył Michelin, opona przód Kenda - obie górskie (koła 26”). Hamulce v-break, bagażnik szary. Znalazca dostanie nagrode 100-300zl. Przez 6 lat jeżdże tylko na rowerze, również w zimie. Teraz jestem jak bez nogi. Kontakt do mnie 889-107-252 lub mail Argo777@interia.pl Mam na imie Mariusz. PS. NIE DAJMY ZŁODZIEJOM RZĄDZIĆ MIAST...
  • Niektórzy z Was chyba w tym rejonie mieszkają. Dowiedziałem się, że Avicenny zamknięta (ZDiK oczywiście żadnej informacji nie ma). Budują podobno kanalizację. Dla porzędku pytam, czy da się rowerem przejechać? Rzadko się nie da, ale a nuż... Przepraszam za mięczennictwo pytaniowe.
  • Czy możecie polecić jakiś punkt, któremu mogę zlecić naprawę/wyregulowanie roweru? Fajnie ja by coś się znalazło w okolicach Muchoboru ..
  • Szukam sklepu we Wrocku z dobrymi rowerami stacjonarnymi nalepiej Kettler i York. Z góry dzięki za pomoc.
  • Nowy program dla miłośników rowerów w Telewizji Wrocław ruszy od najbliższego piatku o godz. 8.15 lub 17.10 lub 19.45 ! Wszystko o rowerzystach, rowerach, trasach, ciuchach itd. w każdy piątek !!
  • Widziałem że na ddrip wzdłuż Legnickiej na odcinku od Poznańskiej do Głogowskiej zamalowali piktogramy rowerów. Utworzono zatem ddrip o wspólnej powierzchni. Trochę to dziwne bo chodnik tam szeroki i wypada po 2 metry dla pieszych i rowerzystów. Na obu końcach są przejazdy rowerowe . Jeśli tak samo potraktują odcinek między Poznańską a przejściem podziemnym to doprowadzi to do zlikwidowania przejazdu przez Poznańską. Czemu to ma służyć panie oficerze ?
  • Dziwne czasy, w przeciągu 2 tygodni widziałem łapankę tych tfuu cyklistów przez ormo - Straż wiejską na Wieczorka przy ostrowiu tumskim(obecnie wyszyńskiego). Dzisiaj i milicja się dołączyła do poprawy statystyk. Na Kilińskiego 4 odważnych milicjantów złapało 1 rowerzystę. Jak po 20 minutach wracałem to suki z całym towarzystwem już nie było. Oczywiście najgorsi są cykliści, dużo gorsi od masonów, więc na zagradzające chodnik samochody milicja nie zwróciła uwagi. Tylko .. się z trudem przeci...
  • tak tylko zgłaszam jakby przypadkiem ktoś miał okazję skradziono dziś poniedziałek 12.09.2005 między godz 16:10 a 17:00 z biura przy Placu Solnym. znaki szczególne: - ślady szczególnej niedbałości, brud etc. - pokrzywiony ząbek w trybie 3 tylnej przerzutki (przez co nie działa) - odwrotnie założona opona na tyle koło :-) (wbrew strzałce) ogólnie: rower rok produkcji 2001 rama alu, amor SUNTOUR - (strasznie zjechany), nr ramy P1CR07161, 20 cali, dodatkowo był licznik VDO, k...
  • auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4977217.html
  • będę miał na to dwa dni 5 i 6 sierpnia , co proponujecie zobaczyć ,które wybrać trasy rowerowe ? W sobotę chętnie odwiedzę jakąś dyskotekę -którą polecacie ? A może znajdzie się ktoś chętny kto będzie mi towarzyszył ?
  • niestety zostałam dziś pozbawiona swoich dwóch kółek. z parkingu dh promenada, w warszawie przy ul ostrobramsiej skradziono ciemnogranatową meridę cross 5800 - damka, bagażnik, licznik, zapięcie na linkę czy jest sens umieszczania gdziekolwiek w sieci info na ten temat? czy komuś z was udało się kiedykolwiek odzyskać skradziony rower? gdzie w wwie jest giełda rowerowa? kradzież zgłoszona na policji. pozdrawiam dwukółkowców.
  • Rowerami zajmuję się jakoś tak poważniej od wakacji pomiędzy podstawówką a szkołą średnią - czyli już 8 lat. Może to mało w porównaniu z tymi użytkownikami forum, którzy są już długo młodzi, ale jakiś tam rozwój rowerów dał się zauważyć: - praktycznie znikły ramy chromo-molibdenowe. Tańsze rowery są z hi-tenu, nieco droższe z duraluminium (materiały rodem z promów kosmicznych pomijam) - całkowicie znikły hamulce cantilever wyparte przez hamulce typu "V" (wyjątek stanowią rowery prz...
  • ...przy temp. circa 5st. Celcjusza bo jakoś nie mogę się przemóc, patrząc przez okno na aurę:) Jakieś argumenty "za"?
  • Pierwszy raz planuję pojeździć sobie rowerem trochę po naszym wybrzeżu (nie za dużo, urlop tylko na tydzień). W związku z tym pytania, może ktoś już był: - czy jechać własnym autem z rowerami na dachu czy lepiej pociągiem z rowerami - czy może jechać czymkolwiek a rowery wypożyczać na miejscu - jaki fragment wybrzeża polecacie (myślałem o okolicach między Ustką a Łebą, są tam trasy po "zwiniętych" torach kolejowych). - mieszkać w jednym miejscu (zaklepać wcześniej, np. w Rowach) i robić...
  • Właśnie sobie obejrzałem na TVP3, za tydzień będzie bardziej szczegółowa relacja. Byłem w Amsterdamie i to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze wyobrażenia... Pieszy jest tam bez szans:) Niech za ilustrację posłuży parking wielopoziomowy przed dworcem, na którym stoi z reguły kilka (jeśli nie -naście) tysięcy rowerów... 81.168.251.49/amsterdam.jpg
  • To było tylko kwestią czasu. Na miasto mam holendra, do jazdy bardziej sportowej planuję kupić szosówkę (mam już dwie na oku) - rower crossowy (czy też trekkingowy - jak zwał tak zwał) stał się mi zbędny. Author Horizon SX, rama 20 cali Hi-Ten, koła 28 cali aluminiowe, zamontowany sztywny widelec Hi-Ten. Kierownica, mostek i sztyca - aluminiowe. Reszta osprzętu: Acera, Altus, Suntour, Tektro, łańcuch SRAM z zapinką, koszyk na bidon, pedały aluminiowe z noskami, malutki dzwonek, odblas...
  • Idealne zabezpieczenie przed kradzieżą. Najtańszy stojak
  • Wracając z niedzielnej wycieczki, wybraliśmy sobie skrót przez "tunel". Ledwo zdążyliśmy wjechać w te ciemności, zauważyłem jakąś podejrzaną ;) postać. Miałem nosa. Ów pan wyciągną lewą łapkę i kazał nam się zatrzymać. Był to SOK- ista. "Czy pan wie...? ble, ble, ble". W końcu zaczął sobie zapisywać wszystkie moje dane (nie miałem żadnego dokumentu przy sobie ;-) ) - wraz z imionami rodziców.(?) Zapytałem ile wynosi mandat. Od 20 do 500 złotych. Skąd taka rozpiętość - tego się już ...
  • Rowerzyści! Zdejmijcie słuchawki z uszu jak jedziecie rowerami i nie przejeżdżajcie po pasach!! A jeżeli już musicie przejechać, to zatrzymajcie się przed pasami! Dwa dni temu widziałem debila na rowerze jak wpadł na jezdnię (na pasach). Jeden samochód wyhamował, ale drugi nie... Na szczęście tym razem skończyło się zniszczonym rowerze, złamanym zderzaku i obiciu mordy rowerzyście przez wnerwionego kierowcę. Przejścia dla pieszych są tak zaprojektowane, że jadący PRZEPISOWO samochód zobaczy...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.