rowery

rowery

(448 wyników)
  • Czy możecie polecić jakiś punkt, któremu mogę zlecić naprawę/wyregulowanie roweru? Fajnie ja by coś się znalazło w okolicach Muchoboru ..
  • w wawie wypuszczaja bajki na wolnosc pl.indymedia.org/pl/2006/05/20791.shtml miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3368849.html a u nas policja miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3363289.html hmmm, a moze tak policja zaczelaby np: certyfikowac zapiecia do rowerow, monitorować parkingi rowerowe, zamiast wymyslac kolejne pomysly na wiedze totalna: rejestrowanie, zbieranie danych, znakowanie, kreskowanie kodami itp? moze zaczac zwalczac przyczyny, a nie skutki? zawsze myslem ze numery fab...
  • Tu januszz4 pisze że wzdłuż nowego odcinka OŚ są ddr . Prawda li to, bo na fotkach z okolic ul.Żmigrodzkiej ddr nie widzę ?
  • Proszę o podzielenie się doświadczeniami jazdy na rowerze z czołowką. Wracam z pracy na rowerze już w ciemnościach i przejeżdżam przez kilka parków. Mam oświetlenie na kierownicy i tylne. Niestety, ja, owszem jestem widoczny, ale sam niewiele widzę (np. nieoświetlonego rowerzystę w parku czy zwykłego spacerowicza, a także leżące pnie i inne przeszkody). Pomyślałem więc o czołówce. W Decathlonie sprzedawca proponował czołówkę za 99 zł z 1 W LED, 21 godzin świecenia, ale za to do 30 m, ś...
  • pytanie do tych co nie jeździli w trakcie zimy - wskoczyliście już? ja jeszcze nie, ale jak dzisiaj wysiadłam z samochodu to aż się zaciągnęłam wiosennym powietrzem :) myślę że już lada dzień będzie wypadało zmienić środek transportu ale fajowo :)))
  • Moj tato zastanawia sie nad kupnem roweru. Na razie przeglada oferty w internecie ale z racji tego, ze praktycznie nie ma o rowerach pojecia to moze od kogos uzyskam wskazowki na co zwracac uwage. A moze ktos poleci jakas konkretna marke lub sprawdzony sklep? Tato skonczyl 50, walczy z nadwaga, wiec na pewno zaden typowo sportowy rower. Bede wdzieczna za kada rade. Pozdrawiam
  • Plaga rowerzystów zalewa Wrocław. Gro z tych pseudo cyklistów kompletnie nie przestrzega znaków jeżdżą jak chcą, Skręcając z Białoskórniczej w Mikołaja w Kierunku Rynku natknąłem się na 2 idiotów jadących środkiem pod prąd. Po obydwu stronach parkują samochody musiałem odbić i przytarłem się a cwaniacy odjechali. To był ostatni raz jak zrobiłem unik aby nie potrącić nieprawidłowo jadącego rowerzystę. Jeżdżą na czerwonych światłach raz prawą stroną to bez żadnych znaków przemieszczają się na ś...
  • "Pasażerowie pociągów Kolei Mazowieckich mogą bezpłatnie przewieźć rower i psa. Oferta ważna jest do 30 września. Jak informują Koleje Mazowieckie (KM) na swojej stronie internetowej, jeden podróżny, oczywiście z ważnym biletem, może bezpłatnie przewieźć jeden rower. Rower można przewozić w przedziałach dla podróżnych z większym bagażem ręcznym. Bezpłatnie można także przewieźć jednego psa, bez względu na wielkość. " Czy nasze Dolnośląskie nie mogłyby wpaść też na taki pomysł?????
  • Ślęża

(9)
    cześć, Wybrałem się dziś rowerem na Ślężę (z Wroclawia rower w samochodzie. Plan był taki by objechać masyw czarnym szlakiem. Mam plan na ktorym jes tnaniesiona sciezka rowerowa krtora z grubsza pokrywa sięz tym czarnym- ale nie wszedzie. Od schroniska Pod Wiezycą jechałem przeciwnie do ruchu wskazowek zegara. I prawde mowiac od pcozatku mialem spore problemy z odnalezieniem tej trasy rowerowej. Najpierw wpadlem na rowerowy czerwony szlak- ale on po jakims czasie zakreca i wraca. jakos...
  • Gdzie mozna zakupic jakies fajne spodnie przeciwdeszczowe które świetnie by się nadawały na rower?
  • tak najepiej za max 200zł . potrzebny bo wiosna coraz bliżej. z góry dzięki
  • Niektórzy z Was chyba w tym rejonie mieszkają. Dowiedziałem się, że Avicenny zamknięta (ZDiK oczywiście żadnej informacji nie ma). Budują podobno kanalizację. Dla porzędku pytam, czy da się rowerem przejechać? Rzadko się nie da, ale a nuż... Przepraszam za mięczennictwo pytaniowe.
  • Szukam osób, które widziały wypadek rowerowy na traugutta (8.07 godziny popołudniowe). Bezmyślny?/nieuważny?/głupi? rowerzysta zajechał drogę mojemu przyjacielowi, w skutek czego ten wyrżnął głową w beton i teraz leży cały zabandażowany, o roztrzaskanym rowerze nie wspomnę! :'( Wszystkich, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji o tym zdarzeniu lub o sprawcy wypadku, proszę o kontakt: agata.kaczka@gmail.com /790747467/ Dziękuję dobrym ludziom, którzy pomogli mu pozbierać się z chod...
  • co to jest? skąd się wzięło? głośno ostatnio o czymś takim nawet w tv coś mówiono. ale nie za bardzo czaję.
  • Witam wszystkich! Skradziono rower marki SCOTT Reflex 30 we Wrocławiu. Rower był nowy czrno-niebieski model 2006 Rozmiar ramy XL. Każda informacja może się przyczynić do złapania złodzieja. NIE BĄDZ OBOJĘTNY!!! Z góry uprzejmie dziękuję za pomoc.
  • mże to banalne pytanie, ale mnie troche dręczy.. bo niebawem zamierzam prowadzić do Wro rower i mam dylemat - co z nim zrobić? do mieszkania to on sie nie zmieści, nie ma mowy (takie jest zagracone), w piwnicy też nie da rady (malutka), właściciel mieszkania zaproponował, żebym trzymała w garażu jego domu - ulicę obok, ale ja go chcę miec pod ręką (ach ta niezależność, może przereklamowana?), więc.. wygląda to tak, że mieszkam na pierwszym piętrze wielkiego, 10-piętowego bloku,...
  • Poprawiono Kodeks Karny i już sąd nie będzie musiał obligatoryjnie zabierać rowerzystom prawa jazdy za jazdę w stanie wskazującym na spożycie alkoholu .
  • Na forach często toczą się dyskusje o przewadze komunikacji rowerowej i samochodowej i vice versa. Jednym z argumentów za komunikacja samochodową jest moknięcie w czasie deszczu podczas jazdy rowerem. Pomyślałem czy nie warto by nad najbardziej uczęszczanymi DDR'ami, a także chodnikami postawić zadaszenie. Gdyby to miało zachęcić jakąś grupę podróżujących to sumarycznie wyszło by pewnie taniej niż rozbudowa dróg. Oczywiście jest wiele kwestii technicznych jak np. wentylacja w czasie upałów, s...
  • Co sądzicie o rowerach miejskich (City)? Do tej pory jeździłam MTB, ale chcę go zamienić na typowy miejski z błotnikami, osłoniętym łańcuchem i siodełkiem niżej niż kierownica. Czy 3 biegi to nie za mało na Wrocław? Czy takie rowery sa wygodne i trwałe? A może znacie dobre sklepy rowerowe gdzie można takie kupić?
  • witam rower deko zasyfiony, trochę błotka kurzu zimowego itp :) może by tak na myjnię samoobsługową, 2 zety i pod ciśnieniem czyszczenie, potem oczywiście do sucha, WD 40 po zębatkach i cacy? cacy czy nie? paradźcie

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.