rowery

rowery

(448 wyników)
  • "Pasażerowie pociągów Kolei Mazowieckich mogą bezpłatnie przewieźć rower i psa. Oferta ważna jest do 30 września. Jak informują Koleje Mazowieckie (KM) na swojej stronie internetowej, jeden podróżny, oczywiście z ważnym biletem, może bezpłatnie przewieźć jeden rower. Rower można przewozić w przedziałach dla podróżnych z większym bagażem ręcznym. Bezpłatnie można także przewieźć jednego psa, bez względu na wielkość. " Czy nasze Dolnośląskie nie mogłyby wpaść też na taki pomysł?????
  • pytanie do tych co nie jeździli w trakcie zimy - wskoczyliście już? ja jeszcze nie, ale jak dzisiaj wysiadłam z samochodu to aż się zaciągnęłam wiosennym powietrzem :) myślę że już lada dzień będzie wypadało zmienić środek transportu ale fajowo :)))
  • Czy możecie polecić jakiś punkt, któremu mogę zlecić naprawę/wyregulowanie roweru? Fajnie ja by coś się znalazło w okolicach Muchoboru ..
  • tak najepiej za max 200zł . potrzebny bo wiosna coraz bliżej. z góry dzięki
  • Gdzie mozna zakupic jakies fajne spodnie przeciwdeszczowe które świetnie by się nadawały na rower?
  • Pozwoliłem sobie zrobić małe wyliczenie ile kasy przeznaczamy na 1 rowerzystę we Wrocławiu ile to jest na głowę w docelowym udziale w ruchu na poziomie 15 % oraz ile to jest w przeliczeniu na wypadek z rowerzystą. Oczywiście 4000 zł wydane na 1 wypadek to nie jest kwota wydana jednorazowo na likwidację skutku 1 wypadku. Te pieniądze służą kilkadziesiąt lat i nikt nie policzy ile wypadków z tego powodu uniknięto. No chyba że po 10-20 latach dostępu do SEWiK policzymy w km ile wypad...
  • 2010

(16)
    W poprzednich latach były wątki o wycieczkach w danym roku. W zeszłym roku trochę to uwiądło. Bo cóż nowego mozna wymysleć. No, nie do konca, zawsze mozna zneleźć nowe warianty, przxemieścic się w dalsze rejony. Moim zamysłem, prócz rozruszania/reanimowania forum jest przedstawianie wycieczek do tej pory nie opisanych. Jeśli o mnie chodzi nie ma tego zbyt wiele. Co prawda przejechałem (wycieczkowo) w tym roku ponad 8,5 tys. km, ale większośc po starych trasach (czasem z niewielkimi wiariacja...
  • Niektórzy z Was chyba w tym rejonie mieszkają. Dowiedziałem się, że Avicenny zamknięta (ZDiK oczywiście żadnej informacji nie ma). Budują podobno kanalizację. Dla porzędku pytam, czy da się rowerem przejechać? Rzadko się nie da, ale a nuż... Przepraszam za mięczennictwo pytaniowe.
  • Witam wszystkich! Skradziono rower marki SCOTT Reflex 30 we Wrocławiu. Rower był nowy czrno-niebieski model 2006 Rozmiar ramy XL. Każda informacja może się przyczynić do złapania złodzieja. NIE BĄDZ OBOJĘTNY!!! Z góry uprzejmie dziękuję za pomoc.
  • mże to banalne pytanie, ale mnie troche dręczy.. bo niebawem zamierzam prowadzić do Wro rower i mam dylemat - co z nim zrobić? do mieszkania to on sie nie zmieści, nie ma mowy (takie jest zagracone), w piwnicy też nie da rady (malutka), właściciel mieszkania zaproponował, żebym trzymała w garażu jego domu - ulicę obok, ale ja go chcę miec pod ręką (ach ta niezależność, może przereklamowana?), więc.. wygląda to tak, że mieszkam na pierwszym piętrze wielkiego, 10-piętowego bloku,...
  • Co sądzicie o rowerach miejskich (City)? Do tej pory jeździłam MTB, ale chcę go zamienić na typowy miejski z błotnikami, osłoniętym łańcuchem i siodełkiem niżej niż kierownica. Czy 3 biegi to nie za mało na Wrocław? Czy takie rowery sa wygodne i trwałe? A może znacie dobre sklepy rowerowe gdzie można takie kupić?
  • witam rower deko zasyfiony, trochę błotka kurzu zimowego itp :) może by tak na myjnię samoobsługową, 2 zety i pod ciśnieniem czyszczenie, potem oczywiście do sucha, WD 40 po zębatkach i cacy? cacy czy nie? paradźcie
  • Tu januszz4 pisze że wzdłuż nowego odcinka OŚ są ddr . Prawda li to, bo na fotkach z okolic ul.Żmigrodzkiej ddr nie widzę ?
  • Nowy program dla miłośników rowerów w Telewizji Wrocław ruszy od najbliższego piatku o godz. 8.15 lub 17.10 lub 19.45 ! Wszystko o rowerzystach, rowerach, trasach, ciuchach itd. w każdy piątek !!
  • Szukam sklepu we Wrocku z dobrymi rowerami stacjonarnymi nalepiej Kettler i York. Z góry dzięki za pomoc.
  • Wczoraj [18.10.2005] w godz 19.30-22.00 na pl. Nankiera 16 pod liceum sióstr Urszulanek skradziono mi żółty rower z napisem tigger escapade: rama damska, opona tył Michelin, opona przód Kenda - obie górskie (koła 26”). Hamulce v-break, bagażnik szary. Znalazca dostanie nagrode 100-300zl. Przez 6 lat jeżdże tylko na rowerze, również w zimie. Teraz jestem jak bez nogi. Kontakt do mnie 889-107-252 lub mail Argo777@interia.pl Mam na imie Mariusz. PS. NIE DAJMY ZŁODZIEJOM RZĄDZIĆ MIAST...
  • będę miał na to dwa dni 5 i 6 sierpnia , co proponujecie zobaczyć ,które wybrać trasy rowerowe ? W sobotę chętnie odwiedzę jakąś dyskotekę -którą polecacie ? A może znajdzie się ktoś chętny kto będzie mi towarzyszył ?
  • Ślęża

(9)
    cześć, Wybrałem się dziś rowerem na Ślężę (z Wroclawia rower w samochodzie. Plan był taki by objechać masyw czarnym szlakiem. Mam plan na ktorym jes tnaniesiona sciezka rowerowa krtora z grubsza pokrywa sięz tym czarnym- ale nie wszedzie. Od schroniska Pod Wiezycą jechałem przeciwnie do ruchu wskazowek zegara. I prawde mowiac od pcozatku mialem spore problemy z odnalezieniem tej trasy rowerowej. Najpierw wpadlem na rowerowy czerwony szlak- ale on po jakims czasie zakreca i wraca. jakos...
  • Szukam osób, które widziały wypadek rowerowy na traugutta (8.07 godziny popołudniowe). Bezmyślny?/nieuważny?/głupi? rowerzysta zajechał drogę mojemu przyjacielowi, w skutek czego ten wyrżnął głową w beton i teraz leży cały zabandażowany, o roztrzaskanym rowerze nie wspomnę! :'( Wszystkich, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji o tym zdarzeniu lub o sprawcy wypadku, proszę o kontakt: agata.kaczka@gmail.com /790747467/ Dziękuję dobrym ludziom, którzy pomogli mu pozbierać się z chod...
  • Plaga rowerzystów zalewa Wrocław. Gro z tych pseudo cyklistów kompletnie nie przestrzega znaków jeżdżą jak chcą, Skręcając z Białoskórniczej w Mikołaja w Kierunku Rynku natknąłem się na 2 idiotów jadących środkiem pod prąd. Po obydwu stronach parkują samochody musiałem odbić i przytarłem się a cwaniacy odjechali. To był ostatni raz jak zrobiłem unik aby nie potrącić nieprawidłowo jadącego rowerzystę. Jeżdżą na czerwonych światłach raz prawą stroną to bez żadnych znaków przemieszczają się na ś...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.