rowery

rowery

(448 wyników)
  • pytanie do tych co nie jeździli w trakcie zimy - wskoczyliście już? ja jeszcze nie, ale jak dzisiaj wysiadłam z samochodu to aż się zaciągnęłam wiosennym powietrzem :) myślę że już lada dzień będzie wypadało zmienić środek transportu ale fajowo :)))
  • "Pasażerowie pociągów Kolei Mazowieckich mogą bezpłatnie przewieźć rower i psa. Oferta ważna jest do 30 września. Jak informują Koleje Mazowieckie (KM) na swojej stronie internetowej, jeden podróżny, oczywiście z ważnym biletem, może bezpłatnie przewieźć jeden rower. Rower można przewozić w przedziałach dla podróżnych z większym bagażem ręcznym. Bezpłatnie można także przewieźć jednego psa, bez względu na wielkość. " Czy nasze Dolnośląskie nie mogłyby wpaść też na taki pomysł?????
  • Czy możecie polecić jakiś punkt, któremu mogę zlecić naprawę/wyregulowanie roweru? Fajnie ja by coś się znalazło w okolicach Muchoboru ..
  • Pozwoliłem sobie zrobić małe wyliczenie ile kasy przeznaczamy na 1 rowerzystę we Wrocławiu ile to jest na głowę w docelowym udziale w ruchu na poziomie 15 % oraz ile to jest w przeliczeniu na wypadek z rowerzystą. Oczywiście 4000 zł wydane na 1 wypadek to nie jest kwota wydana jednorazowo na likwidację skutku 1 wypadku. Te pieniądze służą kilkadziesiąt lat i nikt nie policzy ile wypadków z tego powodu uniknięto. No chyba że po 10-20 latach dostępu do SEWiK policzymy w km ile wypad...
  • 2010

(16)
    W poprzednich latach były wątki o wycieczkach w danym roku. W zeszłym roku trochę to uwiądło. Bo cóż nowego mozna wymysleć. No, nie do konca, zawsze mozna zneleźć nowe warianty, przxemieścic się w dalsze rejony. Moim zamysłem, prócz rozruszania/reanimowania forum jest przedstawianie wycieczek do tej pory nie opisanych. Jeśli o mnie chodzi nie ma tego zbyt wiele. Co prawda przejechałem (wycieczkowo) w tym roku ponad 8,5 tys. km, ale większośc po starych trasach (czasem z niewielkimi wiariacja...
  • tak najepiej za max 200zł . potrzebny bo wiosna coraz bliżej. z góry dzięki
  • Gdzie mozna zakupic jakies fajne spodnie przeciwdeszczowe które świetnie by się nadawały na rower?
  • Niektórzy z Was chyba w tym rejonie mieszkają. Dowiedziałem się, że Avicenny zamknięta (ZDiK oczywiście żadnej informacji nie ma). Budują podobno kanalizację. Dla porzędku pytam, czy da się rowerem przejechać? Rzadko się nie da, ale a nuż... Przepraszam za mięczennictwo pytaniowe.
  • Witam wszystkich! Skradziono rower marki SCOTT Reflex 30 we Wrocławiu. Rower był nowy czrno-niebieski model 2006 Rozmiar ramy XL. Każda informacja może się przyczynić do złapania złodzieja. NIE BĄDZ OBOJĘTNY!!! Z góry uprzejmie dziękuję za pomoc.
  • mże to banalne pytanie, ale mnie troche dręczy.. bo niebawem zamierzam prowadzić do Wro rower i mam dylemat - co z nim zrobić? do mieszkania to on sie nie zmieści, nie ma mowy (takie jest zagracone), w piwnicy też nie da rady (malutka), właściciel mieszkania zaproponował, żebym trzymała w garażu jego domu - ulicę obok, ale ja go chcę miec pod ręką (ach ta niezależność, może przereklamowana?), więc.. wygląda to tak, że mieszkam na pierwszym piętrze wielkiego, 10-piętowego bloku,...
  • Co sądzicie o rowerach miejskich (City)? Do tej pory jeździłam MTB, ale chcę go zamienić na typowy miejski z błotnikami, osłoniętym łańcuchem i siodełkiem niżej niż kierownica. Czy 3 biegi to nie za mało na Wrocław? Czy takie rowery sa wygodne i trwałe? A może znacie dobre sklepy rowerowe gdzie można takie kupić?
  • Tu januszz4 pisze że wzdłuż nowego odcinka OŚ są ddr . Prawda li to, bo na fotkach z okolic ul.Żmigrodzkiej ddr nie widzę ?
  • witam rower deko zasyfiony, trochę błotka kurzu zimowego itp :) może by tak na myjnię samoobsługową, 2 zety i pod ciśnieniem czyszczenie, potem oczywiście do sucha, WD 40 po zębatkach i cacy? cacy czy nie? paradźcie
  • Ślęża

(9)
    cześć, Wybrałem się dziś rowerem na Ślężę (z Wroclawia rower w samochodzie. Plan był taki by objechać masyw czarnym szlakiem. Mam plan na ktorym jes tnaniesiona sciezka rowerowa krtora z grubsza pokrywa sięz tym czarnym- ale nie wszedzie. Od schroniska Pod Wiezycą jechałem przeciwnie do ruchu wskazowek zegara. I prawde mowiac od pcozatku mialem spore problemy z odnalezieniem tej trasy rowerowej. Najpierw wpadlem na rowerowy czerwony szlak- ale on po jakims czasie zakreca i wraca. jakos...
  • Nowy program dla miłośników rowerów w Telewizji Wrocław ruszy od najbliższego piatku o godz. 8.15 lub 17.10 lub 19.45 ! Wszystko o rowerzystach, rowerach, trasach, ciuchach itd. w każdy piątek !!
  • Szukam sklepu we Wrocku z dobrymi rowerami stacjonarnymi nalepiej Kettler i York. Z góry dzięki za pomoc.
  • Wczoraj [18.10.2005] w godz 19.30-22.00 na pl. Nankiera 16 pod liceum sióstr Urszulanek skradziono mi żółty rower z napisem tigger escapade: rama damska, opona tył Michelin, opona przód Kenda - obie górskie (koła 26”). Hamulce v-break, bagażnik szary. Znalazca dostanie nagrode 100-300zl. Przez 6 lat jeżdże tylko na rowerze, również w zimie. Teraz jestem jak bez nogi. Kontakt do mnie 889-107-252 lub mail Argo777@interia.pl Mam na imie Mariusz. PS. NIE DAJMY ZŁODZIEJOM RZĄDZIĆ MIAST...
  • będę miał na to dwa dni 5 i 6 sierpnia , co proponujecie zobaczyć ,które wybrać trasy rowerowe ? W sobotę chętnie odwiedzę jakąś dyskotekę -którą polecacie ? A może znajdzie się ktoś chętny kto będzie mi towarzyszył ?
  • Ja już nie wiem, czy to mój pech czy to wynik takiej a nie innej jakosci dróg we Wrocławiu (dziur, potłuczonego szkła itd) ale mam już powoli dosyć. 3 tygodnie temu założyłem nowe opony, dętki - dzis rano okazało się, że mam taką dziurę w tylnym kole , że nawet nie da rady podpompować na moment. W zeszłym sezonie kilkukrotnie łatałem dętki, dwa razy założyłem nowe, w końcu po tym jak przebiłem obie dętki jednego dnia odstawiłem rower, wyjąłem go własnie 3 tygodnie temu, doprowadziłem do...
  • Szukam osób, które widziały wypadek rowerowy na traugutta (8.07 godziny popołudniowe). Bezmyślny?/nieuważny?/głupi? rowerzysta zajechał drogę mojemu przyjacielowi, w skutek czego ten wyrżnął głową w beton i teraz leży cały zabandażowany, o roztrzaskanym rowerze nie wspomnę! :'( Wszystkich, którzy mogą udzielić jakichkolwiek informacji o tym zdarzeniu lub o sprawcy wypadku, proszę o kontakt: agata.kaczka@gmail.com /790747467/ Dziękuję dobrym ludziom, którzy pomogli mu pozbierać się z chod...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.