Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

rozmowy

rozmowy

(24 wyniki)
  • Parę telefonów do Polski , jeden lokalny do Aaba Sharm pare sms-ów i po powrocie 600 pln w plecy - akurat w Orange ale pewno w innych sieciach podobnie . Kiedys to chyba sie płaciło 9 pln za minute i odbiorca tez płacił . ciekawe czy sie zmieniło ale tak czy siak UWAŻAJCIE koszta telefonowania są duże - z Egiptu oczywiście i jedentelefon z Izraela chyba .
  • buy.skype.com/paymonthly/#|allSubscriptionsTab witam,czy ktos juz z tego korzystał? Wygląda na to,że jezeli bedzie wifi w hotelu to do Polski mozna dzwonić za abonament miesięczny 19.99 zł bez ograniczeń.Czy ktoś juz tak dzwonił?
  • Jak najtaniej komunikować się telefonicznie z Polską? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  • Jaka jest aktualna cena rozmów z Egiptu i sms z telefonu Plus gsm ?
  • Czy ktoś był w Jerozolimie z lokalnym biurem?? Z innych wyciueczek korzystałam z lokalnych, ale do Jerozolimy jeszcze mnie nie poniosło, zastanawiam się czy lokalne biura mają w ofercie, jeśli tak to czy jest jakieś sprawdzone z HRG?? Jaka cena wycieczki i jak wrażenia ogólnie? To jest jedyne miejsce jakiego jeszcze nie odwiedziłam będąc w Egipcie, a to już niedaleko..
  • zestaw do darmowych rozmów iphone lub inny tel z podobnymi mozliwościami darmowa instalacja, darmowego programiku FRING darmowa konfiguracja fringa na Skype i ... wi fi w hotelu i .... gadamy za darmo z domem, każdym innym telefonem lub komputerem :D Ewa
  • ile bedzie kosztowała minuta rozmowy z siecie Era z egiptu do Polski na komórke, i na stacjonarny? Czy lepiej aby dzwonił ten w Egipciedo Polski czy odwrotnie?
  • Czy ktoś może napisać coś o usłudze tani kraj w orange? i ile kosztuje godzina w kafejce internetowej w Hurghada. Dzięki
  • hej mam pytanie jak tanio mozna zadzwonic do polski?z tunezji to latwizna na maxa i taniutko jednak jak 2 lata temu bylem to ponoc minuta to ok 13 zl wiec olalem ale moze ktos zna tani sposob?
  • karta SIM

(8)
    Czy ma ktoś do odsprzedania kartę SIM dla Mobinil lub Vodafone Egypt? W ogóle jaki jest koszt w Egipcie wymienionych kart?
  • chodzi mi nie o telefon komórkowy tylko z automatów jesli tam wogóle są dzieki pozdrawiam
  • Jawne złodziejstwo! Dzwoniąc z numeru na abonament na numery egipskie płaciłem zawsze 2,6 pln, ostatnio z TAK-TAKa 23,10 za minutę! Za rozmowy z Polską odpowiednio 10,80 i 17 pln! Inne słowo niż bandytyzm nie przychodzi mi do głowy...
  • Jaką sieć wybrać w Egipcie? Mam telefon w Orange (Orange dla firm) W jakiej będzie najkorzystniej?
  • Czy ktoś z Was wie gdzie można kupić w Hurghadzie i ile kosztuje karta startowa egipskiego operatora ?
  • mam pytanko, czy wie ktos z was jakie sa ceny tego calego roamingu w Egipcie? interesuje mnie: ile to kosztuje gdy - ktos do mnie z Polski dzwoni - ktos z Polski mi wysyla SMSa - ja dzwonie do kogos do PL - ja komus wysylam SMSa do PL - ja dzwonie z komorki w Egipcie do kogos w Egipcie - ja wysylam komus w Egipcie SMSa czy sa moze tam jakies mozliwosci, aby kupic jakas karte telefoniczna by moc zadzwonic do PL w miare tanio? Ci w Plusie sami nic nie wiedzieli, dlatego sie pytam wa...
  • ile kosztuje 1 minuta rozmowy z Egiptu do Polski (idea)
  • jesli ja mam telefon w pokoju hotelowym to znaczy ze do polski tez moge dzwonic?ile to kosztuje?kiedy i gdzie ja za to zapłacę?słyszałem ze mozna z tego aparatu dzwonic po róznych hotelach i sie za to niepłaci?kto i kiedy mi każe za te rozmowy zapłacić?plisss pomóżcie
  • Prosze o porade jakiego operatora komorkowego wybrac w Egipcie.
  • Zawiesił mi sie kom. Chcę z Tobą porozmawiać. Jeśli możesz daj znać.
  • Aga, UWIELBIAM TWOJE ZDJĘCIA !!! Już wylądowały w "ulubionyc" :) ale proszę, daj jakieś podpisy, aż się proszą !! Jak Ci się udało zrobić tyle świetnych portretów? Ciekawa jestem, czy czy Twoje "obiekty" pozowały chętnie ? To raczej nie zdjęcia z zaskoczenia (przynajmniej częściowo) - jak nawiązywałaś z nimi kontakt, żeby dali się przekonać na fotkę ? pozdrawiam serdecznie Kasia
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.