Forum Turystyka Europa Grecja i Cypr
ZMIEŃ
      rozrywka

rozrywka

(9 wyników)
    • witam! potrzebuje pomocy przy wyborze hotelu, miejsca,biura? wiem tylko, ze mam zaplanowany urlop we wrzesniu i pomyslalam o Grecji! Dobry pomysł? jesli tak, to myslalam o biurze rainbown! dobry wybor?moze kreta?hotel???????????? gdzie sie wybrac najlepiej? zalezy mi na wypoczynku,dobrej zabawie i zwiedzaniu...od czego zaczac??? pomozcie!!!plis!!!!jestem mloda osobka i to moj pierwszy wymatzony wyjazd....bardzo mi zalezy zeby byl udany!!!! za wszystkie wskazowki pieknie dziekuje...
    • Już za nie długo będziemy mieć małą powtórkę api.met.no/weatherapi/volcanicash/1.0?model=snap;content_type=image/gif , prawdopodobnie w wtorek chmura dotrze do Londynu, a w kolejne dni nad Polskę.
    • Chodzi mi o coś typu Disneyland . Interesują mnie głównie okolice Salonik. Pzdr
    • Czy ktoś jest może zorientowany jak wygląda życie nocne w tych miejscowościach?
    • Kochani, wybieram się na Rodos z 14to letnia córką. jednym słowem szukam miłego hotelu w miejscu pełnym atrakcji dla młodej osoby, nie mam na mysli dyskotek bo za młoda ale jakies parki rozrywki, nie wiem , nie mam pomysłu. jakie biuro polecacie i jaki hotel. I jeszcze pytanko dla bywalców?? jakie latem sa tam temperatury?? Rodos okresla się jako wyspę o łagodnym klimacie ale nie wiem czy w to wierzyć??? Jaka jest wilgotność powietrza??? czekam na info. Z góry dziękuję. Hanna
    • Wybieram sie z lipcu do Larnaki. Wiem tylko tyle ze ceny sa dosc wysokie. A jak jest z alkoholem? I ile kosztuje wstep do klubu? Wogole moze moglby ktos mi poelcic jakis dobry? Pozdrawiam
    • Nie byłem jeszcze w grecji i nie smakowałem wyspiarskich klimatów,bede mieszkal 1km od hersonissos,zalezy mi zeby dowiedziec sie od was jak wyglada sprawa rozrywki,dyskoteki itp.? i ogółem wszystko co powinienem wiedzieć,jakie wybrać wycieczki,czy z lokalnego biura czy u rezydenta?co warto zobaczyć?ile wziąść europejskiej waluty (tak żeby przetrfac)itd........Lece z eccoholiday,hotel Angelos Village***HB jak byliście to prosze o opinie,z góry dzieki.
    • Czy do protestujących rolników, pielęgniarek, górników itp. policja od razu strzelała z gumowych kul? Wszyscy widzieli że oni także rzucali różne przedmioty w stronę urzędów, zamurowywali drzwi itp. Policja powinna wreszcie zacząć traktować tych ludzi serio a nie jak tarcze treningowe. Ja także kiedyś zostałem pobity po derbach Łodzi za to tylko że wyszedłem z kordonu kibiców ŁKS- u i poszedłem na przystanek tramwajowy i od tej pory nikt mi nie wmówi że policja jest świeta a każdy ...
    • Mam nadzieję, że jest tam wyjątkowo dużo rozrywek różego rodzaju, jako, że wybieram się z towarzystem, z którym nigdy nie przypuszczałam, że przyjdzie mi spędzać wakacje. Tylko tydzień, może przeżyję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com