Forum Turystyka Świat Tunezja
ZMIEŃ
      rozrywka

rozrywka

(8 wyników)
    • poleccie jakies fajne miasteczko zeby bylo troszke rozrywkowe jakies fajne centrum,dyskoteki,cluby,fajne sklepy?
    • Cześć pytanie jak w temacie. Czy znacie / polecacie jakieś fajne miejsca w tej okolicy? Jakieś fajne dyskoteki?
    • Witam Mam zamiar się wybrać do Tunezji ale nie mam informacji na temat najbardziej rozrywkowych kurortów w tym państwie Proszę o pomoc może ktoś był i dobrze się bawił na dyskotekach barach oraz na plaży proszę o info może ktoś poleci jakiś hotel z góry dziękuję :)
    • czy ktoś był? jakiej można spodziewać się pogody? czy już można się opalać? czy tylko zwiedzanie? czy będą już jakieś rozrywki ???
    • Jesli tak, to prosze o opinie o samym Nabeulu ;) (i jak tam jesli jesli chodzi o rozrywki-typu kluby/dyskoteki?)
    • Witam 1.Czy napoje znajdujące się w lodówce w pokoju sa gratis? 2.Czy o tej porze roku są animacje w hotelu? 3.Czy mozna się choć troszkę opalić w listopadzie? 4.Czy czynny jest park rozrywki w dzielnicy Yasmine? Dziękuję za odpowiedzi:) Pozdrawiam.
    • witam ! Za 2 tyg lece do Hammamet. Mowiąc szczerze mam mieszane odczucia co to tej miejscowosci! Cztalam juz rozne opinie i z reguly byly one negatywne. Boje sie ze bardzo sie rozczaruje! Hotel w ktorym bede mieszkac to La Residente Hammamet, polozony jakies 5 min od starej mediny. Prosze napiszcie jakies informacje o tym miescie, plazy, rozrywkach. Pozdrawiam :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com