Forum Regionalne Lubelskie Lublin Lublin
ZMIEŃ
    rozrywka

  rozrywka

  (13 wyniki)
  • może coś więcej na temat... ps: a takie mądrości to mogę sobie wypowiadać ja, szary obywatel :-) posłanka zaś powinna wiedzieć, czego nie należy mówić publicznie.
  • ... no kto? Media donoszą bowiem, że wredna Platforma chce pozbawić pracę niestrudzoną ekspertkę od dziwnych zachowań teletubisia Tinky- Winky. Toż to skandal jest...;-)))
  • Co prawda Lublin nie moze poszczycić się specjalnie rozwiniętą infrastruktura wypoczynkowo-rekreacyjna w postaci basenow. Jednakze wychodze z zalozenia, jako hedonista, ze kazdy pomysl na chwile przyjemnosci powinien byc realizowany:PP wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Seksualne-orgie-na-warszawskich-basenach,wid,10256439,wiadomosc.html Użytkownicy basenów na warszawskiej Pradze oddają się nieprzyzwoitym zachowaniom - pisze "Życie Warszawy" na swojej stronie internetowej. Na pływalni o...
  • Tyle razy było już na ten temat, że aż wstyd za Ratusz, że dopuścił do takich kosztów i absurdów. To aż tak nyje, że chce się na samą myśl tylko puścić pawia. Lublinianie nie głosujcie już więcej na takich miejskich "bossów" od siedmiu boleści i fachowców od marnowania naszych pieniędzy!
  • wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5027358.html lechu, nie chroń mojej wiary. obejdzie się. drugie przykazanie odnosi się właśnie do takiej twej postawy.
  • Jeden kanał TVP miałby prawo nadawać tylko programy misyjne i żadnych reklam, drugi - rozrywkę i reklamy, nawet więcej niż dziś, także w trakcie programów - gdzies tam wyczytałam. O jakie programy misyjne chodzi? O agitki antykomusze? Smieszy mnie, ze nocny (i ranny programik - powtarzany) pt. "Był taki dzień" ma patronat prezydenta Kaczynskiego, co wydawcy podkreślaja z duną. . "Był taki dzień" to swoiste pokazywanie faktów, głównie wiadome naswietlenie polityczne, choc dzis do...
  • Jak pamiętacie miesiąc temu uruchomiłem stronę umożliwającą wysyłanie maili do radnych z protestami przeciwko nowemu cennikowi MPK. Na sesji Rady Miasta odroczono głosowanie do 26 czerwca. Okazuje się jednak, że przez ten okres projekt nie został poprawiony - a jeżeli tak, to w minimalnym stopniu, więc 'protestacyjna' strona powraca... Poprzednio radni odczuli Waszą aktywność, więc myślę, że i tym razem może być podobnie. Zapraszam do wysyłania maili, adres ten, co poprzednio: ...
  • Czy w Lublinie jest coś ciekawego do robienia w czasie wakacji?? Co robicie w czasie upalnych dni. Wolicie zostać w Lublinie? Jeśli tak to co robicie?? Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły to napiszcie! Może inni skorzystają z waszych propozycji i przestaną się nudzić! Zapraszam do wpisywania swoich pomysłów! Im bardziej będą oryginalne tym lepiej! :)
  • NIE CHCEMY HIPERMARKETU NA GÓRKACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochani radni, nie widzicie co dzieje się na terenach obok innych marktetów? - syf syf i jeszcze raz syf, brud, masa nieciekawej młodzieży z butelkami w dłoniach...t jedynie prawdziwy teren zielony w lublinie a Wy chcecie zrobić z tego park asfaltowy! nie dość, że wylot na Wawe jest tak zatłoczony i zasmrodzony to jeszcze brakuje tu hipermarketu z hektarowymi parkingami dla niedzielnych kierowców ...
  • czy coś się dzieje na Czubach??? bardzo proszę o informacje dowolnej treści dotyczące tego pięknego osiedla.
  • Znów ktoś opowiadal bajki o zatrudnieniu. Każdy hipermarket to wzrost bezrobocia. Czy nikt z obecnych tego nie przypomniał?
  • cieszę się z tego powodu czekam na koniec zimy ,bo jestem latawicą i nie znoszę siedzenia w domu ale teraz muszę bo zimno latać.Napisz co robisz w zimie,jeżeli też jesteś latawcem .
  • gazety

   (5)
   Jaka jest najlepsza gazeta w regionie? stawiam na kurier.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się