Forum Turystyka Świat Egipt
ZMIEŃ
      rozrywka

rozrywka

(6 wyników)
    • [b]Witam :)[/b] W grudniu (w okresie świąt) zaplanowałam mój [u]pierwszy wyjazd[/u] do Egiptu. Od kilku lat jeżdżę notorycznie do Turcji kilka razy w roku, więc nie ukrywam, że ten kraj jest dla mnie nowością (choć pewnie w nieznacznym stopniu oba są do siebie podobne). I stąd mam do Was drodzy forumowicze kilka pytań. [b]1. [/b]Po pierwsze miotam się pomiędzy wyborem: [b]Hurghada czy Sharm[/b]? Które miasto bardziej tętni życiem w zimie i w którym 20latka łatwiej się odnajdzie? Nie ukr...
    • Witam, mam prośbę. Może ktoś mi poradzi, dokąd mogłabym zabrać dużą grupę ludzi, wieczorem w Hurghadzie. To są ludzie w wieku bardzo różnym, ale wszyscy rozrywkowi. Będziemy w Hurghadzie przez tydzień. A, że będę za nich w pewien sposób odpowiedzialna, to chciałabym im zająć jakoś fajnie chociaż ze dwa wieczory. Może znacie jakąś fajną dyskotekę, która nie wyrwie całej kieszeni, albo restaurację (bar) z muzyką, gdzie mieści się większa ilość osób (moja grupa będzie liczyć ok. 120...
    • Pierwszy raz w Egipcie Chodzi mi o życie nocne :) Jakie polecacie dyskoteki w Namma Bay? Jakie ceny wstępu? Co poza dyskotekami warto robic wieczorem w centrum - propozycje Czy są tam jakieś palarnie sisha jak to wygląda i ceny Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Mam pytanie bo słyszałem od pani z biura podrózy ze nie ma co w nocy robic w Hurgadzie mało jest knajpek i polecała nam raczej Turcje.Jak wygląda sytuacja z hotelami oddalonymi z 10km od Hurgandy?
    • Czy ktoś zna w Egipcie wodne parki rozrywki.Proszę o namiary.
    • Wyjeżdżamy z mężem i synkiem 6.01.05 z Neckermannem i zastanawiam się czy ktoś może był w tym hotelu i ma jakieś uwagi na ten temat.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com