rozrywka

(16 wyników)
 • A co zapytam się. Pytają się o Tesco,a ja się pytam o temat który już chyba umarł śmiercią naturalną - czy na Podolszycach powstanie Centrum Handlowo Usługowo Rozrywkowe - jak głosi tablica na placu nie-budowy i znaki ostrzegawcze "uwaga wyjazd z niebudowy". Temat jeszcze rok-dwa temu głośny. Wszystko miało być najpóźniej gotowe latem tego roku - jak jest - widać że nic z tego - czemu to nie powstanie? I kto podpisał taką umowę z tym deweloperem czy jak mu tam?
 • Gdzie ta wizualizacja?
 • z 30 na 100 tysięcy ? Dobra podwyżka
 • Patrz artykuł w dzisiejszym "Tygodniku Płockim" p.t. " Multikina nie będzie ? " . Chodzi o to że nie wiadomo do końca co tam będzie,mają czas na to do maja 2005,zmieniają plany obserwując sytuację na rynku,np. wiadomo że nie będzie tam hotelu. Słowem - artykuł wyraża pewne zaniepokojenie,że szybko nic tam nie powstanie na placu koło budowy OBI,i nie wiadomo do końca co. A w ogóle co tam dokładnie miało powstać,ktoś coś wie ?
 • Dwa kina w niewielkim mieście - czy to dziwne? Chyba nie,jeśli to miasto ma jakieś ambicje. Około 1300 miejsc w 7 salach rozłożone na 2 obiekty w różnych częsciach miasta? Też ujdzie. To żadna sensacja - w końcu w podobnych na wielkość miastach jak Włocławek czy Elbląg powstają już kina Cinema City sześciosalowe na 1200 osób - to dlaczego podobna ilość miejsc nie może powstać w Płocku? Będzie ciekawie.
 • Co napisał jeden życzliwy - doprawdy przeleje chyba czarę goryczy w tym całym burdelu z multikinami : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=66&w=12133334&a=12171470 "Jestem w posiadaniu projektu umowy na wynajem lub kupno pomieszczeń przeznaczonych na cele handlowe, usługowe bądź rozrywkowe w planowanym tzw. Centrum Handlowo-Rozrywkowym na Podolszycach, którą proponuje zawrzeć firma Erabud z potencjalnymi kontrahentami. Jest to umowa typowo deweloperska i wynika z niej, że budowę f...
 • Płoccy forumy i foremki! Mam zamiar spędzić weekend w Waszym mieście bo mi się podoba. W ubiegłym roku też byłam, mniej więcej o tej porze, trafiłam na festyn Orlenu, a więc rozrywek nie brakowało. Co polecacie na najbliższy weekend bo nie mogę w necie znaleźć żadnej informacji poza festiwalem organowym,a to raczej nie jest mój ulubiony rodzaj muzyki.... Może jakieś inne koncerty, w pubach na przykład. Może jakaś wystawa, inna impreza?? Poradźcie coś, jak spędzić sobotnie popołudn...
 • to niesamowite, samo ZOO odwiedza tyle ludzi,ładna wizytówka
 • taaaaak........pan radny przyzwyczaił się do "koryta" to i przed wyborami będzie pisał interpelacje do swoich kolegów z którymi z "tylnego krzesełka" rządzi miastem. cóż zakłamanie nie ma granic, ale co się nie robi dla "koryta" i władzuchny
 • Czy prawdą jest że p. Milewski "blokuje" następujące inwestycje : 1) Amfiteatr 2) Rozbudowa Jagiellonki 3) Centrum Rozrywki na Podolszycach ? Kiedy rozpoczną się w/w inwestycje ? Jaki ma on interes w ich blokowaniu ? Co do punktu 2) - osobista wojenka z projektantem + wprowadzenie innego projektu ? Co do punktu 3) - podobno osoba projektanta + konkurencja na Nowym Rynku. Jak twierdzi jeden z internautów co do punktu 3) podobno prezydent celowo torpeduje inwestycję - by wykazać słuszność...
 • Widzieliście, że już grodzą teren przed teatrem. Nowy multipleks ma łączyć się korytarzem z teatrem i ma nosić imię M. Milewskiego. Zobaczymy jak szybko uporają się z budową. Póki co pracuje tylko jedna koparka.
 • Witam. Mam do Was, drodzy płoccy Forumowiczwe gorącą prośbę. Oto istnieje taka możliwość, że w niedługim czasie będę miał mozliwość przeprowadzenia się do Waszego miasta z Lublina. (Tyż ładne) :-) w związku z tym, chciałbym, abyśście opowiedzieli mi o mieście Płock, o życiu w mieście Płock, o pracy w mieście Płock. I o rozrywkach, szczególnie - życiu kulturalnym w mieście Płock Pozdrawiam.
 • Lepij bazarek tamój na Nowem Rynku zrobić i śfinioki przedawać,po co łune żydowskie cudeńka łoszklune budować,i złodzieje pińundze z płockowa wywiezon,a my gdzie sprzedawać nasze płody bendziem?! Leppera dobrodzieja trz by pogonił łune towarzystwo co na żydowskie nowoczesności kce wystawiać!
 • Znowu wyrzucone przez POKIS pieniądze.
 • Właśnie znalazłem to na stronie, która reklamowana jest na stronie Forum Płockich Inwestycji: plock21-11-2005.w.interia.pl/3.doc Ciekawa lektura. Na razie przejrzałem to opracowanie pobieżnie, to znaczy zacząłem od wniosków końcowych. Są interesujące. I niestety niezbyt pochlebne dla naszych władz. :-))
 • No tak nareszcie ten narożnik ożyje,będzie w nim podobno sklep sportowy Giacomelli. Tak podejrzewałem,bo ze dwa miesiące temu było ogłoszenie że Giacomelli chce otworzyć nowe sklepy m.inn. w Płocku. A co do trzeciego etapu - przyznali się że chyba nic z tego. Niech na tym miejscu gdzie miało być centrum rozrywki radni SLD zbudują miasteczko komunizmu z cokołem ZMS na centralnym placyku, bo to oni ręcznie sterowali wyborem inwestora,a Era-Bud nie zależy na tym aby coś tam powstało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się