rudy

rudy

(23 wyniki)
  • Witam. Mój synek urodził się z rudymi włoskami, teraz ma trzy miesiące i włoski nadal są rude. Czy jest jeszcze szansa, że mu się zmienią? Czy komuś się zmieniły i w jakim wieku? Bardzo proszę o odpowiedzi.
  • Mam pytanie o kolor włosów synka. Urodziło się z bardzo ciemnymi włoskami, a mając półtora miesiąca zaczęło robić się rude najpierw na skroniach potem z przodu głowy. Włoski od spodu są delikatnie złote. W rodzinie brak rudowłosych. Bardzo widoczne są pod światło i w słońcu. Powiedzcie czy u Was też tak było i w jakim czasie były zmiany jeśli były.
  • witam,mam 3miesieczna corke ktora ma rudawe wlosy,od urodzenia zauwazalam ten kolor i rodzina mowila ze nic nie widza,teraz widze to jeszcze bardziej kolor stal sie jak gdyby intensywniejszy,przyznam ze bardzo mnie to drazni,wiem powinnam cieszyc sie zdrowym dzieckiem a nie uzalac sie nad wlosami,ale jakos niemoge sie z tym pogodzic dziernnie chodze z mala po mieszkaniu i w roznych swiatlach sprawdzam jak mocno jest ruda;(na zdjeciach z aparatu jest bardzo ruda ,co w rzeczywistosci az t...
  • ja jestem brunetka moj maz szatynem a nasz 10msc synek rudy;) dlaczego tak jest skoro nikt z naszej rodziny rudy nie jest. nie mam nic do tego ze jest rudy tylko tak mi dziwnie jak meza koledzy komentuja wiecie z reszta....... czekam na odp dzieki
  • mam pytanie, czy po wypadnięciu włosów u niemowlaka, które są rude urosną w te miejsce również rude czy może będzie to inny kolor? Pytam, bo u siostry jest taka sytuacja, oboje rodzice są szatynami i troszkę się martwią
  • Mój najdrozszy symek ma o dziwo rude włosy, dziwne jest to, poniewaz nikt w naszej rodzinie nie ma takiego koloru,ani babcie, dziadkowie, a nawet zyjace prababcie.Zastanawiam sie czy ten kolor ma szanse sie jeszcze zmienic? Dzieki wszystkim za opowiedz i porade.
  • zauwazylam, ze moj synek (5 miesiecy) ma rude włosy. Czy ktos z Was tez ma rude dziecko?
  • czy wasze maleństwa jak się urodziły to od razu miały rude włoski? czy z czasem ten kolor się pojawił, mój synek urodził się czarny a teraz po miesiącu ma jakiś śmieszny kolor, ni to rudy, ni to blond nie wiem dlaczego?
  • czy któraś z Was ma dziecko z rudymi włoskami? chciałam zapyać czy od razu od urodzenia były rude? czy może po jakimś czasie? a co z resztą/ brwi, rzęski? a jakie macie włosy Wy i ojcowie dzieci? chciałam o to zapytać, bo mój Alek urodził się jako szayn czy też ciemny blond, ale teraz po 2 miesiącach zauważyłam , że od głóki ma dużo jaśniejsze włoski. Trudno określić czy to blond, czy jakis złoty? a może właśnie rudy? ale by była niespodzianka, bo ja mam włosy ciemny blond, a mąż ...
  • Mam pytanie interesuje mnie kiedy zmienia się kolor włosków u niemowlęcia, moja córeczka skończyła dwa dni temu dwa miesiące i ma rude włoski a ja mam kolor ciemny blond a mąż jest brunetem trochę mnie to niepokoi także jak ktoś wie coś na ten temat to proszę niech napisze.
  • Moja coreczka po porodzie miala ciemny kolor włoskow (podchodzil pod czarny). potem włoski zaczely jej jasniec i teraz wydaje mi sie ze jej kolor wpada w rudy. boje sie ze bedzie miala rude wlosy chociaz ani maz ani ja nie mamy rudych(maz czarne a ja ciemny blad).nikt w rodzinie nie mial takiego koloru. Czy to mozliwew zeby miala rude wloski?
  • DROGIE MAMY!Moj 2 miesieczny synek ma wloski koloru zlotego,jak sie urodzil byly ciemniejsze,ale od 2 tygodnia zycia z dnia na dzien mu jasnieja i przybieraja zloty kolor (jeszcze nie wypadlu ani nie wytarly sie).Czy kolor ten moze sie jeszcze zmienic ???????(maz jest bladynem a ja ciemna blandynka),mam dosc nieprzyjemnych uwag i usmiechow znajomych i czesci rodziny:((
  • czy sa tu mamy , ktorych malenstwa maja taki wlasnie kolorek wloskow? moja corcia ma juz 4 miesiace i od urodzenia ma geste rude wloski hihi ciekawe po kim je ma , bo z mezem jestesmy bladynami a synek jest jasnym szatynem ... widze , ze chyba taki klor jej pozostanie, bo rzesy ma koloru ciemnego ale brwi jasno- rudego, no i nowe wloski rosna w podobnym kolorze. Po kim wasze malenstwa odziedziczyly taki kolor i czy myslicie ,ze nie beda mialy w przyszlosci z tego powodu przykrosci?...
  • Mój synek (teraz 6 tygodni) urodził się z pięknymi niebieskimi oczami i fajnymi rudymi włoskami - co do oczu, to wiem, że niebieski to standard u niemowląt, ale po kim on rudy, to nie mam pojęcia (muszę się przyjrzeć listonoszowi ;-) ) Wiem, że się malcom włoski wycierają, a następne często są innego koloru, oczy z resztą też (tzn. nie, ze się wycierają, ale zmieniają kolor). Trochę mi szkoda, bo fajny ten mój Rudasek ;-) Jest jakaś szansa, że zostanie rudy? To zawsze tak jest, że włosk...
  • Witam babeczki.Kilka tygodni temu urodziłam syneczka, po porodzie miał włoski ciemno blond, teraz z dnia na dzień ma coraz jaśniejsze i obecnie są kolorku miodowego, ma jasne rzęski i brewki (czy mają szansę ściemnieć). Mam pytanko czy wasze pociechy od samego początku były marchewkowe czy rudy kolor pojawił się po jakimś czasie(jakim?). Ja sama jestem rudzielcem ale z miedzianą czupryną się urodziłam. Jestem ciekawa czy będzie rudzielcem jak mama czy może blondynem po większej części rodzinie.
  • Witajcie!Moja córcia ma 7 tygodni życia.Urodziła sie z ciemnymi blond włosami, a po 5 tygodniach zaczęły zmieniać odcień na rudy,boję się że tak już zostanie.Czy jest szansa,że kolor włosków się jeszcze zmieni?Dodam że nikt w rodzinie męża ani mojej nie ma rudych włosów.Ja jestem ciemną blondynką a mąż brunetem.Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie.Pozdrawiam
  • Witajcie.Właśnie wróciłam do domu z maluchem. Trochę nas zaskoczył tym szybszym przyjściem na świat- po pierwsze,że tak nagle (prawie 4 tyg przed terminem- ekspresowo), a po drugie słodkim wyglądem (hi,hi). Wieczorem włoski wydawały mi się brązowe ale rano jakie było moje zdziwienie gdy okazało się,że w słonku przy dziennym świetle są prawie rude a na zdjęciach z lampą to już rudzielec- piszę prawie bo nie jest to typowy tycjan (marchewka), plus jasna karnacja i jasna oprawa oczu.Nikt w rodz...
  • Moja córeczka urodziła się z czarnymi włosami pózniej jaśniały i w tej chwili są rude blond ma 10 mcy.i zastanawiam sie czy moja córeczka będzie ruda :).Ja jestem szatynką a mąż czarny w ani jednej rodzinie nie było rudych dziadków.CO myślicie jak to było u was ?
  • witam mam 2,5 miesieczna coreczke ktora na glowce ma rude wloski :) mąż jest brunetem ja szatynką czy coreczka bedzie miala zawsze rude włoski ? a moze jej zjasnieja lub zciemnieją? jak bylo w waszym przypadku?
  • kiedy u waszych maluchow zmienil sie kolor oczu na ten 'wlasciwy'? Moj chop ciagle malemu (2m-ce)w slepka zaglada i patrzy z na mnie podejrzliwie, bo u nas w rodzinach nikt niebieskich nie ma... ;)
« poprzednie 1 2

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.