saga

(5 wyników)
  • Przedstawiłam się w Spisie, ale i tu się pokażę, żeby NA PEWNO wszyscy obejrzeli zdjęcia moich futerkowych panienek :D forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=49034864 Saguśka - arystokratka z krwi i kości, uwielbia się myć, czesać i podziwiać swoje odbicie. Niejadek i wybrednisia. Kropka - abnegatka i mrrrukotka, za największą atrakcję na świecie uznaje pogoń za własnym ogonem. Zje wszystko, a potem jeszcze trochę.
  • Już chyba umiem zapraszam fotoforum.gazeta.pl/photo/5/yh/bi/nvgs/lVvHT3vtImIene11PB.jpg
  • Jesteśmy po sterylce drugiej kotki (w sobotę Kropcię ciachnęli, czyli wczoraj). No i tak: Kropcia je, bryka, bawi się, czuli i mruczy. Ale starsza, Saga - wyje, warczy, syczy i wali łapą młodszą siostrzyczkę :( Dzisiaj zaczęła syczek i warczeć także na mnie. Zdjęłam Kropci zielony kubraczek, bo myślałam, że to może dlatego - że Saga go pamięta ze swojej sterylki i dlatego tak szaleje. Ale niewiele to pomogło, a za to Kropcia zaczęła się wylizywać. Wprawdzie szew jest śródskórny, ale ...
  • Witajcie, jestem początkującą kociarą (no nie tak zupełnie zieloną, bo Saga jest z nami już 5 miesięcy -- ale ciągle czuję się jak debiutantka!) No i wczoraj u weta siedziała w klatce taka biedna bura kuleczka do adopcji... W poniedziałek lub wtorek będę ją odbierać i wpadam w lekką panikę. Dodajcie mi ducha, pliz!
  • Może poradzicie.Jak zwykle proszę o rade Saga ma mniej więcej 6 i pól miesiaca jest kiciusią wychodzącą (mieszkam w domku i mam ogrodzony plac)czy będą jakieś znaczące objawy rui(u starszej to było bardzo widoczne)bo boję się ciązy u małej a sterylka przed rują sama nie wiem .Czy sterylizuje sie kotki zanim dojrzeją jeśli pierwsza rujkę uważa się za dojrzałośc płciową jak sądzę.Czy może zajść w ciaże a ja nie zauważe rui?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się