saga

(6 wyników)
  • powitać! bardzo pilnie poszukuję kogoś, kto ma nagrane dwa pierwsze odcinki "Moskiewskiej Sagi". wczoraj przegapiłem, a zależy mi na tym bardzo bardzo!!! Będę wdzięczy za kontakt: magorpl@yahoo.com albo mejl gazetowy pomocy i dziękuję za pomoc z góry
  • W poniedziałek po raz kolejny na "1" o 22:30 naszego czasu.
  • Witam,jestem ciekawa czy ktos ogladal i chcialby podzielic sie wrazeniami:)Ja obecnie koncze,zostaly chyba 3 odcinki do konca:)Jesli ten watek juz kiedys byl poruszany a ja go nie zauwazylam,przepraszam:)
  • ...to nazwa autentycznej miejscowosci letniskowej pod Moskwą czy tez wymysł Aksjonowa?
  • Wczoraj był film dokumentalny "Dau Wspaniały", a dziś fabularno- dokumentalny "Mój mąż - Geniusz". Oraz dyskusja. W ogóle na 1-m istnieje takie coś jak cykliczny program "Pokaz zamknięty", gdzie sie łączy pokaz filmu z dyskusją o nim z udziałem reżysera, scenarzytsty, często aktorów. Szkoda, że czegoś takiego nie ma w polskiej TV. Dzisiejszy pokaz polecam.
  • Od obieglej soboty na polskim kanale "Polsat Cafe" o pólnocy idzie rosyjski serial bardzowieloodcinkowy "Dr. Żywago" z Olegiem Mieńszykowem w roli głównej z polskim lektorem ; jutro juz drugi odcinek... niestey znow przegapiłem początek :-(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się