saga

(11 wyników)
  • Co o sadzicie o tej serii? Czy warto ja przeczytac?
  • wie ktoś, czy istnieje takowa gdzieś w sieci ?
  • Witam! Znacie może jakieś dobrze napisane (waszym zdaniem) książki fantasy w których oprócz wartkiej akcji, magii, walki i intryg dużą część fabuły zajmuje watek miłosny ? Najlepiej gdyby to były jakieś serie bo jak się wczytam to strasznie szybko pochłaniam takie książki ;). Jeśli czytaliście sagę o Geralcie A.Sapkowskiego bądź sagę o Czarokrążcy Debrenie z Dumayki A.Baniewicza to właśnię książek tego typu szukam!!! Jeśli możecie porównać i znacie jakieś ciekawe tytuły to będę bardzo wdzięcz...
  • Od której książki powinnam zacząć czytanie sagi o wiedźminie?? Na okładce "Krwi elfów" pisze, że jest to tom pierwszy, ale w spisach tomów najpierw jest "Ostatnie życzenie" i "miecz przeznaczenia" i teraz nie wiem co czytać :( Pomocy!!
  • "członkowie ekipy zdali sobie sprawę, że oto po raz ostatni poszły w ruch kamery na planie kinowego filmu z serii "Gwiezdne wojny"." Czyżby Lucas kłamał wiele lat temu mówiąc, że saga składa się z 9 części? A może epizody 7,8,9 będą tylko serialem telewizyjnym?
  • Witam i polecam Mortkę. Gość ma naprawdę talent i dużo wie, albo wie jak korzystać ze źródeł. W każdym razie dostajemy kawał bardzo dobrze napisanej historii wojenno- sensacyjno-fantastycznej. Mortka spodobał mi się już po Ostatniej Sadze, a teraz jest już o klasę lepszy. 9/10 to moja ocena Wojny Runów. No i nasi górą -:)) W Runie mamy kolejnego dobrego autora. PS. Na Dworcu Centralnym w takiej małej księgarni jest w promocji po 26 zł. PS2. Kupiłem 3 Achaję - nie dotykać, jak ktoś ...
  • Wiedzmin

(12)
    Sapkowski na króla-oczywiście Polski;) -niech bedzie na prezydenta. Ktora wedlug was czesc sagi jest najlepsza , a ktora najbardziej zakrecona? Czy gdyby Wiedzmina wydac za granica z taka reklama jak Hp , to czy tez odnioslby taki sukces? Powodzenia w przemysleniach - Bituś
  • mam pytanie,jak mam rozumieć zakończenie sagi o Wiedźminie,w Pani Jeziora jest to tak,że Ciri odwozi z jednorożcem Yennefer i Geralta,mowa jest także że są oni umarli i budzą się na wyspie.ok.to jest jasne.ale przed tym,gdy Yennefer znajduje martwego wiedźmina,gdy dochodzi do walk ludźmi z nieludźiami (takiego sformułowania używają co niektórzy bohaterowie),Yennefer ma wizję z przeszłości-jak kiedyś,leżała po odratowaniu po podcięciu żył i jej przyjaciółka-bodajże Triss,opiekuję si...
  • Czytam Sagę o Wiedźminie po raz pierwszy w życiu, podoobno jest mi czego zazdrościć...
  • Przeczytajcie artukuł Kingi Dunin w Wysokich Obcasach, która poleca Babunię Jagódkę dla tych, którzy odpadają od najnowszej powieści Sapkowskiego. Babunia Jagódka jest extra, ale ,,Narrenturm" Sapkowskiego też jest świetny, lecz aby się nim delektować trzeba niestety chociaż w elementarnym stopniu znać geografię Dolnego Śląska i historię XV w. Kto zna bohaterów historii (np. Haynego von Czirne) ten bawi się świetnie. Część pozostałych odpada. Ale to nie ma zwiąku z płcią autora. ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się