Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      saga

saga

(4 wyniki)
    • Dziewczyny pomóżcie Jakie po kolei będą tytuły książek o Emmie? Czytałąm kiedyś, ale nie wszystkie, a teraz chciałabym do tego wrócić, ale nie wiem od czego zaczać, a w mojej bibliotece już nie ma tych ksiązek. Dzięki
    • Ja pierwszą książkę dostałam od koleżanki.Strasznie się wciągnęłam.Bardzo,bardzo mi się podoba:) Skonczyłam 14 tom i czekam na jeszcze:P
    • Do tej opowieści natchnęła mnie jedna z eMam :-) Oglądałyście film "Moje wielkie grekie wesele"? Albo czytałyście "Boczne drogi" lub "Studnie przodków" Chmielewskiej? To doskonale oddaje moje rodzinne klimaty... Oto kilka historyjek... 1.Dawno dawno temu (jeszcze przed wojną) Moja mama jako mała dziewczynka najadła się niedojrzałego maku i zasnęła w polu na długieeeeeee godziny,w tym czasie babcia zaangażowała w poszukiwania całą wieś, na czele z księdzem dobrodziejm modlącym się o je...
    • Dzień Matki, przedszkole, grupa maluszków (1 grupa). Oczywiście dowiaduję się kilka godziń przed faktem - telefonicznie (myślałam że mi serce stanie jak do mnie zadzwoniła pani z przedszkola:( ), bo Marta nie chodziła tydzień do przedszkola i panie zapomniały. Ok przebolałam (tylko co jeśli bym nie dotarła z drugiego końca W-wy???) Zdyszana wpadam do sali - dzieci jeszcze nie ma. Wchodzę a tu tłum dziadków, babć, wujków, tatusiów i oczywiście mamuś. Były zaproszone tylko mamy - a tu nie ma ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się