schody

schody

(11 wyników)
  • Może ktoś poleci fachowców z Wrocławia/ okolic zajmujących się realizacją schodów z drewna. Najlepiej sprawdzonych i niedrogich :) Pozdrawiam.
  • Proszę o radę. Kupiliśmy mieszkanie dwupoziomowe, teraz czeka nas odbiór techniczny i developer wmawia nam że musimy już zamontować schody, bo jemu są potrzebne przy odbiorze. Czy powinny być przy odbiorze zamontowane schody? Jeśli tak to kto powinien to zrobić developer czy my odbiorcy mieszkania. Czy nie można przy odbiorze technicznym zamontować schodów tymczasowych (a może wystarczy drabina), bo rozumiem że trzeba wejść na górę. Czy to nie powinien zrobić dveloper?, bo tak mi się wy...
  • proszę o opinie- jaka jakość wykonania,terminy,obsługa klienta?
  • Jestem na etapie wykańczania domu. Proszę może ktoś z forumowiczów wie gdzie można kupić ładne i niedrogie drewniane schody wewnętrzne. Dziękuję za informacje.
  • schody

(12)
    czy ktoś zna wrocławskie/ dolnoslaskie firmy, kt oferują schody ? porządne , ciekawe wzornictwo ?
  • Witam! W przyszlosci bede szczesliwym posiadaczem mieszkania z antresola, czy ktos wie moze jaki jest koszt takich schodow i czy moze ma namiary na firmy ktore zajmuja sie ich proukcja i montazem. Pozdrawiam
  • Witam Potrzebuję namiary na miejsce, gdzie mozna zamówić drewniane schody z balustradą z niklowanych poziomo biegnących prętów do pokoju dziennego w mieszkaniu dwupoziomowym (oczywiscie w rozsądnej cenie;). Gdyby ktoś miał doświadczenia w tej kwestii proszę o pomoc. Czy mozna takie schody montować przed połozeniem parkietu aby były zamontowane przed odbiorem mieszkania?
  • Kto robi schody proste drewniane, bez udziwnień. Ile kosztuja???
  • Czy ktos z Was robił ostatnio schody i moze kogoś polecić, oczywiście zależy mi na jakości i rozsądnej cenie. Nie szukam żadnych bajerów, mają to być proste schody na antresole, ale są cześcią pokoju więc musza się prezentować. Szukam też paneli drewnianych, myślę o desce barlineckiej ale może macie inne dobre propozycje. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
  • może znacie jakiegoś w okolicach wrocławia ? dzięki za wszelkie info.
  • proponuje powymieniac sie na forum informacjami, gdzie mozna tanio kupic wyposazenie do mieszkan. Np: deski na podlogi, schody, sprzet agd, kuchnie, ceramika, armatura itd. Wiem ze najprosciej jest pojezdzic i poszukac ale sa tez okazje - ukryte dla zwyklych smiertelnikow. pozdrawiam wszystkich i smuce sie z Tymi ktorych czekaja wydatki na doprowadzenie do urzytecznosci upragnionego mieszkania.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.