schroniska

schroniska

(151 wyników)
  • 2 DALMATYNKI - MAMA I CÓRCIA Mama i córka - dalmatynki zostały oddane przez właścicielkę, która zachorowała i nie była w stanie opiekować się sunieczkami. Mama dalmatynka ma 7 lat, a córeczka 18 miesięcy.Obydwie są ogromnie przerażone zaistniałą sytuacją, bardzo tęsknią za domem. Są bardzo przyjazne i spokojne. Przebywają w schronisku w Mielcu. Suczki są wyjątkowo ładne. Pragniemy, by oba psiaczki znalazły wspólny dom. Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, iż trudno taki podwój...
  • Wyżłuś został znaleziony w lesie niedaleko miejscowości wypoczynkowej pod Olsztynem. Gdy trafił do schroniska był w kiepskim stanie. Był wychudzony i ledwo trzymał się na łapkach. Nie wiadomo czy został porzucony, czy się zgubił. Wyżłuś ma tatuaż w uchu z warszawskiego Oddz. Zw. Kynol., ale jest tatuaż jest mało czytelny. Jest starszym psem ma ponad 10 lat. Wyżłuś strasznie garnie się do ludzi. Domaga się głaskania i pieszczot. Bardzo chętnie wychodzi na spacery i muszę przyznać j...
  • kotek

(7)
    Jestem z Poznania. Przyjmę kotka czarnego z białymi skarpetkami.
  • Maly, kudlaty laciaty szczeniak mieszka od niedawna w schronisku w Korabiewicach. Bardzo lgnie do ludzi, jest lagodny i spokojny. Bedzie malym, albo co najwyzej sredniej wiekkosci psem. Oto kilka zdjec Lolka: www.korabiewice.empatia.pl/futro.php?id=627&str=7 www.korabiewice.empatia.pl/futro.php?id=627&str=1 www.korabiewice.empatia.pl/futro.php?id=627&str=3 www.korabiewice.empatia.pl/futro.php?id=627&str=4 W sprawie adopcji Lolka nalezy kontaktowac sie z Viktoriją Radulovic: 0-51...
  • W Rudzie Śl. znajduje się roczny piesek, niestety niewidomy, los strasznie go ukarał :( wszystko było dobrze, do póki inne psy nie zorientowały się, że Misiu nie jest taki jak one, podaczas posilków Misiek musi być izolowany. Oto jego krótki opis prosto ze stronki, jednak sądzę, ze jeżeli byłby ktoś zainteresowany psiakiem jestem wstanie tam pojechać, zrobić więcej zdjęć i popytać jaki on jest. Prosze was o pomoc :cry: w Rudzie sytuacja jest naprawde kiepska, psów za dużo, a w do...
  • Ratujmy Foksika, on nie przeżyje powrotu do schroniska!! Potrzebny domek od zaraz, choćby na razie tymczasowy!!! Moja historia jest bardzo smutna i pewnie niedługo się skończy. Chociaż...tak bardzo chciałbym żyć. Ale niestety tak to już jest że moje pieskie życie nie jest usłane różami. Pamiętam byłem malutki jak Pani zabrała mnie od mojej rodzonej mamy. Bardzo szybko pokochałem ją i jej dzieci ,z którymi bawiem się, biegałem. Owszem, czasem zdarzało się że moja Pani zapomniała mi przez...
  • Mam do was ogromną prośbę. Dzisiaj otrzymałam informacje że są ludzie którzy chcieliby zaadoptowac labradorka, zabrać ze schroniska....... Niestety nie mają oni dostępu do internetu, ja nie mam czasu żeby siedziec dzwonic(praca, praca) i szukać a obiecałam ze cos poszukam. Może trafiliście przypadkiem gdzies na informacje takową. Oni są gotowi przygarnąć go od zaraz. To dobrzy ludzie. Nie chce oceniac ich wyboru, mogliby przygarnąć jakiegos kundelka ale....Jest im obojętne czy sun...
  • oddam kotke w dobre rece moj synek jest uczulony problemy oddechowe prosze o pomoc nie chce oddawac do schroniska chce oddac komus dobremu kotka ladnie sie załatwia do kuwety nie brudzi jest czyściutka jestem z warszawy
  • Mam dwie małe przybłędy;)Wyglądają na jakieś dwa miesiące i to chyba rodzeństwo gdyż trzymają się razem.Niestety nie wiem co się stało z ich mamą (podejrzewam że ktoś je po prostu "wysadził"z samochodu).Oba są prześliczne:)) Niestety nie mogę ich zatrzymać(mam już w domu trzy duze które nie bardzo je akceptują).Trzymam je w domu-nauczyłam korzystac z kuwety:).Nie mieszkam co prawda we Wrocławiu lecz bez problemu mogę je dowieźć jeśli ktoś się zdecyduje.PILNE!!!
  • Pejsaty - ja wiem przerzuciłeś mój wątek na forum gdzie szuka się domu dla zwierzaków ale tam o wiele mniej osób zagląda a dla uratowania tych kociaków liczy się każda godzina. Mam nadzieję, że pozwolisz, by mój wątek był choć ze dwa dni na tym forum, które odwiedza o wiele więcej ludzi... Bardzo pilnie szukam domu lub pomieszczenia (uprzątnięta piwnica, suszarnia itp) dla kociej rodzinki - mama i dwa 3-tygodniowe maluszki, nie musi być na stałe, nawet na dwa, trzy tygodnie dach...
  • Greta ma około 2,5 miesiąca jest zaszczepiona i odrobaczona. Tydzień temu idąc do pray znalazłam ją przywiązana do drzewa obok płotu schronisku podejrzewam wraz z innymi pracownikami, że to poprostu zwrot świątecznego prezentu, szkoda tylko że ludzie wywalili ją w taki sposób, nie miałam sumienia zostawić jej w schronisku tam przecież i tak jest mnóstwo szczeniaków, zabrałam ja do siebie postanawiając ze będe jej szukać domu. Mam już dużego psa i kota w bloku dlatego ze względu na...
  • Pojawił się wczoraj w budynku moje pracy. Często zdarza się ze ludzie, choć nie wiem czy mozna ich tak nazywać, porzucają tu niechciane psy, koty. Jest cały kudłaty i raczej "wiekowy" , niestety także ślepy. Bardzo wesoły i choć nie widzi merda radośnie ogonkiem i prosi o jedzenie. Nie poradzi sobie sam i pewnie zginie pod kołami samochodu. Serce mi krwawi jak widze tą bezbronność. Wiem coś o tym bo przez dwa ostatnie lata życie moja ukochana psinka także była całkowicie ślepa. T...
  • Przygarnę pieska rasy Owczarek Niemiecki. Zależałoby mi na tym by był to pies, innych zwierząt.(mile widziane zdjęcia psiaka)
  • Mam straszny problem - wczoraj wieczorem przyszedl do mnie do domu kot - po prostu przyszedl, wlazl do srodka, polozyl sie w lozku mojego psa i w ogole zachowuje sie, jakby tu mieszkal od zawsze. Dalismy mu jesc, pudelko z trocinami od chomika i sie do niego zalatwil. Jest przesliczny, mily, jeszcze bardzo mlody, ma mieciutka, troche dluzsza siersc, caly czarny, wyglada na domowego i dobrze wychowanego. Jest bardzo przyjacielslki i milutki. Taka sliczna kochana kuleczka. Problem -...
  • Witam, chcialabym kupic, zaopiekowac sie szczeniakiem. Mamy dom na wsi, a ostatnio zmarl nasz ulubieniec domowy - pies. Poczatkowo nie chcielismy innego, ale teraz powoli zaczyna nam brakowac psiego towarzystwa. Pies powinien byc plci meskiej,byc rasy kundel i miec nie wiecej niz 3 mies. Czy sa jakies miejsca w Poznaniu lub okolicach, gdzie moglibysmy sie rozejrzec? Co sadzicie o gieldzie na Opolskiej? W schornisku pewnie nie maja szczeniakow? POradzcie, pozdrawiam Asia
  • Moi Drodzy - może jest wśród Was ktoś potrzebujący? Przyjaciele stracili właśnie psa. Z powodu licznych chorób i zaawansowanego wieku, który uniemożliwił kontynuowanie leczenia, niestety byli zmuszeni go uśpić. Oddali mi jego jedzenie i miskę, żebym przekazała je komuś potrzebującemu. Jedzenie, to ok. 4 kg Royala dla psów dorosłych, miseczki (do wody i suchego) są metalowe, na metalowym stojaku. Mieszkam na Ursynowie, mogę umówić się w Centrum. Osobę zainteresowaną proszę o konta...
  • Wczoraj, ze schroniska został zabrany pies, który bardzo tam cierpiał - po przywiezieniu go do schroniska najpierw nieustannie wył i skomlał, potem starsznie wychudł i osłabł. Pies obecnie przebywa w klinice weterynaryjnej w Warszawie, ale będzie tam mógł zostać tylko kilka dni... Proszę - zróbcie coś, żeby ten pies nie musiał powrócić do schroniska! Boję się, że na skutek stresu tego nie przeżyje... Pies jest w typie owczarka niemieckiego, drobnej budowy, nie jest już niestety ...
  • Mam do oddania śliczną, przesympatyczną ołtoraroczną suczkę Hale...Znamy się juz rok, po różnych perypetiach wyciągnęłam ją ze schroniska, ale zycie nie jest proste i...postanowiłam, a raczej musiałam podjąć dcyzję o wyjeździe i niestety szukam nowej pani lub pana dal Hali...Hala jest niewielka, jasnoruda, śliczna i niesamowicie radosna. Uwilebia towarzystwo ludzi i innych zwierząt, mało szczeka, nie brudzi więc jest idealnym psem do mieszkania. Świetnie znosi podróże, uwielbia spacery ...
  • Przyjmę pieska/suczkę rasowego (najchętniej jamnik, bokser, posokowiec, labrador) do 2-3 lat.
  • Przyjmę małą (do ok. 2 miesięcy) kotkę o nietypowym ubarwieniu,najchętniej rudo-biało-czarną. Prosze o zdjęcia na adres oriana19@poczta.onet.pl Pozdrawiam.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.