seks

seks

(642 wyniki)
  • Waszym zdaniem faceci zwracają uwagę na przeszłość seksualną kobiety? Waszym zdaniem to ważna sprawa?
  • Dla chetnych :), podajemy w kolejnosci: 1)Czestotliwosc - 2)Lata stażu w związku (w tym czy w narzeczeństwie, czy w małżeństwie) 3)Liczba dzieci 4)Liczba godz.spedzanych w pracy/tydz. 5)Czy zbliżenie jest rutynowe/spontaniczne/ekscytujace? 6)Kto jest glownym inicjatorem? 7)Czy wystepuje gra wstepna? 8)Srednia dlugosc zblizenia seks. Bedzie fajnie. Czekam. [b]Tylko dla zainteresowanych, krytykom i zniesmaczonym dziekujemy. [/b]
  • witam. mam kilka przyjaciółek,z którymi przyjaźnię się od wielu lat. są to wspaniałe,piękne i mądre kobiety. idealne wprost kandydatki na "drugą połówkę". są mężatkami,niektóre mają dzieci. znam też od piętnastu lat kobietę,z którą także się przyjaźnię. panna z 3 letnim dzieckiem. możemy rozmawiać o wszystkim,ufam jej i ona mi także. jest świetną dziewczyną,pociągającą mnie od zawsze. od jakiegoś czasu nasze relacje nieco się zmieniły - nie oceniam tego na plus,czy minus,po prostu się z...
  • Witam, Jestem 28-letnia kobieta bardzo aktywnie pracujaca zawodowo. Nie mam czasu na powazny zwiazek z mezczyzna ani tez nie sadze zebym sprawdzila sie w takim zwiazku gdyz mam swojego rodzaju problemy z zaangazowaniem emocjonalnym. Jak kazda zdrowa kobieta mam jednak potrzeby fizyczne i musze je w jakis sposob je zaspokajac. Od wielu lat jestem wiec w roznych ukladach ktore polegaja na seksie bez zobowiazan. Prosze nie sadzic ze uprawiam seks z kim popadnie, poznaje mezczyzn n...
  • Witajcie. Chciałabym poruszyć pewien temat, który nie każdego musi zadowolić. Jestem piękna dziewczyną - adorowaną, piękną, inteligentną, wielu chłopaków mnie błaga o chodzenie. No i oczywiście prosi mnie o jedno - o seks. Ale ja uważam osobiście, że seks jest bardzo złą rzeczą. Jest zły i okropny. Ja nie wiem, jak to wogóle robić można :/. Ja chciałabym do końca życia być dziewicą, nigdy się żadnemu nie oddam, chćby był najcudowniejszy na świecie. W dzisiejszym świecie, ludzie...
  • czy po prostu bliskosci fizycznej, macie jakies duchowe odczucia, ? czy po prostu robicie, co was cisnie, wiec sprawiacie sobie przyjemna ulge ,P ?
  • a (priori) - prosze nie poprawiac pisowni. Pojecia (a nie konkretne, pojedyncze zdarzenia) opisuje z duzej litery. DO CNA rozbawilo mnie bajdurzenie na FK o Intymnosci Seksu. Intymnosc Seksu zwiazania jest z Ideologia Mieszczanstwa czyli w Europie Zach. od ca. 1600 r. ne. w Europie Wsch. od ca. 1800 r. ne. Cala zas historia ludzkosci , to historia publicznego uprawiania seksu - gdyz plemiona muisialy trzymac sie kupy w nocy i wieczorem przy ognisku :) Imperium Rzymskie pod...
  • Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego faceci ktorzy chca tylko seksu bawia sie w podchody i mydla kobiecie oczy? Poznalam faceta, wydawal sie bardzo zainterestowany, umowilismy sie raz na kolacje, bylo bardzo przyjemnie. Po czym on sie zapytal kiedy bedziemy sie kochac. Ja powiedzialam, ze nie wiem, zalezec to bedzie od paru spraw, atmosferty tego jak sie bede czula itd. Powiedzialam mu ze uwaza iz to za duzo zachodu i chce sobie darowac to nie ma sprawy. Po czym on do mnie potem znowu pisz...
  • Witam wszystkich forumowiczów, od prawie dwóch lat jestem w związku z kobietą, którą kocham nad życie, ale od mniej więcej roku borykamy się z pewnym problemem a raczej to ja się z nim borykam bo wg mojej pani problemu nie ma. Otóż po roku spędzonym razem nasze współżycie intymne zdechło. W łóżku praktycznie tylko śpimy. Jeżeli już dojdzie do zbliżenia to zawsze jest ono inicjowane a raczej wyproszone przeze mnie. Za każdym razem słyszę te same wymówki a kiedy próbuję o tym rozmawiać te sa...
  • Czy można w pewnej sytuacji nazwać odmowę seksu męskim zachowaniem? Przykład-facet ma dziewczynę z którą uprawia seks, lubiącą emocjonalne zabawy facetami manipulantkę która sypia też z innymi bo nie uważa tego za związek i lubi się rozerwać, raczej nie szanując facetów z którymi się spotyka . Facet woli zrezygnować z seksu niż być manipulowany i dowiadywać się z kim ona sypiała jeszcze, ogólnie negatywy znajomości dla niego przeważają nad dobrym seksem. Czy świadome w takiej sytuacji ...
  • Mysle ze faceci korzystaja z uslug prostytutek, dlatego ze potrzebuja seksu, i nie zawsze chca czy maja mozliwosc bawic sie w ta meska damsko gre; "facet ma robic wszystko co kobieta zechce, a kobieta mu da jak bedzie miala ochote". Seks to zwykla potrzeba, taka jak powietrze, woda i porzywienie a nie jakis tam bonus dawany mezczyznie przez kobiete, za to ze byl dla niej dobry.
  • Chcę Wam się w czegoś zwierzyć. Właśnie kochałam się z moim partnerem. Było baaardzo miło. Po ok. 5 minutach on stwierdził, że musi odpocząć. I był koniec miłości. To zdarza się dość często, a ponadto zachęcić go do seksu jest wyczynem. Nie chodzi o to, że mu się nie podobam, bo wiem, że tak nie jest. Zarówno on jak i inne osoby twierdzą, że jestem atrakcyjna. Jednak dołuje mnie fakt, że on często nie może osiągnąć pełnej satysfakcji. Co Wy na to? Czy uważacie, że to normalne?...
  • Co myślicie o układzie gdy dwoje osób spotyka się tylko dla seksu?
  • Słuchajcie, dzisiaj mieliśmy w pracy burzową dyskusję na temat kochanków i kochanek. Ja twierdzę, że kochanek albo kochanka, to osoby również stanu wolnego, ale tylko do seksu. Dwie osoby, które łączy niezzobowiązujący seks. Po prostu znajomi, którzy spotykają się od czasu do czasu na seks, kiedy mają potrzebę. Ale nie łączy ich nic emocjonalnego (miłość). Kochanek i kochanka to osoba, z którą łączy mnie seks, z którą uprawiam seks. Natomiast kilka osób w pracy twierdziło, że kochanek albo ko...
  • wiem ze nizej jest ten temat ale tu troche inna sytuacja. po drugiej randce poszlam z nim do lozka. obie randki przegadalismy. nie chcialo mi sie jechac do domu, a jako ze weekend do pracy nie trzeba bylo to poszlam do niego. Gadalismy,o bejzelismy film no i tak sie stalo. Teraz sie z tego smieje bo nie wiem czy to byla taka swietna decyzja ale rok!! nie uprawialam seksu(o czym powiedzialam mu)i nie mialam ochoty czekac za bardzo, taka spontaniczna decyzja. Na drugi dzien rozmawialismy ...
  • Powiedzcie mi, proszę... Jestem w trakcie rozwodu. Nie miałam przyjemności kochać się z moim prawie byłym mężem od ponad roku. W związku z całą sytuacją drastycznie spadło moje poczucie kobiecości, atrakcyjności itp. pomimo, że często słyszę komplementy od np. kolegów z pracy. Niedawno poznałam w necie chłopaczka lat 20, który fantazjuje na temat seksu ze starszą od siebie kobietą, a skoro ja jestem w potrzebie i on też- umówiliśmy się :) i teraz pytanie do Was- czego mogę się s...
  • Czy myslicie, że facet może poczuc sie urażony, jeżeli zaproponowalam mu taki luzny zwiazek. Głównie chodzi o seks. Bo ja mam wlasnie taki przypadek. Mysle, że chodzilo mu o cos wiecej. Dlatego postanowilam wyjasnic sprawe. A teraz jakos sie waha. Nie potrafi sie okreslic. Odnosze, wiec wrazenie, ze moze poczul sie urazony. Prosze o opinie facetów.
  • Witajcie, proszę Was o opinie... oto moja historia... ponad rok temu rozwiedliśmy się z mężem (już byłym oczywiście). Rozwód był bez orzekania o winie. cos się między nami wypaliło i tak naprawdę oboje odeszliśmy od siebie... w ciągu roku po rozwodzie mieliśmy sporadyczny kontakt. on spotykał się z innymi kobietami, ja z innymi facetami, ale pomimo wszystko czasem razem lądowaliśmy z byłym mężem w łózku. akurat w tej kwestii nigdy nam nie było źle i zawsze bardzo iskrzyło między n...
  • Sie zastanawiam, co sie dzieje w głowie faceta, który w gdzies w srodku seksu ma nagly problem z erekcja (nie wiem czemu!!?? byl troche wstawiony, wiec moze to alkohol??)????? Kochalismy sie, ja mialam fajny orgazm, kochamy sie dalej, nagle on ma problem z erekcja, cos tam probujemy dalej i nagle on mowi, ze nie moze dzis, ze nie lubi gumki, ze cos tam cos sie tlumaczy, sytuacja dziwna, ja probuje go jakos tam 'obudzic', a facet juz jakis 'niedotkniacy' sie zrobil i mowi, ze on idzie ...
  • Mam na oku pewna panne, ale jest spory problem. Po mojej okolicy chodza plotki, ze kobiety zakochuja sie, jezeli seks jest dobry. Musze ja najpierw w sobie rozkochac, by byla oslepiona moim blaskiem i nie dostrzegla wszystkich moich minusow. Jezeli tego nie zrobie to dojdzie do seksu i mnie rzuci. Sa jakies inne sposoby na rozkochanie kobiety? Macie jakies pomysly? Kwiaty odpadaja, bo brzydze sie zielenia.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.