serwery

(3 wyniki)
  • Chyba od wczoraj to trwa, może dłuzej. Ale mają problem ze zdjęciami, nie pokazują się, nie ma miniaturek, a kase za to pobierają. Może tak wszyscy allegrowicze by się zorganizowali w tej sprawie, na cafe allegro tez się ludzie oburzają, przeciez zdjecia, miniaturka to podstawa aukcji. Zdjęcia w aukcji jeszcze można samemu wstawic, ale miniaturki nie i jakie straty. W końcu płacimy za usługę, której nie ma. Powinni jakos to inaczej rozwiązać, tylko przepraszają w komunikatach.
  • jak zrobić taką aukcję aby można było dodać więcej zdjęć,i aby pod każdym dużym zdjęciem można było dodać opis ,mam kreatora :magic kreator"ale tam chyba nie ma takiej opcji albo ja nie wiem proszę może o jakieś linki do takich kreatorów aukcji.Z góry bardzo dziękuję
  • Może ktos mi powie co się dzieje nie wchodzą strony pokazuje sie tylko komunikat proszę czekać???, o co chodzi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.