sesja

sesja

(178 wyników)
  • Hej! Mam pytanie do studentów prawa na uniwersytecie łódzkim. jesteście zadowoleni? napiszcie czy jest ciężko, czy trza się dużo uczyć i jacy są wykładowcy i przede wszystkim ludzie. Nie snoby? bo słyszałam, że tak trochę :) no i oczywiście czy lubicie łódź jako miasto, bo ja sama często w nim bywam, ale jakąś szczegolną sympatią tej mieściny nie darzę :) pozdrawiam i powodzenia podczas sesji!
  • nie wiecie jak mozna sie przeniesc z wpia umcs na wpia uj? wiadome srednia, ponowna rekrutacja ale cos jeszcze ?
  • czym to jest uwarunkowane ze np na uł niektórzy moga miec warunek aniektorzy nie i podchodzą odrazu do egzaminu komisyjnego?
  • wybaczcie, jeśli to już tu było, ale pierwszy raz zaglądam na to forum :) kabaty.magma-net.pl/hunter/stuff/upload/1.mp3 powodzenia!!!!!! :D ja już w połowie mojej ;)
  • hej! Jestem teraz na pierwszym roku inżynierii chemicznej. Poszłam tam dlatego że nie dostałam się na swój wymarzony kierunek ale już teraz wiem że i tak tam nie zostanę więc zastanawiam się nad zrezygnowaniem ze studiów po pierwszym semestrze aby mieć jeszcze czas na naukę do poprawy matury. w związku z tym mam pytanie: czy jeśli teraz zrezygnuję (lub czegoś nie zdam i sami mnie wywalą) to co dalej z ubezpieczeniem. W październiku płaciłam za ubezpieczenie na cały rok ale czy ono...
  • Czy na studich są ferie zimowe po sesii? Czy to uczelnia ustala czy będą ferie czy nie? Bo studiuje na prywatnej uczelni i ferii chyba u mnie chyba nie będzie :( - jest jakiś obowiąązek z tymi feriami?
  • Czy nikogo to nie interesuje a skreślają mnie z listy jeśli nie zaliczę sesji,co jest oczywiste bo nie mam zaliczonych obecności na zajęciach?
  • Sluchajcie...mam pewną sprawę do tych, ktorzy się orientuja w tych sprawach. A więc tak. Jako że nie dostalem sie na wymarzony kierunek próbuje się dostać jeszcze raz ...chce zrezygnowac ze studiów na II sem...znaczy się nie chodzić...chce tak zrobić tylko dla tego że otrzymuje stypendium:) i teraz rodzi się pytanie. czy jak nie bedę chodził na zajęcia przez II semestr to czy mogą mnie skreślić po np. jednym miesiacu (II semestru) ? przeciez w regulaminie jest napisane że okresem rozlic...
  • 2 w pon ustne, 2 we wt ustne, i 2 w czw!!!!skandal!!!! a sesja jeszcze nie zaczęła się i po co teraz wszytsko naraz a potem tyle wolnego... wolałabym pouczyć się dokładnie a nie zdać teraz wszystko na 3...
  • pytanie

(4)
    mam zamiar chodzic przez rok na kierunek, ktory mnie zbyt nie interesuje i za rok poprawiac mature i startowac na inny uniwerek. Czy mozna "bez skrupolow" zrezygnować po roku, czy poniesie sie jakies konsekwencje a jakbym dostawala stypendium to musze je oddac?
  • W tym roku wybieram się na studia zaoczne na uniwersytecie gdańskim. Mam pytanie ile kosztuje u Was na uczelniach poprawka jakiegoś przedmiotu jeżeli się go nie zaliczyło? A także ile sesji jest za darmo i czy w ogóle takie są? Nic nie wiem na ten temat.
  • zastanawiam sie czy oddanie krwi w czasie sesji nie wplyni enegatywnie na wyniki moich egzaminow tzn. czy nie bede odczowac dlugotrwałego zmeczenia, znudzenia, braku ochoty na cokolwiek zwlaszcza na nauke???? dodam jeszcze tylko ze przy wzroscie 164cm waze 50 kg. i jak? teraz czy lepiej poczekac na spokojniejszy okres w moim zyciu??? no oczywiscie chcialabym zostac honorowym dawca:)
  • Tak jak w temacie czym się różni egzamin od zaliczenia bo słyszałam tylke różnych opini że nie wiem w którą wierzy.
  • bo mi, strasznieeeeeee sie nie chce... :(
  • mam pytanie szczególnie do ubiegłorocznych maturzystów, którzy są teraz już - domyślam się, że - szcześliwymi studentami. Ile czasu uczyliście się przed maturą? Ja tak zwlekałam, takie miałam plany, ale koniec końców uczyłam się, ale nie dość dużo. Czy jak zacznę od końca stycznie to dam radę? Jakie są wasze doświadczenia. Jeszcze jedno pytanie; czy to prawda, że w porównaniu z sesją matura to małe piwo? proszę o odpowiedzi
  • Hej!Czy ktos wie co sie dzieje jak nie zaliczy się jednego egzaminu w sesji (konkretnie jak nie podejdzie się do zadnego z ustalonych terminow)na 1 roku na UJ??Wylatuje się,czy sa jakieś koła ratunkowe:).Bardzo prosze o odpowiedz:).
  • dostalam swietna oferte pracy za granica ktora sie idealnie pokrywa z profilem moich studiow. Musze sie zdecydowac jak najszybciej, ale nie wiem co ze studiami zrobic :/ Najprostsza bylaby dziekanka, ale tego wogole nie biore pod uwage bo nie chce przerywac studiow i potem na nie wracac. Nie wiem co tu zrobic bo rzucenie studiow tez nie wchodzi w gre. Zastanawialam sie nad eksternistycznymi ale w reg mojej uczelni nic o tym nie ma. Moze sie orientujecie czy na kazdej uczelni jest mozli...
  • Mam takie pytanie. Wczoraj w szkole poinformowano nas ,że zostało zatwierdzone nowe zarządzenie odnośnie studiowania na kierunku Informatyka rokV uzupełniające mgr UŁ. 1.Sa tylko dwa terminy egzaminu. Następny to już komis. 2.Zniesiono sesje poprawkowa. 3.Zniesiono również możliwość warunkowego zaliczenia roku w przypadku nie zaliczenia jednego przedmiotu. 4.Dotej pory studia uzupełniające trwały 2 lata a teraz od 20004/2005 2,5 roku. 5. W tamtym roku jeśli ktoś nie zliczył jaki...
  • Czy zdarzyło sie Wam kiedyś przyjść (na I roku) na egzamin ustny z góry zakładając ponowne podejście do egzaminu w sesji poprawkowej? ja mam dzisiaj egzamin do którego jestem nieprzygotowana, nawet nie mam siły uczyć sie teraz w ostatniej chwili. Najchętniej podziękowałabym na dzień dobry. Czy to wielki wstyd? Egzamin odbędzie sie w języku obcym, a ja nie należe do osób z umiejętnością kombinowania, lania wody i łatwością mówienia :( pocieszcie mnie jakoś
  • Mam do zorientowanych w temacie następującą kwestię: Jestem obecnie na pierwszym roku studiów dziennych licencjackich. Uczelnia publiczna. Mniejsza o kierunek, ważne, że kompletnie mnie nie kręci. Zdawałem na kilka kierunków/uczelni, przyznam, że zawsze chciałem studiować politologię, jednak nie udało się i wybrałem inny kierunek, gdyż były to studia dzienne, a ja koniecznie chciałem studiować w tym trybie. Teraz wiem, że to była kompletna głupota, no ale gdzieś trzeba było się zacze...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.