sex

sex

(149 wyników)
  • Ile waszym zdaniem moze wytrzymac facet bez sexu w wieku 19 lat majac na stale dziewczyne? Co znacza usprawiedliwienia typu nie ma jak gdzie itp. Czy to tylko wymowka ? Czy w tym przypadku moze wchodzic w gre zadrada ??
  • czy czesto geje calują się lub maja sex z kobietami...czy tylko biseksualni faceci? czy geja [po paru piwkach] może tak zakrecic kobieta, ze traca głowę?
  • Ostatnio ubiega sie o moje wzgledy 19-latek. Ja sama mam zas 23 latka. Dodam, ze wogole nie czuje sie kobieca, ani sexowna. Na dyskoteke nie wpuszczaja mnie czesto bez pokazania dowodu, a zaczepiaja mnie 18,19 latkowie. Powiedzcie, czy przeszkadza mezczyznom, kiedy kobieta jest dziewczeca, troche nieokrzesana, i wogole jakas taka no.. malo kobieca ? Zazdroszcze moim kolezankom kobiecosci i seksualnosci. Tymczasem ja nie umiem sie porzadnie umalowac, najlepiej wygladam w kolorowych ...
  • Ostatnio przelicylem i wyszlo mi nastepujaco: mam 30 lat, do tej pory mialem sex z 48 facetami i 0 kobietami. A wy? (Piszcie szczerze, prosze)
  • dziś rano mój W pisała na gg z tatą i jak weszłam odrazu wyłączył, czego raczej nie robi, więc moja intuicja podpowiedziała zajrzyj( proszę nie pisać mi tylko o zaufaniu, zaglądaniu w cudzeg archiwum, bo to wszystko wiem, ze nie powinnam, zresztą zrobiłam to dziś bez wcześniejszych zaglądań jakoś tak coś mi podpowiedziało że powinnam tam zajrzeć)no i zajrzałam a tam rozmowa: (on szuka pracy ma rozmowy jedna dzis) W : jak mi nie wyjdzie to wyjade na stałe zagranice.. T : a co na t...
  • na ile jest dla Was wazny? Bo slyszalam, ze liczy sie w zyciu tylko milosc....
  • jutro rano jestem umowiona na sniadanie u mojego męzczyzny ;-))), będę musiała po drodze cos kupić, bo on ma w lodówce tylko piwo, colę i jakieś niezjadliwe rzeczy. Powiedzcie na co mielibyście ochotę na jego miejscu? Kasia
  • Mysla tylko o jednym, a tak naprawde sa cholernymi egoistami i zakladmanymi typkami. Nienawidze facetow.
  • Spier...cie szwabskie pedały z tego forum. To miejsce do wypowiedzi dla mężczyzn a nie dla zniewieściałych chłopczyków-pucydupków. Idzcie na dworzec i obciągajcie tym waszym Gebelsom, Hansom itp. Raus!
1 2 3 4 5 6 7 8 następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.