siwy

(7 wyników)
  • Dziewczyny, błagam o pomoc. Mam dopiero 27 lat i zauważam u siebie coraz więcej siwych włosów. Widziałam je już wcześniej, tak około 3 lata temu, ale to były jakieś pojedyncze sztuki. Teraz mam ich coraz więcej. 7 miesieęcy temu urodziłam bliźnięta i mam wrażenie, że od czasu porodu tych siwych włosów mam coraz więcej. Powiedzcie mi , co robić??? Czy jest jakiś sposób, aby powstrzymać to siwienie? Może jakieś witaminy, czy coś?
  • Ostatnio fryzjerka znalazła na mojej głowie kilka siwych włosów. Nie dziwiłoby mnie to wcale, gdyby nie to, że mam 20 lat. Czy to jest nomalne?? Szukałam jakichś informacji w sieci, ale nic nie mogę znaleźć konkretnego na ten temat.
  • Witajcie ! Mam lat 19, no prawie 20 :) Od ok 2 lat obserwuej u siebie coraz czesciej wystepujace siwe włosy :( Na poczatku byly pojedyncze. Teraz moge ich mieć już z 50 sztuk :( Głównie na czubku głowy. W 80 % włosy te są połamane i mają ok 5-10 cm ( zwykłe mają ok 50 cm :) Czy to normalne zebym tak szybko siwiała ? Do jakiego specjalisty mogę sie z takim problemem zgłosić ? Pozdrawiam, Ania
  • nie jest ich duzo jak na razie zauważyłam drugi :( mam dlugie wlosy i jestem albo bardzo ciemna blondynka albo jasna szatynka od dwóch lat nie fardowalam wlosow, od pol roku uzywam szamponu Gliss Kur i ich odzywek i balsamow, dbam o wlosy wiec skad te siwe??? one nie sa jasniejsze tylko CALKOWICIE BIALE :( od cebulki do samego konca mialam troche stresow ale nie az takich zeby od nich osiwiec :(
  • Witajcie, mam problem z siwymi wlosami. Mam dopiero 21 lat i od niedawna zaczelam zauwazac siwe wlosy. Jest ich co raz wiecej. Nie jest to spowodowane genami bo i moi rodzice i dziadkowie zaczynali siwiec sporo po 30-stce. Czytalam, ze moze to byc spowodowane brakiem witamin z grupy b,a sczegolnie b12 (ale nie jestem pewna czy na pewno 12). Podobno są jakies badania na poziom tej witaminy w ogranizmie. I stad moje pytanie do Was. Czy ktoras z Was wykonywala takie badanie? Czy przyjmowa...
  • Mam 28 lat i całkiem sporo siwych włosów.. Moja mama zaczęła siwieć po 35 roku życia.. Ale u mnie tych siwych jest z każdym dniem coraz więcej... Co jest przyczyną? czy tylko geny?
  • Jaki jest wlasciwie powod siwienia wlosow? Czy jest to uwarunkowane genetycznie? Czy to prawda ze mozna osiwiec ze zmartwienia i stresow? Czy sa jakies sposoby zeby ten proces w jakis sposob zatrzymac albo opoznic? Pozdrawiam:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się