Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      siwy

siwy

(21 wyników)
    • Bezskutecznie piszę do Was i proszę o odblokowanie konta, ale wszystko pozostaje bez jakiejkolwiek reakcji. Ile można prisać i prosić?
    • forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html
    • to nie brzmi zbyt dobrze.....
    • Wątek wisi sobie. Jeśli szanowne admiństwo nie zgadza się ze mną w kwestii wykasowania go, to może by podjęło ten nadludzki wysiłek i OZNAJMIŁO mi to na maila Z UZASADNIENIEM? A nie tak zupełnie olewać?
    • W związku z planami zmian na forach (pojawienie się elementów graficznych) mam ważne pytanie, które chyba należy raczej kierować do programistów portalu, niż do adminów. Tu wątek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=84942329&a=85001308 Powtórzę pytanie: Czy po wyłączeniu wyświetlania grafiki na forum w ustawieniach użytkownika: 1) Serwer przetwarza wstępnie stronę i podaje do przeglądarki czysty tekst (wersja obciążająca serwery) 2) Serwer podaje całość, a przeglądarka ...
    • Mam miłe forum, ale ciągle jakiś nasz wątek wylatuje na główną i wszystkie gazetowe trolle natychmiast pędzą z rozróbą :( Co zrobić, żeby nie być na głównej?
    • czy ze słynną tematyką forum kobieta byłyby zgodne wątki w rodzaju: Jaki pies DLA KOBIETY? Jakie łyżwy DLA KOBIETY? Bo ciągle mnie wywalacie, więc chciałam się dostosować do wymogów tematycznych (nieznanych oficjalnie nikomu) No i czy Droga Moderacja mogłaby nam udostępnić jakiś oficjalny spis dozwolonych tematów?
    • kolejny forum.gazeta.pl/forum/w,16,123250502,123250502,za_stara_juz_na_to_forum_.html jaki byl powod wyslania powyszego watku na Osla? admin FK nie ma moim zdaniem ZADNYCH kompetencji. sam lamie regulamin. kto moze odsunac tego admina od moderowania forum Kobieta? komu mam to zglosic?
    • na forum wejść nie można żadne, bo jest taki napis zamiast forum: "Dzięki Tobie Forum może być lepsze - klikaj w tę ikonę: przy wpisach łamiących regulamin. Nie odpisuj na posty łamiące regulamin"
    • pod tym nickiem mam same problemy przy buszowaniu po FORUM, jakimkolwiek, od początku roku wchodzenie na forum ZAMKNIĘTE, to prawdziwa mordęga. Podobnie jest z POCZTĄ. odebranie poczty graniczy z cudem Czemu tak? mam też nick , gazetowy, służbowy, i tu nie ma żadnych problemów ocokaman?
    • ... oznaką merytorycznej słabości administracji. Wy chcecia nas uczyć dyskutować? Jak sami nie potraficie podjąć dyskusji bez używania przemocy. Pokazaliście naprawdę klasę! Brońcie Snajpera jak niepodległości! Jura
    • Warszawa

(9)
      Prośba o przesunięcie komentarzy: wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6959227,Policja_ujawnia_wyniki_analizy_akcji_pod_KDT.html na forum Warszawa: forum.gazeta.pl/forum/f,51,Warszawa.html
    • Dajcie możliwość wklejania zdjęć na forum militaria
    • Kolejny raz okazuje się, że uprawnienia AES-ów są niewystarczające do sprawnego moderowania forami. Teraz w dyskusji z snajperem55 wyszło na jaw, że nie mają oni nawet tak elementarnych uprawnień jak znajomość numerów telefonicznych do dyżurnego administratora czy możliwości skorzystania z komunikatorów. Ja wiem, że poziom niektórych AES-ów jest taki, jaki jest, ale skoro z nich korzystasz, to odrobina zaufania jest konieczna. Reakcja na zgłoszone problemy musi być szybka. Użytkow...
    • Czy portal dopuszcza możliwość tworzenia nowych for redakcyjnych, czy nawet działów? Jeśli tak, to z kim należy kontaktować się w tej sprawie? Pozdrawiam, a.
    • Na jakiej zasadzie działa? Jeśli korzysta się z niej do wyszukania postów konkretnego autora, to po haśle: "Znaleziono:" pojawia się liczba, która nijak się nie ma do sumy liczb, wypisanych obok nazw forów na lewym menu. Co te liczby pokazują? Czy jest ktoś, kto potrafi to wyjaśnić? Będę wdzięczna.
    • Chciałabym, z braku lepszego miejsca, poruszyć tutaj bolesny temat ogromnej, czerwonej, gołej pupy na głównej stronie portalu Gazeta.pl. Mam taki zwyczaj, że na stronę portalu Gazeta.pl wchodzę również w pracy, a także przy dzieciach i osobach wrażliwych. Brzydki to zwyczaj, wiem. Do tej pory jednakowoż nie witały mnie na tej stronie ogromne, czerwone damskie (jak mniemam) tyłki przybrane przejrzystą gazą. Jako że podejrzewam, iż zostanę stąd przepędzona, jednocześnie postuluję wp...
    • Moim zdaniem, wyłącznie od politycznej bezstronności siwy i od uwolnienia się od przysłowiowej dulszczyzny wśród forowych pasjonatów polityką.
    • wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się