Forum Ukryte emagiel
ZMIEŃ
      siwy

siwy

(8 wyników)
    • Kiedy zaobserwowałyscie u siebie? Bo ja od kilku miesiecy widuje takowe na skroni. Farba działa doraźnie;)
    • już chyba kiedyś wspominałam, że siwulce zaczynają się wybijać na mojej czarnej czuprynie... :( na razie traktuje je siłę - czyli wyrywam...ale obawiam się że na niedługo ta metoda wystarczy :> a dłuższe stosowanie grozić będzie łysymi plackami na mych skroniach - a wiec co jasne wolałabym tego uniknąć i jak se pomyśle o farbowaniu to słabo mi się roi: po pierwsze primo... mam piękny naturalny kolor nie do podrobienia farbą <to tak w ramach skromności mojej wrodzonej> :P ...
    • O tą: [img]https://bi.im-g.pl/im/1/8237/z8237731Z,Na-miejscu-pod-palacem- rozlegaly-sie-spiewy--glosne.jpg[/img] Dziś rano w tvn24 pokazali tą KATOLICZKĘ z plakatem w ręku - o następującej treści: [b]CH**J WAM W TWARZ KRZYŻ JEST NASZ[/b]. Pokrętnie tłumaczyła się , że ktoś po prostu położył pod krzyżem ten plakat... Pozostawię bez komentarza :/
    • No i stało się. Odkryłam na swym łbie pierwsze siwe włosy :( Ja wiem, że to kiedyś nastąpić musiało, ale jakoś tak się staro poczułam. Do tej pory stale się farbowałam, teraz mam włosy do połowy pleców, ostatnio farbowane pół roku temu i na odrostach widać siwe. Ehhh, człowiek stary już mimo, że jeszcze przez trzy m-ce 2 z przodu.
    • mam 24 lata i już siwe włosy, czy to możliwe by okropne dzieciństwo się do tego przyczyniło, jestem załamana
    • siwy włos na własnej skroni? :) I co z tego wynikło? Stres? Farba? Unicestwienie?
    • i czy szybko wam rosną?
    • Bo u nich siwizny nie widac:( A u mnie na skroniach jakies siwe włosiska sie pojawiły. Ojejciu, stara jestem !!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się