skutki uboczne

skutki uboczne

(316 wyników)
  • Dziewczyny witam Was serdecznie. Jestem tutaj nowa, pani endokrynolog właśnie przepisała mi Spironol, ze względu na owłosienie. Chciałabym się Was zapytać czy ten lek ma jakieś skutki uboczne, które u siebie zauważyłyście? W ulotce są oczywiście wymienione różne, ale ja chciałabym się dowiedzieć o takich konkretnych, które Wy same zauważyłyście u siebie. Ciekawa jestem też efektów. Lekarka powiedziała, że dopiero po ok. dwóch miesiącach można je zauważyć. No i najważniejsze, czy po zapr...
  • prosze o opinie w tej sprawie... moj ginekolog stwierdzil ze do 6 mies karmienia piersia kobieta jest bezplodna hahhaaa!!! rozesmialam mu sie w nos!! no bardzo mnie zawiódł! taka ciemnote wciskac! piguly odpadaja. bo sie boje ze jednak maja jakis wplyw na dziecko, sa zbyt krotko na rynku i trudno to stwierdzic jeszcze, a moze za kilka lat sie okaze ze jednak maja wplyw??? ... mam nadzerke i lekarz powiedzial ze ja przeleczy jak skoncze karmic piersia, wiec narazie spiralka jest ...
  • chcialabym zmienic tabletki jakie biore (cyperst) na insze, lepszejsze :) po tych przytyłam dosyc,choc innych skutkow ubocznych nie mam (a wrecz przeciwnie- lepsza cera, mniej boelsne miesiaczki), chcialabym dobrac tabletki idealne, po ktorych i cera i waga bylyby w porzadku. No i chce sie z tym wybrac do ginekologa, ale.. Nie chce tej zmiany na zasadzie "to przepiszemy teraz takie, zoabczymy jak bedzie. Jak bedzie zle, to damy takie...". Chcialabym miec zrobione juz wszystkie b...
  • wsparcia! półtora tygodnia temu zaczęłam brać Cilest i zabijają mnie skutki uboczne. przez część dnia jestem rozdrażniona, podminowana, z byle powodu urządzam dzikie awantury, a przez następną siedzę przygnębiona, załamana, bez życia i płaczę. mam bezustanny PMS. fizycznie i psychicznie. pocieszcie, czy to minie, czy trzeba zmienić pigułki. za tydzień mam wizytę kontrolną u lekarza. pewnie coś doradzi.
  • Zażywam Novynette, ale przytyłam --7 kilogramów/rok.....i nie czuje sie aktualnie za idealnie. Wiek:47. Chciałabym zmienic na / słyszałm iz lepsze/ trójfazowe. czy są odpowiedznie dla osób dojrzałych? Które zalecano by mi?? mam troszke problem z seruszkiem. Próby wątrobowe ok, INR-0.98, cholesterolki i trójglicerydy tez OK> Byłoby mi miło dostac uwagi na ten temat ze szczególnym uwzglednieniem Profesjonalistów. Pozdrawiam ciepło ...i czekam. Alicja
  • fiZjologiczne, itd psychiczne
  • Witam! Mam ogromny problem nie wiem co robic! Jestem u kresu zalamania nerwowego! W listopadzie urodzilam swoje drugie dzieckow UK(tutaj mieszkam od 2 lat), po 12 dniach od porodu poszlam do lekarz GP, dostalam zastrzyk anty depo-provera, potem w lutym drugi.Zaczely sie odzywac wtedy okropne skutki uboczne, zawroty glowy, zaparcia, bole glowy, brzucha, brak energi, depresja itp., dodam, ze przez cale pol roku nie wystapila miesiaczka, tylko przez osiem tygodni plamienia. Poszla...
  • witam wszystkie kobiety na forum. Niebawem idę z wizytą do ginekologa i chciałabym zmienić antykoncepcję z pigułek na Depo-Proverę lub spiralę. Czy któraś z Was przyjmowała lub przyjmuje zastrzyki i może mi coś napisać na ten temat? Co będzie dla mnie lepsze, mam dopiero 22 lata a nie chcę zajść w kolejną ciążę zbyt szybko, w dzisiejszych realiach jedno dziecko mi wystarczy. Pozdrawiam.
  • Mam 46 lat i bardzo stresujaca prace telefonistki, do ktorej wracam po 6 miesiacach zwolnienia. Jest to praca na dwie zmiany(tydzien na tydzien), w sporym halasie(160 osob). Zwolnic sie moge dopiero we wrzesniu. Problemem utrudniajacym zasniecie jest "gonitwa mysli" - odtwarzam rozmowy z klientami, martwie sie tez, ze nie zasne, ze bede niewyspana i nie bede mogla pracowac(to komputer mi wybiera rozmowy, kazda z nich ma okreslony schemat otwierania okienek i zadawania pytan) i jak si...
  • witam!chcialabym sie poradzic odnosnie srodkow antykoncepcyjnych po porodzie.miesiac temu urodzilam drugie dziecko,karmie piersia i zastanawiam sie jaki srodek bedzie najlepszy.nie chcemy miec z mezem wecej dzieci wiec mysle o jakims takim zabezpieczeniu na dluzej,jakas wkladka wewnatrzmaciczna np.zanim pojde do lekarza zeby dobral jakis srodek chcialabym poznac wasze opinie co do tych srodkow dostepnych na rynku i o ewentualnych skutkach ubocznych.bardzo prosze o rade:)
  • To sa moje pierwsze tabletki wiec bardzo prosze o wyrozumialosc:) Potem ew. mozecie mnie wysmiac CZy przyjmujac tabletki hormonalne nazezy stosowac jakas specjala diete, przestrzegac jakis "regul" itd? CZy codziennie powinnam przyjmowac je o tej samej godzinie? A co z tabletkami przeciwbolowymi? I jeszze jedno czy jesli wystapia u mnie jakies bole glowy itd, wymioty, dusznosci, obrzeki itd. to powinnam przerwac "kuracje" i jak najpredzej zglosic sie do lekarza czy wybrac pigu...
  • czy moge przerwac sama zazywanie natybiotyku po dwoch dniach stosowania ?przeczytalam w ulotce dziwne skutki uboczne po stosowaniu.czy moge przerwac? chodzi o gradlo
  • Cześć! Jestem po 3 tabletce nowych pigułek (Femoden, zmieniłam z Milvane) i czytam sobie te ulotki z pigułek. a im bardziej czytam, tym bardziej zastanawim sie czy ich nie odstawic. Czytam sobie bowiem o zakrzepicy, ktora moze wystapic. I tak: zaczelam kaszleć (czy od pigulek to nie wiem), dzis bolal mnie zoladek, itp... wogóle jestem strasznie przerazona. Co moze sie stac jezeli pigulek nie odstawie a to naprawde sa objawy zakrzepicy zylnej?
  • Hej! Ja z pytaniem, czy któraś z Was zażywała ten lek i czy oprócz "standardowych" skutków ubocznych odczuwała któraś z Was zwiększone łaknienie?? Ciągle chce mi się jeść, jestem ciągle głodna :/ Nie chcę przytyć, ale ja nie mogę przestać jeść! POMOCYYY
  • Witam, Zdecydowałam się na ten zastrzyk ale mam pytanie czy będzie skuteczny jeśli płyn substancja była przechowywana w temp +5 zamiast jak napisano w ulotce +15-30 stopni. Dzięki za odpowiedź wiera1
  • Błagam wszystkie mamy, które stosowały Depo-Proverę o wsparcie psychiczne, bo niedługo chyba zwariuję.Wzięłam jedną dawkę, miesiąc temu.Byłam na wizycie kontrolnej po 7 tygodniach od porodu u swojego ginekologa.Zapytałam o zabezpieczenie przed ciązą i lekarz zaproponował zastrzyk.Zapytany o skutki uboczne, odpowiedział, ze mogą wystąpic objawy takie jak przy tabletkach, a dla dzidzi jest bezpieczny bo jest to jednoskładnikowy zastrzyk i nie zawiera estrogenu.Zgodziłam się więc, le...
  • Błagam wszystkie mamy, które stosowały Depo-Proverę o wsparcie psychiczne, bo niedługo chyba zwariuję.Wzięłam jedną dawkę, miesiąc temu.Byłam na wizycie kontrolnej po 7 tygodniach od porodu u swojego ginekologa.Zapytałam o zabezpieczenie przed ciązą i lekarz zaproponował zastrzyk.Zapytany o skutki uboczne, odpowiedział, ze mogą wystąpic objawy takie jak przy tabletkach, a dla dzidzi jest bezpieczny bo jest to jednoskładnikowy zastrzyk i nie zawiera estrogenu.Zgodziłam się więc, le...
  • Zawsze mialam niskie cisnienie. Ostatnio martwi mnie to drugie-chyba tętnicze.Dzisiaj mam 94-najwiecej do tej pory.Wczotaj mialam 137/91. Co to moze oznaczac?Wiem,ze pewnie trudno powiedziec-to na pewno nie stres. Poza tym po chorobie jestem oslabiona,mialam krwotoki z nosa...no i wyzsze cisnienie tetnicze...
  • rozpoczelam zazywanie harmonetu i ... pierwsze dwa tygodnie to masakra, fizycznie i psychicznie nie za bardzo. pozniej ok. jednak ... miesiaczki sa straszliwie skape i o straszliwie ciemnym zabarwieniu, czy tak powinno byc (czy tak moze byc)? wypadaja mi wlosy :( czy jakimis srodkami je wzmocnic czy zmienic srodek antykoncepcyjny? poza tym chyba ok pozdrawiam kysa
  • regulon?

(4)
    Od prawie m-ca biorę regulon na wyrównanie poziomu hormonów. Na razie nie zauważyłam rzadnych skutków ubocznych.Czy macie jakieś złe doświadczenia związane z tym lekiem.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.