spacer

spacer

(20 wyników)
  • Na jak długo można wyjść z pieskiem na pierwszy spacer? Czy od razu wychodzić kilka razy dziennie ucząc go czystości czy stopniowo wydłużać czas?
  • [URL=http://wstaw.org/w/1qUc/][IMG]http://wstaw.org/m/2012/10/23/018_jpg_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://wstaw.org/w/1qUf/][IMG]http://wstaw.org/m/2012/10/23/041_jpg_300x300_q85.jpg[/IMG][/URL] wstaw.org/w/1qUf/ wstaw.org/w/1qUb/
  • Pogoda jest już jesienna - mokro, pada. Jak sobie radzicie z powrotami waszych piesków ze spaceru domu? Staram się po spacerze wycierać mu łapki, ale nie przynosi to oczekiwanego rezultatu. Jest wszędzie pełno piachu i zaraz po spacerze uciapana podłoga. Jak sobie z tym radzicie? Czy pozostaje mi tylko codzienne odkurzanie i wycieranie podłogi?
  • Witam. Wczoraj dowiedziałam się że wykańczam mojego psa. Wychodzę z młodą przynajmniej 3 x dziennie. Rano jest to tylko takie szybkie wyjście, załatwia się i do domku. Po powrocie z pracy spacerek 20 min. Późnym popołudniem, wieczorem min 1 godz, czasem nawet dwie potrafimy się włóczyć. Uwielbiam z nią spacerować. Wczoraj po 1,5 godzinnym spacerze spotkałam znajomą, która stwierdziła, że za bardzo forsuję mojego psiaka. Ona ma shihtzaka 9 m-cznego, którego spacer jest max 15 min, bo jest wyko...
  • Witam Nasz Shih Tzu ma 10 miesiecy i jezeli idziemy na długi spacer ok 30 min to po jakims czasie zaczyna sie kłaść lub siadac.(nie mowie o upałach) Czy shih tzu sie szybko meczą czy nasz jest taki leniwy? Dziekuje
  • Witam! W sobotę założyliśmy z córką naszemu Maylowi szelki ( nie był zadowolony ) i córka wyszła z nim na dwór a ten zamiast chodzić czy biegać tylko stał i się rozglądał. Martyna wołała go ale on nic... Po 5 minutach wróciła do domu. Dzisiaj ubrała mu znowu szelki a ten się na nią obraził i poszedł do legowiska spać. Czy mieliście coś podobnego ? Ile takie przyzwyczajanie do szelek może trwać ?
  • SPACER

(5)
    Mam pytanie w jakim wieku można wychodzić z pieskiem na spacery?
  • mam 10 tyg pieska.mieszkam sama.Gizmo jest tuz przed drugim szczepieniem.pracuje w salonie kosmetycznym i chcialabym sie upewnic czy moge zabrac pieska z domu prosto do samochodu i dac go pod opieke na kilka godz kolezankom w pracy?nie chodze z nim na dwor na spacery,ale z troski o to malenstwo martwie sie gdy jest choc na chwile sam.czy moze zostac sam kilka godzin w domu?czy lepiej miec go przy sobie?prosze o odpowiedz bo nie chcialabym zrobic czegos co zagroziloby jego zdrowiu. Kied...
  • mój Gustaw nauczył się wychodzenia ok 4 rano albo 4 w nocy - zależy jak dla kogo ;) tak właściwie to ja go tego nauczyłam... byłam taka dumna że jako malutki szczeniaczek budził mnie w nocy i faktycznie za każdym razem co z nim wyszłam to coś zrobił, jak nie wyszłam to szedł na korytarz i tam zrobił :( nie karałam go za to, bo wydawało mi się że to moja wina, skoro pies chce wyjść a ja nie wychodzę (czasem pracowałam do 1 w nocy i poprostu nie miałam siły wstać o 4) no to musiał nasikać... ...
  • Gdy mój piesek był mały zawsze chodziliśmy sobie ładnie na smyczy lub nawet bez niej, ostatnio wszystko sie zmieniło. Poco (mój piesek 7miesięczny) zaczał szaleć za innymi psami. Leci do nich nie zwarzając na moje krzyki by wrócił i nawet na nagrody, tak jest chętny kontaktu i zabawy z innymi. Co mam zrobić żeby go tego oduczyć, jest na to jakiś sposób? Jest to uciążliwe, bo cały czas go musze ciągnąć na smyczy, bo on ogląda sie za innymi ...
  • Witam! Jestem nowa na tym forum, shih mamy od dwóch tygodni, jest wspaniałą, wesołą sunią, fajnie się u nas zaaklimatyzowała, my też bardzo ją już pokochaliśmy(przyłapałam nawet męża na mówieniu do niej córuś:P). A pytanka moje dotyczą: 1. załatwiania potrzeb - wiem,że nie da rady psa z dnia na dzień nauczyc czystości,ale frustruje mnie fakt,że jesteśmy np.2 godziny na trawce,wracamy do domu,a Shila leci się do kąta wysikac (czasem zdaży jej się na gazetkę, tak co 5 raz, za co jest chwalon...
  • Over-zoo

(4)
    Witam wszystkich. Kupiliśmy z małżonką niedawno płyn do mycia łap Over-zoo i okazał się strzałem w dziesiątkę. Po powrocie z miasta białe łapki Czarka były szare. Dzisiaj umyliśmy mu w tym płynie i rewelacja!!! naprawdę świetnie myje łapki. Ale mam pytanie czy można tak troszeczkę podmyć mu brzusio bo tak samo jest szary. Ja myślę, że nic by się nie stało ale sam nie będę eksperymentować na moim pupilku. Nie ma jak to sprawdzona opinia na forum :) Pozdrawiam z żoną, śpiącym już synkiem i pi...
  • Moja shih tzu ma juz pół roku ,mieszkamy w domku z ogrodem ,więc gdy jestem w domu to ona biega po ogrodzie nagle wbiega do domu i tam się załatwia. Dodam ,że nie zawsze tak robi bo często załatwia się na podwórku ale wczoraj np.biegała po ogrodzie a załatwić się wbiegła do domu,dziś wyszłam z nią na 15 minut,wracamy o domu i zaraz robi kupe.
  • Witam w Nowym Roku :) Od pewnego czasu zastanawiam się ile snu potrzebuje szczeniak w wieku 4,5 miesiąca. Kluska jest sama w domu przez 5 godzin i wydaje mi się, że większość tego czasu przesypia... Po moim przyjściu szaleje ok. 2 godzin, po czym znowu śpi... Wyliczyłam, że łącznie od godziny 7 do 22 (czyli między pierwszym a ostatnim spacerem) śpi z przerwami ok. 9 godzin! Do tego przesypia całą noc, czasem tylko się budzi, przechadza po pokoju 10 minut i znowu się kładzie. Jak jestem w ...
  • Upały

(12)
    Kurcze moja młoda strasznie się rozleniwia w te upały. Staram się wychodzić z nią jak najwcześniej, dosłownie budzę ją i wyciągam na spacer. Przypomniałam też sobie o kostkach lodu do wody pitnej dla małej, pije o wiele więcej tak schłodzoną wodę. Moczenie głowy też już stosuję non stop, a i tak odżywa dopiero wieczorem. No leniwiec z niej się robi, a wy jak walczycie z tym upałem?, może ktoś ma jeszcze jakiś sposób. Ania.
  • Mam 8 miesięczną sunię,która robi siku w domu. Za nic nie mogę jej odzwyczaić tego nawyku. Chodzimy z nią dość często na spacer i tylko się "złamie",a o sikaniu to sporadycznie sobie przypomni.Za to jak wróci do domu natychmiast biegnie do miski z wodą,a po jakimś czasie już pod drzwiami nasikane. Mało tego,wczoraj w nocy zrobiła siku na łózko córki.W swoje legowisko tez dwa razy zrobiła. Pomóżcie,bo już tracę do niej cierpliwość....
  • Jak chronić łapki psa przed solą wysypywaną na chodniki?
  • Witam, od tygodnia uczymy Kluskę załatwiania się na dworze. Wychodzimy na spacer praktycznie co dwie godziny (zawsze jak widzimy jak kręci się albo ma nagły napad szaleństwa). Póki co dwa razy nie zdążyliśmy, ale załatwiła się tam, gdzie jeszcze jej wolno (na ceratę-taki obrus, na który była uczona). Początkowo budziła się w nocy więc odbywaliśmy też nocne kursy ale od kilku dni nie załatwia się... Nie słyszymy, jak się budzi, bo chyba zmęczenie wzięło górę i po prostu śpimy a rano nie ma ża...
  • witajcie! w zeszłym tygodniu znalazłam pod Tesco porzuconą suczkę. właściciel się nie znalazł, więc stwierdziłam, że przygarnę psiaka. trafiłam tutaj - na forum pełne shih tzu-maniaków! mam tyle pytań, że nie wiem, od czego zacząć. po pierwszej, o dziwo, spokojnej nocy, wybrałyśmy się do weterynarza. okazało się, że Bunia jest 2 letnią suczką, wychowaną na prawdziwą damę! nie ma rodowodu, to pewne - lekarz stwierdził, że jej tata był kundelkiem. suchej karmy absolutnie...
  • Kupiłam pieska 8 tygodniowego i od samego początku ładnie załatwiał się na gazetkę w łazience lecz gdy skończył 3 miesiace nie wiem dlaczego nie chce załatwiać się na gazetkę tylko dosłownie wszędzie, nawet zaraz po przyjściu z dworu też załatwia się na całym mieszkaniu. Pomóżcie co mam robić
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.