srom

srom

(28 wyników)
  • od tej po CC, nie chodzi mi o pochwę ale o wygląd sromu, wieloródkom robi się zjejący srom a czy kobiety po CC mają ten sam problem czy ich sromy zostają niezdeformowane
  • Witam Podejrzewam u siebie marskośc sromu. Objawia się to okropnym świądem i takim białawym kolorem miejsc intymnych az po sam odbyt. Idę do gina. Zobaczymy co poradzi. A właściwue kto się taką choroba zajmuje? Ginekolog czy dermatolog? Dziewczymy prosze poradźcie coś na ten świąd bo już niedaję rady. Doprowadza mnie to do szału:(
  • witam jestem w ciazy i mam zanik sromu jak moge sobie poradzic z tym dopuki nie urodze
  • Witam Mam mieć robiony wycnek ze sromu (z kilku miejsc) do badania histopatologicznego. Rany, jak ja się boję:( Proszę napiszcie mi dziewczyny jak się do tego przygotować bo z tego wszystkiego nie dopytałam lekarza, czy mam sobie wygolić całe owłosienie łonowe? Czy to boli? Pewnie w miejscach wycinku będę szyta. Dziękuję za informacje Pozdrawiam
  • hej od kilku lat walczę z ciągłymi infekcjami pochwy-1500 leków z których żaden mi nie pomagała- ciągły świa, pieczenie. cytologia gr 2, posiew nic nie wykazał. ale to co się dzieje teraz już przechodzi wszytsko. na sromie (zarówno od strony zewnętrznej jak i wewnętrznej) mam jakieś dziwne zmainy, tak jakby burchelki, marskość, przypomina mi to plamki jakie są na muchomorze tylko ze malutjkie i w większych skupiskach. zaznaczam ze nie są to zadne kłykciny bo oglądałąm sobie je ...
  • Wczoraj zauwazylam cos dziwnego na mniejszych wargach sromowych od strony wewnetrzej, tylko po jednej stronie skora w jednym miejscu ma jakby narost/lub strukture w postaci malych frendzelkow, poza tym ponizej, tuz na krawedzi wargi, wyczulam wewnetrzna grudke, a na powierzchi grudki jest mala prawie niezauwazalna okragla ranka. Poza tym u dolu, ponizej wejscia do pochwy po obustronach mam dwa zaczerwienienia, prawie rany, a krew w tych miejscach pojawila sie tuz po dlugim parci...
  • Mam na wzgórku łonowym jakby pełno białych takich kropeczek, jak odchyle wargi. Lekarz mowi, ze to wirus opryszczki, nie wiem czy to sa gruczoły czy opryszczka?
  • od 2 dni strasznie mnie swędzi srom i tuż przy wejściu do pochwy. no i mam dziwny zapach. czyli chyba grzyb. Nie mam mozliwości pójśc w tym tygodniu do ginekologa, więc do przyszłego tygodnia muszę jakos radzić sobie sama:( przez pierwszy dzień tej "swędziwki" wzięłam rano i wieczorem Lactovaginal, bo akurat miałam w domu. Ale dzisiaj w nocy tak mnie swędziało, że nie mogłam spać! :( wzięłam około 4 rano Gynoxin 600 (też miałam w domu taka globulkę:), teraz juz swędzi trochę mniej...
  • cześć kobietki,przy wejściu do pochwy mam taki jakby duży pryszcz bez ujścia.Nie daje on żadnych dolegliwości.ma ok 5mm.Zauważyłam to wiosną,ale miało kolor fioletowy i było mniejsze.By łam u ginekologa,a on kazał obserwować.Błagam,może miała takie coś któras z was,napiszcie bardzo proszę.Bardzo się martwię,szukam po GOOGLACH i ręce mi opadają.WIERZę,że pomożecie ...
  • czy jest jakas skuteczna metoda , dwa lata temu mialam usuwany laserowo naskorek do tej pory bylo wszystko ok ale znowu pojawily sie dolegliwosci okropny swiad czy mozna to wyleczyc?
  • Rzucam ta nazwe, ale czy ktokowiek wie co to jest. Lekarze nie wiedza, a czesc z nas cierpi z tego powodu. To bol sromu. Straszny, pieczacy, rozrywjacacy czasami jakby nas ktos traktowal nozem. To nie jest infekcja. Bylam u 3-4 ginekologow - czysta, 3 dermatologow - czysta. Ilu z nich probowalo mi wmowic, ze to tylko w mojej glowie. Byl i psychiatra. Zaczelam brac antydepresy - szybko odstawilam. Dopiero co znalazlam na ten temat informacje w angielskim. Dokladnie to. Uszkodzenie ...
  • Dziewczyny kochane od jakiegos czasu peka mi skóra na sromie ,robią sie takie małe ranki.Przewaznie w okolocy łechtaczki.Strasznie szczypi przy siusiani. Nie mam pojecia co to jest,czy brakuje mi jakiś witamin,moze wapnia? Czy któraś z was miała taki paskudztwo i wie jak sobie z tym poradzic? Bede wdzieczna z całego serca za jakąs radę
  • wiem ze ten temat byl juz poruszany.. ale widzialam daty z maja i lipca. u mnie tez to wykryto, a mam 22 lata. mialam pobrane wycinki i jak sie okazalo-to leukoplakia. lekarz przepisal mi mupirox, roche pomoglo a za miesiac mam isc do kontroli. nie wiadomo z czego sie to zrobilo. no i mam pyanie- to wraca? jak czesto bede musiala chodzic do kontroli? straszmnie sie boje bo tego nie da sie wyleczyc.. pozatym ta choroba spowodowala ze wejscie do pochwy mam ciasniejsze i stad bol podczas s...
  • co jakiś czas,lecz nieregularny, pojawia mi się na sromie mały bolesny guzek.Jest on zlokalizowany pod skórą i wyczuwalny jako zgrubienie w kształcie owalnym lub okrągłym.Zwykle w pierwszy dzień jest bolesny,większy i miękki a potem maleje,staje się twardszy i znika.Zwykle utrzymuje się koło 4- 5 dni. Już kilka miesięcy miałam z tym spokój a tu nagle guzek taki pojawił mi się 3 dni temu po wewnętrznej stronie wargi sromowej większej a wczoraj pojawił się drugi na wzgórku łonowym...
  • Wiem, że to głupie i w ogóle, ale chciałam zapytać, czy po pierwszym w życiu stosunku zmienia się jakoś wygląd sromu? Czy np wejście do pochwy jest większe czy może jakoś rozrywa się skóra w stronę odbytu? Czy na pierwszy rzut oka widać, że dziewczyna nie jest dziewicą?
  • Mam taką grudkę, podskórne ognisko z zawartością ropną na wardze sromowej. Jest to już wielkości pestki wiśni i nie bardzo chce jeszcze pęknąć (raczej się rozlewa pod skórą, miękka), a zaczyna przeszkadzać. Czy któraś miała podobny problem? I była ewentualnie u lekarza? Czy jak to już pęknie to traktuje się to jakimś antybiotykiem? (przy jęczmieniu w oku np. tak się robi). Czy zostawia się samo sobie? A wcześniej czy można to smarować czymś co przyspieszy "dojrzenie" szkopułu ...
  • help, juz dwa razy bylam u ginekologa z tym, od dwoch tygodni cierpie. to obrzydliwe, ale opisze , bo moze ktoras z was to miala? kilka tygodni temu przeszlam ostre zatrucie, ponoc bakteria byla z drog moczowych. mialam nizlme przeboje brzuszne i ciagle w efekcie sie podmywalam . po kilku dniach moja mniejsza dziurka zaczela pekac i lekko krwawic, czerwona, sucha. kladlam krem penaten i nic. potem przeszlo na inne partie. od tygodnie nie moge nawet siadac, mam czerwone wargi, bar...
  • Wiecie moze jakie leki na grzybice pochwy i sromu mozna nabyc w aptece bez recepty oprocz Clotrimazolum??
  • Nie wiem co to jest. Jakas taka mala, niebolesna narosl, najpierw jedna, a teraz widze ze tworzy sie i druga tez w okolicach pochwy, na sromie. Co to moze byc?? Czy ja mam moze raka sromu? Od dwoch godzin siedze w internecie i szperam. Przerobilam juz wszystkie choroby i wszystkie objawy. Jestem zalamana, mam juz dosc tego czytania. Wszystko do mnie pasuje, kazdy objaw kazdej choroby!!!! Acha wypadaja mi tez strasznie wlosy i swedzi mnie cala glowa. Czy to moze miec jakis zwiaz...
  • Proszę o rady jak to leczyć. Stan zpalny wykluczony, szyjka czysta. Rano poprzebudzeniu przeraźliwie swędzi później troch się uspokaja. Co można nabyć bez recepty.
« poprzednie 1 2
WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.