Forum Regionalne Podkarpackie Przemyśl
ZMIEŃ
      stare miasto

stare miasto

(4 wyniki)
    • Przechadzając się po ulicach Kazimierzowskiej, Franciszkańskiej i Placu na Bramie zauważyłem nowe latarnie uliczne, bardzo ładne zresztą ! Zadziwiającym dla mnie jest jednak obyczaj numerowania latarni białymi numerami umieszczonymi na wysokości klatki piersiowej (lub dla niższych - oczu). Zrozumiałbym, gdyby te numery stanowiły dla osób pijanych miarę odległości do domu, jednak jeżeli są przeznaczone dla służb technicznych, powinny być bardziej dyskretne i umieszczone niżej ! Poz...
    • Czy sa jakies w starym miescie? Czy tez tylko na Zasaniu?
    • swego czasu czytałem, że miasto przymierza sie do osieciowania starego miasta z darmowym dostępem do netu. jak ida prace? W międzyczasie Chmielnik uruchomił bezpłatny internet, a ostatnio cała gmina wiejska sanok instaluje nadajniki internetu, będzie gratis dla szkół i urzedów, za niewielką opłatą dla mieszkańców okolicznych 20 miejscowości...A jak u nas?
    • Nareszcie! Franciszkańska jest/ będzie pokryta granitową kostką brukową, płytami granitowymi, a nie tandetną jak na ulicę historycznego miasta betonową kostką. Po remoncie Kazimierzowska będzie wyglądać słabo przy Franciszkańskiej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się