steinbach

(6 wyników)
  • no to bedzie niezla wiocha, cale Niemcy zobacza ze prosty robol byl kiedys w Polsce prezydentem. Ciekawe czy jej tez poda noge?
  • Podobno Erika Steinbach mieszkala w Rumi.Czy ktos cos o tym slyszal?
  • Erika Steinbach to zwykła suka. Fakt...
  • Przyzwoita gazeta nigdy nie przeprowadziłaby wywiadu ze Steinbach. Z wielu powodów- chociażby z powodu jej nienawiści do Polski, wzniecania konfliktów i zakłamywania historii. Chociażby z tego powodu, że jakakolwiek rozmowa z tą osobą przywołuje jej obecność w mediach. Ze powinniśmy marginalizować czy wręcz ignorować obecność tej osoby. Gazeta Wyborcza chciała być oryginalna, jak zwykle być "ponad", jak zwykle pokazać swoją klasę, że rozmawia z każdym, i jak zwykle chciała być zauwa...
  • pan Robert Strąk w swojej chorobie doszedł już chyba do dna, niedawno chciał zniszczyć książki , utwory muzyczne itp w wypowiedż dla prasy stwierdził, że dla niego sztuka to tylko średniowieczni klasycy, a terażniejszość na stos. BYŁ JUŻ TAKI KAPRAL A co było dalej każdy wie.... Teraz ten pan będzie decydował kto gdzie może jechać.. ludzie gdzie my żyjemy? A tak wogóle to on niema żony ani dziewczyny i co?
  • A sprawa dziadka z Wehrmachtu to nie była manipulacja historią?! Gdy Kurski w kampanii wyborczej wyciagał sprawę dziadka Tuska - m.in. więźnia tego Stuthofu i jego losów wojennych czy nie wykorzystywał historii tak jak Steinbach. Kaczyńscy i Steinbach są podobni i są siebie warci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się