stosunek

(353 wyniki)
  • hej dziewczyny, jeśli zrobilam bete 10 dni po terminie miesiączki (beta negatyw), a ostatni stosunek miał miejsce właśnie w dniu spodziewanej miesiączki to czy wynik jest wiarygodny?
  • W weekend kochałam się z moim partnerem...przyznam, ze nie było zbyt delikatnie...i dzisiaj cierpię...boli mnie pęcherz i jak robię siusiu...Nie piecze, tylko taki dziwny ból...no i w brzuszku, tak jakby zbierało się na "większe" wypróżnienie. Nie jest to pierwszy raz, juz mi się to przydarzyło i wtedy pobiegłam do Gin. Ale nie "znalazł" żadnego zapalenia...polecił brać witaminę C i urosept....Czy przyczyną tych dolegliwości moze być "mocny" sex, czy po prostu sam sex...i jak szybko poz...
  • kilka godzin przed badaniem USG narzadu rodnego mialam stosunek z mezem. po badaniu lekarz powiedzial, ze podejrzewa malego miesniaka macicy. czy mozliwe jest, ze podczas stosunku cos mi sie nadwyrezylo i w rzeczywistosci, to nie musi byc miesniak? zastanawiam sie, czy nie isc na wszelki wypadek do innego lekarza jeszcze raz. z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi
  • Mam pewien problem i nie wiem co o nim myslec.Dzisiaj po stosunku z moim narzeczonym pojawil sie mleczno-bialy sluz(nie wiedzialam takiego nigdy wczesniej,jestem zdrowa i nie mam problemow z grzybicami itp).Uzywalismy prezerwatywy ze srodkiem nawilzajacym.Czy moze cos zlego moglo sie stac z prezerwatywa? Ten śluz przypominał sperme stad moje pytanie? Czy jest jakies prawdopodobienstwo,ze byla to sperma? Czy zglosic sie do lekarza po tabletke 'po' ?
  • podczas stosunku wszystko jest ok - nic nie boli, wrecz przeciwnie, jest bardzo przyjemnie, a ja jestem dostatecznie wilgotna. a zeby bylo jeszcze przyjemniej, to w chwilach uniesienia napieramy na siebie jeszcze mocniej, moze nieco za mocno..? jednak nic nie zapowiada, ze pozniej beda jakies problemy. ale niedlugo po stosunku na moich miejscach intymnych pojawia sie mniejsza lub wieksza opuchlizna, ktorej czesto towarzyszy ból. czasem nawet jakis lekki, brazowawy wyciek z pochwy o niemilym z...
  • mała wpadka w 9 dniu cyklu....kiedy moge zrobic test? zalezy mi zeby jak najszybciej przestac sie denerwowac lub...zaczac;) czy prawdopodobienstwo ciaży jest duze? 9 dzien....cykle ok 30dni, chyba nie powinno byc najgorzej?
  • Niedawno zaczelam wspolzyc z chlopakiem i podczas stosunku w niektorych pozycjach odczuwam bol, tak jakby uderzenia byly za mocne albo bolaly mnie scianki. Po ostatnim stosunk zauwazylam ze na przscieradle sa plamki lekko zabarwione krwia. Moze to miec zwiazek z tym, ze biore antykoncepcje hormonalna i miewam plamienia. Moje pytanie dotyczy tego, czy po jakims czasie bol podczas stosuku ustapi i czy jest to normalne?
  • Jestem w 7 tygodniu ciazy. Jest to moja druga ciaza i przebiega bez problemow. Jednak zauwazylam ze po stosunku lekko krwawie ( nie bylo tego przy pierwszej ciazy). Czy ktorejs z Was tez sie cos takiego przetrafilo? U mnie zdarzylo sie to dwa razy. Mieszkam w UK i na gina nie ma co liczyc. Pierwsza wizyte u poloznej mam wyznaczona na 21 pazdziernika! Prosze Was o opinie. Pozdrawiam
  • jest sens robić ?
  • Mam 20 lat a wspolzyje od okolo 8 miesiecy. Od poczatku odczuwalam bol podczas i po stosunku, tlumaczylam to tym, ze dopiero zaczelam i po pewnym czasie napewno minie. Bol podczas seksu minal (oprocz niektorych pozycji ale to chyba normalne), natomiast po stosunku nadal bola mnie intymne czesci ciala. Czy to moze byc spowodowane choroba? czy moze tym ze mam delikatne cialo i po dluzszym stosunku(30 min.)mam poraznienia? Bol jest raczej trudny do opisania a i jeszcze szczypie podczas siu...
  • Od Grudnia do Stycznia dwa razy zdarzylo mi sie zlapac zapalenie pecherza, wszystko bylo wporzadku, poszlam do ginekologa na badanie, sprawdzal, czy nie boli mnie macica, ale nic takiego nie czulam. Dopiero, oczywiscie kiedy wrocilam na Wyspy po urlopie, pierwsza noc z mezem i bol, bol, bol. Strasznie uciazliwe, biorac pod uwage ze jestem daleko za granica i nie mam pod reka lekarza. DOstalam oczywiscie jakies antybiotyki w kremach, ale bardziej na schorzenie grzybiczne-lekarz stwierdzi...
  • witam, co może być przyczyną oporu przy wejściu do pochwy przed stosunkiem? U lekarza byłam w lutym, w zeszłym roku miałam wymrażanie nadżerki, od jesieni biorę tabletki. Nie mam upławów, nawilżenie trochę gorsze po tabletkach, ale jest. Problemy zaczęły się ok.2 tygodnie temu.Potrzebuję sporo czasu, by stosunek nie był bolesny. Poza tym wszystko wydaje się ok. Czy faktycznie jest powód do zmartwienia i wizyty u lekarza? A może to w mojej głowie jest blokada po dość długotrw...
  • Dziewczyny proszę polećcie mi jakąś maść łagodzącą podrażnienia po stosunku. Ja zaraz po, myję się płynem Lactacyd ale to niewiele pomaga, na drugi dzień odczuwam jeszcze pieczenie :(
  • Witam, dzis kochałam się ze swoim chłopakiem i w momencie gdy już we mnie wszedl pojawiła sie krew. Dziewica nie jestem, nadzerki nie mam, a ze mnie do teraz leje sie czerwona krew. Nigdy wczesniej nie mialam takiej sytuacji. Czy to może byc wynikiem otarcia (bo ostatnio uskarzalam sie na to :( ) Ale zeby tak duzo bylo (taka miesiaczka z 3 dnia. Co z tym zrobic? jak zahamowac? moze są jakies lekarstwa wspomagające bez rezepty. chce zalagodzic czesciowo dolegliwosci domowymi sp...
  • Kochałam się z chłopakiem ok. 4 godziny od włożenia pierwszego krążka Nuva Ring (włożyłam w 1 dzień cyklu), kochaliśmy się bez zabezpieczenia stosunkiem przerywanym. W ulotce pisze że jeśli włoży się w 1 dzień cyklu zabezpieczenie jest od razu, ale mam wątpliwości czy na pewno tak jest? Czy tez stosunek był już bezpieczny?
  • co jest dobre na przedłużenie stosunku??Chciałabym troche dłużej ale moj chlopak konczy zawsze szybciutko.Znacie jakies metody lub leki dla męzczyzn???
  • czy podczas stosunku obserwujecie jakis sluz z pochwy?
  • Witam, mam pytanie, gdy byłam z moim pierwszym factem, panicznie bałam sie że zajde w ciąże i po każdym stosunku napinałam mięśnie pochwy tak by wypłyneła ze mnie sperma... Teraz mam już męża i chcemy mieć dziecko, w tym problem że po kazdym stosunku mimo że nie napinam mięśni częśc spermy wypływa tuż po stosunku, zaś reszta rano gdy w stanę. CZY TO JEST NORMALNE, czy kazda z was ma to samo, czy ta sperna powinna jednak zostać ze mną :) nie wiem co mam myslec od roku stramy sie...
  • Mam dosc uciazliwy problem. Po kilku godzinach po kazdym stosunku mam ogromne problemy z moim pecherzem. Czuje mocny ucisk i wrazenie, ze musze sie wysiusiuac. Potrafie tak spedzic kilka sowitych godzin w lazience :-( Bylam u ginokolog, ale ona tylko westchnela i stwierdzila, ze z wiekiem, kiedy moje stosunku beda lagodniejsze, przejdzie to uporczywa przypadlosc. Robilam badanie moczu, w ktorych pogodno nie wyszly zadne nieprawidliwosci Probowalam juz wszystkiego! Delikatniesze stosunki...
  • Witam, ok. 6 miesięcy temu zaczęłam wspolzycie i niestety nie jest ono udane bo czasie stosunku bardzo boli mnie brzuch, w dolnej częsci. Bylam juz z tym u ginekologa ale za bardzo nie umial mi pomoc, powiedzial, ze moze to dlatego, ze mam tylozgięcie macicy. Zrobil mi USG, cytologię wszystko bylo ok. Naprawdę nie wiem co mam robic, bardzo utrudnia mi to zycie, zamiast czerpac z seksu przyjemnosc to ja cierpię. Nie wiem, cięzko mi uwierzyc zeby odtylozgięcia tak mnie bolal brzuch i to ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się