Forum Turystyka Turystyczne Latanie
ZMIEŃ
      styczniu

styczniu

(10 wyników)
    • cześć, przeszukuję sobie oferty lotów do BKK, ale nie mam zielonego pojęcia, jaką cenę można uznać za satysfakcjonującą. Gdybyście szukali biletu na styczeń (a więc na wysoki sezon), to jaką maksymalnie cenę zgodzilibyście się zapłacić za bilet? Nie chodzi mi przy tym o jakieś super oferty specjalne, np. z wylotem za 5 dni, ale o atrakcyjną cenę z dużym wyprzedzeniem. Pozdrawiam, Bartek
    • Jak najtaniej? Gdzie szukać promocji? W dwie strony.
    • Pomóżcie znaleźć sensowny lot w styczniu do Australii. Daty które mnie interesują to ok 5 - 25.01.2010 najlepiej z Warszawy do Sydney. Jakby ktoś wpadł na jakąś promocję w dobrej cenie. Wiem że to sezon ale może coś poniżej 4,5kpln uda się znaleźć zwłaszcza że koleżanka lecąca pod koniec listopada z Londyn zapłaciła tylko 830$.
    • Wybieram się ok. 24.01.08 do Lizbony. Znalazłam bilet Lufthansy za 800 PLN ze wszystkimi opłatami. Czy ta cena może a)zmniejszyć się, b) zwiększyć się, c) pozostać na tym samym poziomie... Czy jest jakaś zasada kiedy najlepiej kupować bilety, czy po prostu polowac na okazje i liczyc na szczęście?
    • Skad i jakimi liniami mozna najtaniej leciec na Kube??? Mozna tam podrozowac samemu i spac w hamaku lub przydroznych hotelach.? Chce przejechac cala wyspe, sprobowac rumu, cygar i kubanek, bo wlasnie rozstalem sie z jedna latynoska i mam mnostwo czasu od stycznia..:(
    • Czy jak zarezerwuje teraz lot Wizzairem z Gdańska do Rzymu na maj, to jest szansa, że terminy lotów nie zostaną zmienione? Z góry dzięki za odp.
    • Czy macie moze jakies przecieki co do tego kiedy na początku stycznia będzie coroczna promocja British Airways? Zwykle chyba była to pierwsza połowa stycznia. Oficjalnych informacji jeszcze nie ma - dzwoniłem do BA...;-). Pozdrawiam, dennis
    • mam pytanie. 14 stycznia mam zabookowany lot ryanairem z lotniska stansted i sie okazalo ze 7 i 14 stycznia beda strajki 24 godzinne ..lotnisko bedzie zamkniete byc moze (podobnie jak gatwick,heathrow).. pytanie do was..czy lecicie w TYm okresie a jesli tak to czy przebookowac lot na inny termin czy czekac ?
    • Witam, czy ktoś z was leci moze do LAS w polowie stycznia 2006roku? Jakie linie wybraliście? Czy może ktoś podzielic się doświadczeniami jesli juz pokonywal trase Wawa - Los Angeles? Jakie połączenie najlepiej wybrać? Dziękuję za góry za odpowiedź, Magda
    • W ferie lecimy do ciepłych krajów ale jesteśmy spoza Warszawy i nie mamy pojęcia gdzie niedaleko Okęcia można zaparkować na dwa tygodnie "pod dachem". Latem to bez problemu ale teraz obawiamy się, że auto nie odpali. Proszę o namiary, może ktoś korzystał z takich ofert?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.