Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      sufit

sufit

(9 wyników)
    • Witam, Czy zdarzało się komuś z Was, że po jakimś czasie od wykończenia mieszkania (wybudowanego z Porothermu), po zamieszkaniu w nim, zaczęły Wam odpadać płaty tynku z sufitu (średnica od kilkunastu do ok. 30 cm). Jest to nagminny problem na moim osiedlu i dotyczy w zasadzie większości mieszkań. Zastanawiam się, czy zdarza się taka usterka na innych osiedlach, budowanych w tej technologii. Cóż z tego, że mam wpisaną w umowę gwarancję, skoro tynk może podobno odpadać nawet po 10 latach :(((
    • Oto co proponuje największy warszawski deweloper: www2.gazeta.pl/dom/1,22106,1626079.html Po tekście: "Na niepewnym gruncie" ("Gazeta Dom" 13 sierpnia 2003), w którym opisaliśmy problemy mieszkańców osiedli zbudowanych przez JW Construction w Ząbkach (m.in. pękające ściany konstrukcyjne) zgłosił się do nas czytelnik, który od dwóch lat mieszka na osiedlu JW Construction w Ursusie (Osiedle Jerozolimskie). Pod koniec lipca (pod jego nieobecność) w mieszkaniu odpadł wielki kawał ...
    • witam czy kupując nowe mieszkanie od developera dobrym pomysłem jest zrobienie dodatkowej izolacji akustycznej na suficie i podłodze? czy może nowe mieszkania są na tyle dobre akustycznie i nie potrzebują dodatkowego wyciszania
    • No i mamy - kolejną statystykę z oferty.net oferty.net/statystyki/072007.php Hmm tym razem mamy spodek. Co prawda minimalny, ale zawsze. Tak wiem, zaraz się odezwą głosy, że "wakacje" (tak jak w maju były komunie, kwietniu święta, lutym ferie a w styczniu to wiadomo, że nikt nic nie kupuje). W każdym razie widzę, że powoli wypada ostatni, nawet wirtualny, argument za "wzrostem" (wprawdzie wiadomo, że na oferty.net nie ma żadnego miarodajnego źródła cen mieszkania, no ale - dla niekt...
    • Czy nie sadzicie (pytam oczywiscie mieszkancow Wichrowego), ze akustyka mieszkan pozostawia troche do zyczenia. Ja np. praktycznie w kazdym pomieszczeniu slysze szum wody z gory jak rowniez stukoty w sufit. Glosne sa tez odglosy idacych ludzi klatka schodowa. Co ciekawe, rozmawialismy z wykonawcami i oni twierdza ze to kwestia slabych materialow... Czy Wy tez zwrociliscie na to uwage?
    • Mam propozycje kupna mieszkania na ostatnim pietrze.Bardzo podoba mi sie jego rozklad dlatego bylabym wdzieczna za wszelkie informacje od osob mieszkajacych na ostatnim pietrze. Chodzi mi o to czy sa jakies problemy np.:w postaci przeciekajacego dachu, czy mieszkanie latwiej sie nagrzewa itd.
    • Bardzo Was proszę o pomoc. Mam problem związany z montażem okapu w kuchni. Wyciąg kuchenny znajduje się po przeciwnej stronie kuchenki, tak ze mam możliwośc zamontowania okapu jedynie z pochłaniaczem.Ale niestety mój mąż stwierdził, ze taki pochłaniacz nic naprawdę nie da i lepiej się wkuć w ścianę tak, aby komin był wspólny z łazienką. Mnie się wydaje, ze jak tak zrobi, to zapachy z kuchni będą przechodziły do łazienki. Czy ktoś z Was może zna się na tym czy może być wspólny komi...
    • Witam, Czy podczas odbioru Waszych mieszkań pojawiły się problemy z nietrzymaniem kątów, nierównością wylewek, nieszczelnością okien (drzwi wejściowych), nierównością sufitów itd czy raczej były niewielkie usterki typu pęknięcia? Czy odbieraliście mieszkanie z fachowcem? Pozdrawiam nowy
    • Witam wszystkich Czy są wśród Was osoby które kupiły bądź zamierzają kupić tam mieszkanie. ??? Z tego co wiem to mają jakies opóznienia i co mnie dziwi jest jeszcze sporo mieszkań do kupienia. co o tym sądzicie ?? Dzięki za info

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się