suknie ślubne

suknie ślubne

(11 wyników)
  • Zapraszamy przyszłe Panny Młode do nowo otwartego salonu ślubnego [b]Happy Days przy ulicy Focha 12 w Radomiu.[/b] W swojej ofercie posiadamy suknie ślubne projektu: [b]Maggie Sottero, Herm`s, Aspera.[/b] Prowadzimy również wypożyczalnię sukien ślubnych, a także sprzedaż wszelkiego rodzaju dodatków ślubnych typu: welony, bolerka, rękawiczki oraz biżuterię. Ale to jeszcze nie wszystko u Nas możesz kupić jedyne i niepowtarzalne w Polsce suknie wieczorowe projektu [b]Sherri Hill, Alisha...
  • Otwarcie nowego salonu sukien ślubnych GLAMOUR już w sobotę 26 stycznia 2008r. Radom ul. Słowackiego 15, Dla pierwszych 5 klientek w dniu otwarcia rabat 30% na zakup i wypożyczenie. * Salon posiada wyłączność na suknie z kolekcji Aspera i Biancaneve * Suknie wyszywane kamieniami Svarowskiego * Możliwość zakupu oraz wypożyczenia na raty * Konkurencyjne ceny Pn-Pt 11:00 - 18:00 soboty 10:00 - 14:00
  • W którym radomskim salonie są najładniejsze, najoryginalniejsze suknie ślubne???
  • Suknia ślubna biała, dwuczęściowa rozm 36/38 wzr. 170-175, + dodatki c. 50 zł zainteresowanych proszę o e-mail na adres: magda1983- 23@tlen.pl
  • podobno jeszcze w tym roku maja otworzyć salon lisa ferrera w radomiu! www.lisaferrera.pl
  • Mam do zaoferowania delikatną śnieżnobiałą SUKNIE ŚLUBNĄ rozmiar 36/38 Subtelne hafty i małe cekinki nadają sukni niepowtarzalnego uroku. Poniżej REAL FOTO www.mess-master.ovh.org/suknia/suknia1.jpg www.mess-master.ovh.org/suknia/suknia2.jpg Materiał (organtyna), która pokrywa 1/2 sukni delikatnie błyszczy dzięki temu Panna Młoda promienieje w oczach :) www.mess-master.ovh.org/suknia/suknia3.jpg UWAGA!!! GRATIS dodaję rękawiczki, piękny welon oraz buty. Jeśli chcesz ...
  • Gdzie w Radomiu znajdę ładną, tanią suknię ślubną, jakie salony polecacie? Co sądzicie o sukniach ślubnych w pawilonach na Witolda?
  • Gdzie w Radomiu są wypożyczalnie sukien ślubnych? A może któraś z dziewczyn wypożyczała i napisze mi swoją opinie, chodzi mi o to czy jest duzy wybór i jakie są ceny. Będe wdzieczna. Pozdrawiam
  • Oddam suknie ślubną za sybloliczną opłatę i dobrą czekoladę, suknia jest biała dwuczęściowa kupiona w salonie ślubnym EMMI MARIAGE 2007, zdjęcie mogę przesłać zainteresowanym, e-mail: magda1983-23@tlen.pl
  • Kupię suknię ślubną - rozmiar 36/38, pas 72,biust 86. Może być z gorsetem lub jednoczęściowa, wyłącznie w białym kolorze. Mile widziany haft, koronka, kryształki.Proszę o zdjęcia na priv - Radom i okolice.
« poprzednie następne »

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Chcesz mieć własne forum dyskusyjne?

Szybkie i bezpłatne

Z dostępem do panelu administracyjnego

Możliwością ustawienia własnego logo

Załóż forum

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.