Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      sypialnie

sypialnie

(5 wyników)
    • Prosze podajcie jakas podstawe prawna , lub napiszcie w jakiej odleglosci winien znajdowac sie balkon od okna sasiada... mam taka sytuacje ze kupuje mieszkanie (jeszcze sie buduje) i sasiad bedzie mogl swobocnie sobie zagladac z balkonu do mojej sypialni... juz nie wspomne o tym ze okna to tam juz chyba nigdy nie optworze bo bedzie wszystko slyszal... czy jest jakas norma na te odleglosci?
    • Jestem w trakcie finalizacji kupna mieszkania jednak nasunęła mi sie pewna wątpliwość ponieważ kuchnia oraz pokój dzienny (wraz z balkonem) są od strony północnej. Sypialnia wypada od południa. Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim układem mieszkania (jakie są zalety, wady) ??
    • pln wsch

(12)
      witam wlasnie zakupuje mieszkanie i okna wychodza dwoch sypialni naszej i dzieciaka oraz jedno okna salony na wsch natomiat wielkie potrojne drzwi balkonowe okno kuchni na płn czy mysliscie ze to bardzo niekorzystny układ? kiedy bedzie slonko wogole do nas zagladalo czy wogole bedzie teraz mam w meszkaniu okna południowe i przyznam ze miec wszystkie południowe to srednia zaleta bo do południa można zwariowac latem czy ktos ma okna płn wschodnie i uwaza ze w domu jest ciemnia>
    • ,,gmina Pniewy", środkowo-zachodnia część województwa mazowieckiego w powiecie grójeckim w odległości 40km od Warszawy tzw."sypialnia Warszawy". Ze względu na brak uciążliwego przemysłu gmina Pniewy należy do regionów czystych ekologicznie, dowodem na to jest przepływająca przez gminę rzeka Jeziorka, która jest jedną z najczystszych rzek w kraju. Dysponujemy rekreacyjnymi działkami pod budowę na terenie całej gminy, a szczególnie w malowniczo położonych wsiach, jak Jeziorka, Osiec...
    • W ogłoszeniach można przeczytać, że okna są na stronę północną, wschodnią, itp. Mi to za bardzo nic nie mówi, jak to się przekłada na stopień nasłonecznienia w pokoju w ciągu dnia?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się