Forum Dom Architektura
ZMIEŃ
      sypialnie

sypialnie

(19 wyników)
    • imageshack.us/f/266/planik.png/ Objaśnienia , po lewej jest kabina prysznicowa ,ścianka na której wisi kibelek ma ok 120 cm wys (można na niej postawić kwiatki :D )
    • Witam, co sądzicie Państwo o tak szerokich drzwiach, do dwóch sypialni obok siebie. Mam nadzieje ze deweloper nie zakwestionuje tego rozwiązania bo jest naprawdę rozsądnie- jak najmniejszy ciąg komunikacyjny (tak miało być). Jak to się sprawdza w praktyce? dzięki pozdrawiam M
    • witam, mam problem, poniewaz zona chciala dużą sypialnie wiec mamy 8300x4200 ale nie wiem za bardzo co do niej wlozyc ?pomocy KK
    • witam wszystkich!! mam ogromny problem. Ze względu na to, że w grudniu przyjdzie na świat nasz pierwszy bąbel chcielibyśmy przeprowadzić mały remont naszej sypialni. Sypialnia ma 17 m kwadratowych, jedno dwuskrzydłowe okno, sosnową komodę i wbudowaną na stałe szafę, oraz duże łóżko też w kolorze sosny. Aktualnie mamy położoną na ścianie tapetę brązową a na podłodze beżowy dywan. Ale całość jest trochę za smutna i za ciemna. Błagam doradźcie co zmienić i na jaki kolor, żeby to wsz...
    • WITAM W swojej sypialnie będę miał garderobę oddzieloną drzwiami typu comandor. Myślałem o tym aby były to drzwi lustrzane ze względów praktycznych i dodatkowych sypialnianych. Usłyszałem jednak, że niewskazane jest, żeby mieć lustra ze względów zdrowotnych (podobno bioenegoterapeuci wręcz zakazują robienia luster w sypialni) CO O TYM SĄDZICIE???
    • robie z mezem sypialnie. bedzie w kolorach blekit i jasny zolty (bananowy). myslimy o tym zeby albo czesc sufitu wytapetowac tapetami trojwymiarowymi, moze cos zwiazanego z kosmosem. www.cybertex.pl/ albo moze czesc sciany. i zastanawiamy sie nad wzorem. mieszkanie mamy urzadzone b.nowoczesnie. duza szkla, luksfery itp.
    • www.twojprojekt.pl/projekty/cedryk walcie śmiało
    • Nie zrozumiałem, co jest nie tak w Komecie, co nie znaczy, że mi się niebiański projekt podoba. Ale tutaj mam coś bliżej mojego gustu, choć nie jest to projekt marzeń. Ciekaw jestem opinii na jego temat nie laika, tylko prawdziwych znawców. www.projekty.murator.pl/projekt.htm?IdProjektuD=134&IdKolekcji=29&action=showProject
    • www.projekty.z500.pl/projekt/z24.html Zmiany, ktorych bym dokonała, to dobudowanie garażu i kotłowni, natomiast w miejsce istniejącego pomieszczenie na kotłownię zrobiłabym garderobę. Dla mnie problemem jest brak okienka w lazience, o ile nie byloby dobudowanego garazu, to okienko mogloby byc, ale w moejej sytuacji już nie. I nie chodzi mi tak naprawde o garaż, ale o kotlownię, ktora ma byc na ekogroszek, w związku z tym musi byc oddzielona od mieszkalnej częsci domu.
    • piszcie ile dalibyście za dobrze wykonany projekt wnętrza, a ile to już dla was przesada interesują mnie propozycje osób, które kiedyś korzystały z tego typu usług jak również osób, które zamierzają z nich skorzystać
    • prosze o opinie projektu domu www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=570 Co o nim myślicie. Jakie sa zalety i wady tego projektu. dziekuje za wszystkie opinie
    • Witam, zamierzamy z mężem rozpocząć budowę domu i jesteśmy jeszcze na początku drogi czyli przy wyborze projektu. Szukając projektu kierowałam się swoimi wyobrażeniami nt wymarzonego domu, jednak życie trochę weryfikuje marzenia, ale to już inna sprawa. Kilka rzeczy, na których mi zależy w domku to - na parterze - dodatkowy pokój tzw. gabinet, przy kuchni spiżarnia, generlanie otwarta przestrzeń i duże okna. Natomiast na piętrze, dwa pokoje dla 2 dzieci i sypialnia - duża i to ...
    • Jaki jest wymagany stosunek powierzchni okien do pomieszczeń sypialnych i czy jest on wymagany czy jedynie zalecany?
    • Witam Przejrzałem kilkadziesiąt projektów gotowych domów trójpokoleniowych. I nie znalazłem nic dla siebie i mojej rodziny. Nie podobają mi się domy gdzie dla dziadków jest przeznaczona mała część domu, często wyglądająca jak dawne pomieszczenie służby. Owszem projekty te mają najczęściej odrębne kuchnie ale wejścia do budynku najczęściej sa dzielone. Nie zaproponuję rodzicom że zbudujemy dom gdzie oni będą mieli jakieś 45metrów i zero intymności, praktycznie brak możliwości p...
    • Witam poporsiłbym o opinie na temat parterowego rozległego dmku muratora www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=134&IdKolekcji=29 Pozdrawiam
    • Właśnie. Sypialnia na wschód, pokoje na południe czy może odwrotnie albo jeszcze inaczej.Czy jakiś fachowiec może mi wytłumaczyć jaki byłby najlepszy układ i dlaczego. Chodzi o 2 pokoje mieszkanie w blokach.
    • Witam Poniżej link do projektu który jak na gotowca nie jest chyba taki straszny? Zanim zaczniecie krytyke, dodam ze chce zlikwidowac idiotyczne przejscie z garazu do sypialni, a z dolnej łazienki wydzielic kotłownie z wejsciem od przedsionka i (jesli zdecydujemy sie na garaz) z przejsciem do garazu. Fakt ze strace wtedy okno, ale raczej garazu nie bedzie wiec, okno mogłoby byc na drugiej scianie. Czy z tej dużej sypialni na górze mozna zrobic 2 małe w razie gdyby przytrafiło si...
    • archigraph.pl/new/archigraph/ind.php?co=75 Niestety nie mozemy zamówić projektu indywidualnego, bo osoba sprzedająca działkę i budująca ostatecznie narzuciła nam ten projekt (dając przy tym niezły rabacik). Dom będzie budowany jako dom inteligentny (odpowiednie izolacje, systemy itp) Chcemy wprowadzić w nim pewne zmainy : 1.garaz jednostanowiskowy ,ale szeroki (na podwójny nam już nie starczy kasy) 2.
    • Hej, Mam propozycję zakupu kawalerki o takim planie: www.eportfel.com/temp/rzut.jpg Tutaj jeszcze dokładniejsze rzuty: www.eportfel.com/temp/scan1.pdf www.eportfel.com/temp/scan2.pdf Mam pytanie: czy z takiej kawalerki dałoby się zrobić dwupokojowe - tzn. malutka sypialnia i malutki salonik z aneksem kuchennym? Są dwa okna więc między nimi możnaby spróbować pociągnąć ściankę. Czy myślicie że dałoby się? Okna są na północ i to jest parter, więc trochę ciemno, ale bez przesady. Są...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się