Forum Dom Kuchnie i łazienki
ZMIEŃ
      sypialnie

sypialnie

(6 wyników)
    • Witam, Pytam jak w temacie, czy myslicie ze pokoj o takich wymiarach nie jest za maly, zeby urzadzic w nim aneks kuchenny? Dzieki temu zyskalabym osobna sypialnie. Czy lepiej zostawic pokoj i zrezygnowac z sypialni zamieniajac ja w 12m2 kuchnie? Oczywiscie wolalabym miec jakies 30m2, ale nie mam, a bardzo chcialabym miec miejsce do spania. Napiszcie prosze co o tym sadzicie, pozdrawiam.
    • witam prosze o rade zastanawiam sie nad kuchnia otwarta tzn polaczona z pokojem dziennym niestety pokoj dzienny musi nam sluzyc jako sypialnia dlatego zastanawiam sie czy to dobry pomysł .Kuchnia ma 10m a pokoj dzienny 20m prosze o opinie
    • Witam, Doradźcie proszę, czy aneks kuchenny sprawdza się w mieszkaniu ? Mam do kupienia mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym lub z odrębną kuchnią ale to z aneksem jest bardziej przestrzenne. Mam jednak obawy czy dla trzyosobowej rodziny jest to dobre. Nigdy nie mieszkałem w mieszkaniu z aneksem więc nie znam wad i zalet takich rozwiązań tym bardziej ze duży pokoj z aneksem stanowiłby także sypialnię a drugi pokój byłby dla dziecka. Czy ktoś może o tym cos napisać, jak aneks...
    • Mieszkam w tzw.bloku enerdowskim. Mam ciemną kuchnię ,prawie kwadrat o wym. 2,20 na 2,10 cm. Na jednej scianie są drzwi wejsciowe z korytarza,na sąsiadującej-wczesniejsza lokatorka ustawiła płytę gipsową,w niej wejście do pokoju.Sytuacja jest taka,że w tym pokoju jest pokój mojej 3 letniej córeczki,i niestety musi sąsiadować z kuchnią bo nie ma innej opcji.na razie wymysliliśmy zburzenie tej scianki,i w to miejsce chcemy wstawić blat lub szafkę.TZn w przejściu między dwoma pomie...
    • wlasnie kupilam u dewelopera mieszkanie 51m -3 pokoje + ogrodek .Skusilo mnie to mieszkanie wlasnie przez ten nalezny do mieszkania ogrodek, ale troche sie zaczynam zastanawiac jak 3 pokoje sie zmieszcza na 51 metrach. bedzie tam : pokoj dzienny z aneksem kuchennym ok20m, sypialnia ok 14m, sypailnia 8m, lazienka ok 4 m i przedpokój. czy ktos ma podobne mieszkanie chodzi mi o metraz i ilosc pokoji??
    • VOX

(5)
      co sadzicie o meblach VOX - zastanawiamy sie nad kupnem sypialni model - Romeo i Julia, tylko czy warto? Jaka jest ich jakosc? (podobno lepsza od BRW)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się