syria

(29 wyników)
  • Super tekst! Bo też i miejsce wspaniałe! I żadnego pomstowania na "złych Arabów". To się liczy, to przybliża...
  • mam możliwość skorzystania z wycieczki objazdowej po Syrii i Jordanii /oferta biura Rainbowtour/, ale w 1 - szej połowie lutego. Czy ktoś był w tym terminie? Jak wtedy jest tam z pogodą? Postraszono nas, że bardzo zimno, nawet śnieg i mrozek. Będę wdzięczna za informacje i ew. uwagi na temat samej wycieczki. z góry dzięki
  • Syria

(12)
    Syria - warto zwiedzic? Bezpiecznie tam?
  • 25 czerwca wylatuje na tydzien objazdu po Jordanii i Syrii Chcialabym sie podpytac osob ktore tam byly o: 1. ceny w tych panstwach (np. cena obiadu, piwka itp.) 2. szczepienia - czy sa jakies potrzebne 3. strój - czy bedzie mi potrzebna dluga spodnica i koszulka zakrywajaca ramiona Jeśli macie jakies informacje i ciekawostki o ktorych warto wiedziec - piszcie Za wszystkie wskazowki bede bardzo wdzieczna Pozdr.
  • Gaudeamus, przełom VIII/IX, 24 dni trampingu za 2tysiaki plus 250dolców, zajefajna rzecz! Co wy na to? Ale czy nie za tanio...
  • Jordania Syria odkupię przewodnik Lonely Planet
  • Co warto wiedzieć przed wyjazdem? Na co się nastawiać? I czy jest w miarę bezpiecznie?
  • Witajcie Rozważam objazdówkę Syria Jordania. Zastanawiam się jednak na ile sa to bezpieczne rejony? Jesli byliście tam lub wiecie coś o tym jak tam jest teraz- napiszcie prosze.
  • Razem z moją dziewczyną wybieramy się we wrześniu br. do Syrii. Szukamy osób (najlepiej z Warszawy) poważnie zainteresowanych takim wyjazdem.
  • Cieszyłem się,że kilka lat temu udało mi się uprosić służby graniczne o niewbicie pieczątki do paszportu na granicy izraelskiej,gdyż wiadomo że mając jakiekolwiek ślady z pobytu w Izraelu mogą wtedy nie wpuścić na teren kilku krajów m.in.Libii,Syrii,Iranu,ZEA.. no i pewny siebie nosiłem się z zamiarem zakupienia wycieczki do Libii a następnie do Syrii aż tu nagle przeczytałem na pewnym blogu,że można nie mieć pieczątki izraelskiej a i tak mieć problem z wjazdem do w/w państw. ...
  • Cześć! chciałabym w najblizszym czasie wybrać się do w/w krajów (albo do Jordanii albo do Syrii). Nie wiem czy zdążę otrzymać wizę do Syrii- jak długo czeka się na jej wydanie? Czy można wszystko załatwić drogą pocztową? (nie mieszkam w Warszawie i jest to dla mnie spore utrudnienie). Z Jordanią byłoby lżej - wiza na lotnisku prawda? Czy trzeba mieć wtedy jakieś dodatkowe dokumenty? A - i co najważniejsze ! Czy w tych krajach konieczny jest obowiązek meldunkowy? Będę wdzięczna za...
  • wybieram się do tego kraju - czy może ktoś właśnie wrócił i może podzielić się informacjami na temat "odbior Polaków" czy obecnych cen?? Dziekuję
  • Planujemy okolo miesieczna wyprawe rozpoczynajac od Jordanii przez Syrie i Turcje do Istanbulu. Poszukuje osob ktore moga mi udzielic informacji praktycznych na temat komunikacji, hoteli,cen, poloczen lotniczych itd. Jedziemy na przelomie grudnia i stycznia, idealnie chcielibysmy zaczac od 4-5 dniowego trekkingu na pustyni Wadi Ram na poludniu Jordanii. Mam juz namiary na przewodnikow ktorzy moga nas zabrac na pustynie ale nie wiem czy nie lepiej jest znalesc takowych juz na miejs...
  • Wyjazd samochodem, Syria, Liban, Izrael, przelom lipca/sierpnia. Szukam jednej chetnej osoby, 20-30, najlepiej znajacej ten obszar. tomaszek123@yahoo.com
  • POMOCY!!!! Poszukuję przewodnika Pascala BLISKI WSCHÓD SYRIA JORDANIA LIBAN
  • Witam, Odkupie lub wypożycze do skserowania (odpłatnie) przewodnik Pascala Bliski Wschód (Jordania, Syria, Liban). Kontakt: hilmar@op.pl ; gg#: 725600 Z góry dziękuję i pozdrawiam Asia
  • Syria

(4)
    Zastanawiam się nad wyjazdem do Syrii (sierpień lub wrzesień). Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć tj.: tani dojazd, ceny, noclegi, czy potrzebna jest wiza, czy łatwo można się dogadać w języku angielskim, ile mniej więcej może kosztować cała ok. 3-tygodiowa wyprawa. Proszę pomóżcie!!!
  • Zapraszam na wyprawy do Syrii, Jordanii i Libanu. Organizujemy grupu około 5 osobowe na wyprawy trekkingowe na 2 lub 3 tygodnie w dowolnym terminie. Doświadczony przewodnik, a do zobaczenia niezapomniane miejsca takie jak Petra, Damaszek, zamki Krzyżowców, rafa koralowa nad morzem Czerwonym, pustynie Syryjska i Jordańska. Opis miejsc: www.arabia.pl -> turystyka Zgłoszenia i zapytania: wyprawa@hotmail.com, tel 0604-475090
  • Chodzi mi obezpieczeństwo wyjazdu tam w lipcu. Chodzi o wyjazd we własnym zakresie tzw. tramping, choć nie lubię tego określenia. Jak sądzicie?
  • Jordania

(12)
    Planuje podroz do Jordani.Na miejscu chcialbym wyjnac 4x4 i zjechac caly kraj z polnocy na poludnie.Czy ktos organizowal takiego typu wakacje? Jesli tak,chcialbym sie dowiedziec jak sytuacja wyglada z wynajeceim samochodu,jest mozliwosc wypozyczenia na polnocy i zwroceniu na poludniu? Ile zajmnie przejechanie i zwiedzanie miast po drodze? Pozdro i wielkie dzieki za jakiekolwiek info Zbyszek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.