syty

(5 wyników)
  • Kochani, napiszcie jakie są wady i jakie zalety mieszkania na Sytej. Ludzie piszą, że teren podmokły, że w lato komary, że śmierdzi z komina i oczyszczalni, że jak woda się podniesie to wały puszczą i dobytek życia popłynie do Gdańska. Co was przekonało do zamieszkania właśnie tam w Zawadach za pałacem w Wilanowie. Pozdrawiam, Macio
  • Czy Inwestycja przy Sytej Ogrody Wilanowskie ma uregulowane wszystkie sprawy związane z gruntem .Niepokojące jest to iż inwestoe jest w likwidacji.Ktoś ma jakieś doświadczenia?
  • Jako że zbliża się dzień kiedy wraz z rodziną pojawimy się w tej części stolicy, proszę o informacje dotyczące tego miejsca. Nie ukrywam, że jest ono bardzo atrakcyjne i robi wrażenie. Kiedy pierwszy raz tam przyjechaliśmy, myśleliśy że ... nie jesteśmy już w Warszawie. Pozdrawiam i do zobaczenia :)
  • Chciałam się dowiedzieć czy ktoś was mieszka na Zawadach, a ściślej mówiąc na Sytej? Jak wam tam sie podoba ? jak jest z dojazdem i bezpieczeństwem i infrastrukturą (wodociąi, kanalizacja, obiekty handlowe itd.) Chciałabym kiedyś tam zamieszkać. Możecie mi coś doradzić.
  • jestem w trakcie szukania mieszkania do zakupu i zastanawiam sie dlaczego na ulicySytej mozna kupic mieszkanie 70 m w cenie 350 tys, 80 m w cenie 450 tys....co tam jest nie tak z tymi osiedlami ze te ceny sa nizsze od pozostalych na rynku odpowiednikow metrazowych mniej wiecej o jakies 200 tys? pozdrawiam i prosze o pomoc i odpowiedz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.