syty

(2 wyniki)
  • wspolpracownika? Nigdy mnie w to w UK nie spotkalo wczesniej. Babka od mnie z pracy, bardzo mila, sympatyczne, troszczaca sie o wszystkich, czesto podwozila mnie do domu itp. Umarl jej tata, chorowal wczesniej na raka o czym wszyscy wiedzielismy. Informacje telefonicznie przekazala mi szefowa w piatek, ze wlasnie ta babka prosila zeby wszyskim przekazac. No i teraz nie wiem jak sie zachowac, bo jak opowiadala o chorobie to sie mowilo' will be fine, dont worry' i takie tam, a ter...
  • czesc dziewczyny, jedna ciaze stracilam 2 lata temu,udalo sie po leczeniu zajsc teraz i pojawil sie problem z praca poniewaz jestem pracownikiem fizycznym. Byly plamienia,bole,lekarz w Londynie(polski lek.) zabronil pracy i nic nie dzwigac,mam brac duphaston i magnez,w razie potrzeby nospa... co ja mam teraz zrobic?ak rozwiazac spr z pracodawca?Pracowalam legalnie od lutego 2006,mam Ho,NIN...ale nie mam psemnego kontraktu,mam payslipy wszystkie.. on mnie zwolnic podobno nie moze...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.