syty

(3 wyniki)
  • Witajcie, czy podczas ustalania wielkości alimentów (pozwanym jest ojciec dziecka) sąd bierze pod uwagę sytuację majątkową matki? Ma to jakiś wpływ, czy generalnie sprawa polega na obronie wyliczonych kosztów utrzymania dziecka i analizie sytuacji majątkowej ojca (w końcu to on się miga a nie ja)? Za jaki okres wstecz należy przynieść zaświadczenie o dochodach? Będę wdzięczna za wszelki informacje/rady ;)
  • wystapilam o obiady w szkole dla synka.mops oczywiscie chce wgladu we wszystko/mimo ciaglej tej samej syt.-zasilki na syna niepelnosprawnego +alimenty-jestem samotna mama a pani z mops widzi mnie regularnie/. zdziwilo mnie to ze zada pani wydruku z konta-tam sa pieniadze wplacane zgodnie z wyrokiem.dla mnie w sumie nie problem bo mam wydruk ale zastanawiam sie czy maja do tego prawo??troche mnie to dziwi ze taki wydruk maja dostac.. powinnam im dac?/na sumieniu nic nie mam ale m...
  • Proszę o pomoc.Chce zlozyc pozew,na wychowawczym jestem do konca sierpnia i nic nie moge zmienic jesli chce wrocic do dawnej pracy.Tzn nie moge wrocic wczesniej.Nie dostaje zadnego zasilku bo maz dobrze zarabia.Wiem ze moge zazadac alimentow od razu na dziecko.Czy w takiej syt.maz bedzie zobowiazany do pokrycia 100% kosztow zwiazanych z utrzymaniem dziecka?A co ze mna?Czy na coś mogę liczyc(alimenty,opieka spol,etc.).nie chce tak zyc jeszcze 8 miesiecy...Na Pierwsza sprawę czeka s...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.