Forum eDziecko edziecko Niemowlę
ZMIEŃ
      syty

syty

(4 wyniki)
    • Zawsze dajecie jesc dzieciom butelkowym do syta? Moja półroczna dzidzia jada dosyc różne ilości mleka, zwykle jada ok. 180-200 ale zdarzyło sie i 230 ml. Przygotowuje na każdy posiłek 230 i zwykle sporo wylewam. Czy robicie większą ilosc czy tyle ile zwykle zjada a jak zje do ostatniej kropelki to może miec lekki niedosyt?. Wiem że noworodki karmi sie do syta ale zastanawiam sie jak z troche starszymi niemowlakami.
    • moja corka ma prawie 7 miesiecy. karmie piersią, raz dziennie butelka i raz sloiczek. i wlasnie co do pojemnosci sloiczka mam pytanie? czy dawac malej sloiki 130g czy juz te 190g. ja wiem co jest napisane na sloiku, ale chce znac zdanie mam, a nie producentow. poza tym czy juz dawac te bardziej "grudkowate" dania czy jeszcze papki?
    • moja 9 tyg coreczke karmie tylko butelka mlekiem bebilon.Zjada mi ostatnio nie wiele bo zazwyczaj tak 70-90ml dlatego chcialabym jej wprowadzic mleko bebilon ar ktore jest zageszczone.Ale nie wiem co zrobic jak mala skonczy 4 miesiace bo wtedy przechodzi sie na mleko z nr 2 a z tego co wiem nie ma mleka bebilon ar2. i co wtedy??prosze o rade
    • Zastanawiam sie jak to jest z przybieraniem dzieci na wazde poźniej jak zaczyna sie wprowadzac co innego niz samo mleko. Jedne mamy piszą ze musialy zacząc podawac zupki, kaszki, przeciery bo maly slabo przybieral na wadze, drugie na odwrót ze zbyt duz przybieral na samym mleku.Jak to bylo u was?I od kiedy dziecko tyje mniej juz- bo moj synus w ciagu 3 miesięcy przytyl 3 kg a urodzil sie z waga 2700 wiec mu to nie zaszkodzilo.No i jeszcze jedno czy kaszki i kleiki naprawde tak tuc...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.