Forum Zwierzęta Psy Shih tzu
ZMIEŃ
      szczekanie

szczekanie

(5 wyników)
    • Witam , mam pytanko , czy wasze psiaki też tak mają lub miały ? Moj Bobi ostatnio zaczyna pokazywać ząbki, warczy i szczeka a nawet doskakuje jakby chciał ugryźć . Kiedyś gdy rozrabiał lub za bardzo okazywał radość lub złość wystarczyło ostre spokój i było ok , a teraz on zaczyna warczeć i nawet próbował ugryźć . Kiedyś gdy wszedł na łóżko wystarczyło powiedzieć na dół a teraz on tylko patrzy złowrogo i warczy, a spróbuj go dotknąć to rzuca się , ostatnio wlazł na sofe na miejsce gdzie mąż le...
    • ..się was zapytać czy wasze psiaczki też już tak mają? Mój artysta...zrobił się bardzo czujny wiecie? Gdy np: leży sobie na kanapie i ktoś nagle złapie za klamkę od drzwi wejściowych ( które są zamknięte na klucz) albo zapuka...to podnosi taki hałass!! no szczek niesamowity...po czym obojętnie czy wpuszczam gościa czy to ktoś z naszej rodziny...macha ogonkiem aż mu się chce urwać;)Może to być również jakiś dla niego niezidentyfikowany dzwięk i robi to samo!! Pytam bo naczytałam się dużo że...
    • Za ogonem

(6)
      Pytanie moje dotyczy zachowania jakie ma moj maly.Szczeka i piszczy na swoj ogon ,jest to wkurzajace a nie wiem jak go tego odzwyczaic daje mu gryzaczki zeby sie czyms zajol nie wiem czy to jakies natrectwo i czy to mija.
    • problem:'(

(12)
      Witam mam maly problem chodzi oto ze musialam wyjechac za granice a jak wiecie dobrze mam pieska juniorka kochanego i teraz chodzi oto ze junior byl u mojej tesciowej ale niestety moja tesciowa nie mogla sie nim opiekowac i kaza mi go zabrac moja mam wziela juniorka do mojej rodziny i tak znowu sie okazuje problem bo chodzi oto ze jak wychodza z domu ludzie i on zostaje sma to szczeka strasznie glosno i do tego sie slini a sasiedzi zaras bede sie czepiac i nie wiem...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się